سرور vpn میخوام زود جواب بدید

وضعیت
موضوع بسته شده است.

iranphp_it

Member
با سلام
من یک سرور vpn
میخوام چطوری باید تهیه کنم و آیا میشود یک سرور معمولی vpn کرد ؟
ممنون میشم زود جواب بدید

webmaster

Member
می تونم یک سرور ویندوز بهتون بدم با مشخصات زیر ماهیانه 85000 تومان.
و یا همین سرور را با سیستم عامل لینوکس بهتون بدم ماهیانه 60000 تومان.

تنظیمات VPN Server هم در ویندوز برای شما بصورت رایگان انجام می شود.

80GB Hard Drive
512 MB RAM
1 IP Address
1200 GB Bandwidth
10 Mbps port uplink

samanenic

New Member
Vpn سرور شرکت سامانه نیک

با سلام دوست عزیز ما میتونیم سرور VPN با تمام امکانات یک سرور کامل با پیکر بندی Xen با کنترل پنل hypervm با پورت سرور بالا و سرعت کانکت فوق العاده در اختیار شما قرار بدیم . برای اطلاع بیشتر به وب سایت شرکت مراجعه نمایید
-----------------------------------------------
www.samanenic.com

هزینه راندازی IBSng برای اکانتیگ 60 هزار تومان میباشد برای سرور های فوق
----------------------------------------------
1 - سرور شماره 1 با 128 مگابایت رم و 10 گیگ فضا و با 100 گیگ پهنای باند - ماهانه = 25000 تومان
2 - سرور شماره 2 با 256 مگابایت رم و 20 گیگ فضا و با 150 گیگ پهنای باند - ماهانه = 34000 تومان
3 - سرور شماره 3 با 512 مگابایت رم و 30 گیگ فضا و با 250 گیگ پخنای باند - ماهانه = 49000 تومان
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هزینه های اضافه :
.
- cPanel - 14000
- DirectAdmin - تومان 10000
- Plesk 10 domains - تومان 15000
hosting.jpg

- Plesk 30 domains - تومان 22000
- Plesk 100 domains - تومان 30000
- Easy Managed - تومان 35000
- Semi Managed - تومان 41000
- Full Managed - تومان 70000
+ 128MB RAM - تومان 11000
+ 256MB RAM - تومان 19000
+ 100GB Bandwidth - تومان 19300
+ 200GB Bandwdith - تومان 27000
+ 500GB Bandwidth - تومان 59000
+ 1 Extra IP - تومان 2000
* All prices monthly.

VPS9.jpg
توضیحات سرورهای مجازی اختصاصی لینوکس
20098jj9.jpg
(VPS(Virtual Private Server یا سرور اختصاصی مجازی عملکردی همانند یک سرور کاملا اختصاصی دارد. با این تفاوت که منابع سرور بطور مشترک بین سرور های مجازی قرار دارند. هزینه سرور های اختصاصی مجازی در مقابل سرور های اختصاصی بسیار پایین تر بوده و برای اکثر مصارف بسیار مقرون بصرفه تر از دیگر راهکارها میباشند.

در واقع سرور اختصاصی مجازی (VPS) پاسخی به نیاز آنهایی است که میخواهند کسب و کار وب خود را کاملا مستقل و بدون هیچ واسطه راه اندازی کنند.
VPS سروری می‌باشد که بیشتر امکانات یک سرور واقعی را داراست اما حدود سخت افزاری آن بوسیله نرم افزارهای مخصوص به صورت مجازی تعیین شده است
پلنهاي سرورهاي مجازي با امكانات كامل و دسترسي روت و كامل
9nnni.jpg

parsbin

Member
والا ما با cheapvps کار کردیم
این طوری نیستن
دوست من چند ماه هزینه سرور رو دیرتر داد
ولی آقای فیروزی نه تنها سرویس رو قطع نکرد هیچ فشاری هم برای پرداخت به ما نیاورد

Omid PLUS

Member
والا ما با cheapvps کار کردیم
این طوری نیستن
دوست من چند ماه هزینه سرور رو دیرتر داد
ولی آقای فیروزی نه تنها سرویس رو قطع نکرد هیچ فشاری هم برای پرداخت به ما نیاورد

این دوستمون حق دارن، ما هم چنتا سرویس از ایشون گرفتیم ( هم VPS گرفتیم هم Dedicated ) راضی بودیم، پول هم یه چند ماهی دیر دادیم ولی سرویسهامون رو قطع نکردن!!!

فکر نکنم آقا پیمان کارش بد باشه!!

ما که بدی ازش ندیدیم!!!

webmaster

Member
ایشون به من گفتند در انگلستان با کمک یکی از آشنایان colo دارند و سرورها برای خودشان است. ما هم اعتماد کردیم و ازشون سرور گرفتیم. بماند که بعدها فهمیدیم از http://www.a2b2.com سرویس می گیرند و تمام اون موارد دروغی بیش نبود!
سرتون را در نیارم. سرور من باید 11 ماه کنسل میشد. ایشون لطف فرمودند و 8 ماه کنسل کردند. تمام backup های من هم روی هارد دوم سرور بود و کلاً از بین رفت.
خدا را شکر می کنم که فقط همین یک سرور را پیش اینها داشتم و بازهم زود نجات پیدا کردم.
اگر لازم شد شرح کامل داستان هم منتشر می شود.

میلاد

Member
پوف، شما هنوز از روش تخريب حريف استفاده میکنید؟
boredsmiley.gif

کسی میتونه اینجا لیست آی پی های پست دهنده های این تاپیک را بزاره ما ببینیم؟

webmaster

Member
و شما هم همچنان از روش معروف خودتان برای نابود کردن رقیب! واژه فرمت شدن و سوختن هارد سرور برای شما غریبه نیست!!
بد نیست دو بخش اول ip پست دهنده ها را داشته باشیم.
از آنجایی که هیچ قانون محکمی به منظور پیگیری جنایت شما وجود ندارد، لذا بنده تمام دست اندرکاران عزیز مجموعه شما (مخصوصاً جناب فیروزپور) را به خداوند منان می سپارم و برایتان بدترین آرزوها را دارم.

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
تاپيك قفل شد،

مباحث خارج از تاپيك هستش اگر باز هم اين موضوع ادامه پيدا كنه مجبور به بستن دسترسي دائم هستيم.

موفق باشيد
مجيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا