ساخت popup با Ajax

arman92

Member
منم دوست دارم بدونم....

حالا ایجکسی هم نشد معمولی ولی بلوک نشه!

takclick

New Member
سلام
یه div با z-index زیاد میزاری کل صفحه رو بگیره بعدش تو کد Close مربوط به Popup ، Display مربوط به اون div رو None میکنی. (البته باید transparent باشه)

AMINMIX

Member
سلام
من یه خوبشو از توی گوگل در اووردم اما یه مرد میخاد که کدشو استخراج کنه واسه ما هم بذاره

پیوست ها

• ajaxiwin.zip
    85.3 کیلوبایت · بازدیدها: 71

farik

Well-Known Member
با سلام دوست عزيز...
من اين كد رو ديدم...اگه نگاهي به كد بكنيد ميبينيد كه حجمش 85.5كيلو بايت ون از برخي فريم وركها توش استفاده شده ..من نشستم اين رو به طور جداگانه بازنويسي كردم و اين كد كه ديديد بدست اومده با 14.5 كيلوبايت يعني 15 الي 20 ثانيه صفحه زودتر لود ميشه اگه طراح باين متوجه اهميتش ميشين:)..البته هنوز ناقصه اما به زودي از حالت آزمايشي خارج ميه اگه وقت كنم مشكلش رو حل كنم...
با تشكرtabotabdesign

AMINMIX

Member
البته منم می دونم که این کد الان قابل استفاده نیست اما چون لایت باکسش توی آی-ای خوب کار می کنه و من خودم نتونستم تا حالا اینجوری درست کنم که قابل ریسایز باشه ، کل کد رو ګذاشتم
ممنون از کمکتون

farik

Well-Known Member
با سلام...
دوست من شما اگه مايلين كه امكانه ريساز شدن رو به سيستمي كه نوشتيد اضافه كنيد ميتونيد از كاري كه من تو jswin كردم استفاده كنين...اگه به مشكلي هم خورديد همينجا مطرح كنيد يا تو يك تاپيك جديد....
در ضمن اين هم نسخه جديدش البته با opera مشكل داره كه دارم حلش ميكنم..انشاالله از ورژن هاي بعدي كلاس گرا ميشه
با تشكر TabOTabDesign

پیوست ها

• jswin.rar
    14.9 کیلوبایت · بازدیدها: 71

جدیدترین ارسال ها

بالا