سوالی که فبلآ هم پرسیده بودم

amirlol

Well-Known Member
سلام به همه رفقای خوبم !!
بازم من ! بعد از کلی مشکلات دوباره برگشتم و می خوام بترکونی کنم !!
قبلش یه سوال اونم اینکه من قبلآ هم پرسیده بودم اگه بخوام از روی آی پی مشخصات بگیرم به چه صورته !!
امکانی مثل http://www.netsups.com
کمک کنید تا یدونه بنویسیم سرورش با من !!! + هر چیزه دیگه ای که لازمه ! من چند تا دیتابیس دارم ولی تو هیچ کدوم ایران وجود نداره

mosyhey

Member
من هم مانند شما چندی قبل دنبالش بودم حتی اگر یادتان باشد یک فرمی هم درست کرده بودیم که هرکس از هر شهر و ISP که وصل می شود IP او و نام شهرش ثبت شود تا مطلبی دستمان آید . اما چون دیتا بیس هایی که IP را مرتبط به ISP می کنند مرتبا در حال تغییر اند و با جستجویی که کردم دیتا بیس های رایگانی نیافتم تنها راه را در آن زمان این دیدم که فقط IP بازدید کنندگان را ثبت کنم . بعد از مدتی برنامه ای به نام ipnetinfo.exe یافتم که بسیار عالی بود . هر IP را که به آن می دادی مجموعه از اطلاعات راجع به آن IP به ما می داد . اطلاعاتی مانند : نام ISP ، توضیح ISP ، کشور ISP ، رییس ، آدرس ، تلفن و ایمیل ISP و چندین اطلاعات تخصصی دیگر . که می تواند مفید باشد برای شما .

اگر از این گفهای مفت خسته نشدی باز هم بگم .

amirlol

Well-Known Member
ولی باید راهی باشه !!
ما ایرانی هستیم و سرسشو گیر می یاریم !! مثلآ من Ip2location رو دیروز گیر آوردم !!!

mosyhey

Member
آیا این سورسی که فرمودید کمکی هم به شناسایی Ip های ایران می کند یا نه ؟ آیا این سورس به دیتا بیسی وصل است یا نه ؟

احتمالا بایستی دیتا بیس های رایگانی باشد مثلا همین برنامه که گفتم از دیتا بیسی دارد کمک می گیرد . اما اگر هیچ کدام این ها نشد باز هم راههایی به نظرم می رسد که امیدوارم با تبادل آنها با هم به نتایجی برسیم .

amirlol

Well-Known Member
باهام تماس بگیر تا ببینیم چی می شه ج.اب کلیشو می زاریم اینجا !!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا