سرچ در مجموعه صفحات وب از روی سی دی

p30graphic

Active Member
سلام
می یه پروژه دارم آماده می کنم که قراره یکسری مقالات فارسی رو توی خودس جا بده و در نهایت از سی دی اجرا بشه تا اینجاش که مشکلی نبود. من صفحه بندی و لینک بین صفحات رو آماده کردم. چون تمام صفحات که با فرمت html ذخیره کردم بهین هم لینکای زیادی هست.
و تمام این فایل ها توی یک پوشه قرار داره. من می خوام یه موتور جست و جو بین صفحات داشته باشم مثل گوگل یا مثل Help نرم افزارها که وقتی سرچ می کنید نتایج رو نشون میده.
کد نویسی هم بلد نیستم
لطفا کمک کنید

یه شوال دیگه:

چطور میشه شکل Scroll کنار صفحات رو تغییر داد و به رنگ مورد نظر رسوند؟

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
جواب سوال اول: شما نمی تونید جستجو گوگل رو به صورت آفلاین انجام بدهید! اما می تونید کد اون رو تو سی دی قرار بدید و زمانی که به اینترنت متصل هستید، ان را چک کنید:
HTML:
<!-- Google Search Box HTML Start --> <iframe src="http://www.getgooglesearch.com/htmlcodes/search3.html" name="googlesearch" allowtransparency="true" scrolling="no" frameborder="no" height = "45px" width = "400px"></iframe> <!-- Google Search Box HTML End -->
در این سایت نیز می توانید به صورت آنلاین رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.

__
جواب سوال 2: رنگ scroll bar v فقط می شه برای مرورگر IE عوض کرد:
HTML:
<style type="text/css">
scrollbar-3dlight-color:
scrollbar-arrow-color:
scrollbar-base-color:
scrollbar-darkshadow-color:
scrollbar-face-color:
scrollbar-highlight-color:
scrollbar-shadow-color:
scrollbar-track-color:
</style>
کد بالا را در تگ heag قرار دهید.

p30graphic

Active Member
منظورم رو نگرفتید.
من مقالاتی رو با فرمت html آماده کردم که قراره با یه اتوران از سی دی اجرا بشه ولیمی خوام یه سرچ توی صفحه اول html یا همون صفحه خانه قرار بدم که توی اون صفحه های دیگه که باز هم توی همون سی دی و زیر شاخه های اون هست سرچ کنه و نتایج رو به شکلی نشون بده

جدیدترین ارسال ها

بالا