ساخت صفحه Login برای ورود به میل هوردسلال

Ocarina

Member
سلام
چطور میشه یه صفحه Login برای ورود کاربر به صفحه میل هود ساخت ؟و دیگه از Cpanel وارد نشد؟

soheilweb

Active Member
آره منم یادم افتاد یه زمانی تو انجمن دیدم و حتی کدشم ورداشتم ولی گمش کردم
بله کاملا یادم میاد
حتی اجراشم کردم
مرسی از لطفت

YTERROR

Active Member
کد لوگین رو از پیج لوگین بردارید با کپی پست یا براتون اگه بخواین می زارم

amirb55

Member
سلام
کساني که هاست لينوکس راند با سي پنل حتما بخش ايميل هاشون هم Hordeو دو پنل چپ و راستش هست ! الان براي وارد شدن به قسمت ايميل از طريق وب بايد اول آدرس رو بزنم بع يعه صفحه مياد يوزر و پس رو ميگيره بعد پنل رو انتخاب ميکنم (hord يا 2 تا ديگه) بعد دوباره يه صفحه مياد بايد زبان رو انتخاب کنم بعد يه صفحه ديگه مياد که از اونجا ميشه به inbox دسترسي پيدا کرد آيا ميشه اين راه رو کوتاه تر کرد!؟
تو يکي از تاپيک ها ديدم کدي داده بود که در آن فرمي بود و کاربر يوزر و پسورد رو ميزد و لاگين ميشد اين کاره خوبي هست اما کافي نيست !
آيا راهي هست وقتي طرف لاگين کرد وارد قسمت اين باکسش بشه (يکضرب) يعني ديگه نخواد (لازم نباشه) يه بار پنل رو انتخاب کنه (hord يا اون 2 تاي ديگه) يه بار زبان و ...!
اگه کسي راهي بلده لطفا بگه و خانواده اي رو از نگراني نجات بده !
مرسي

سلام
چطور میشه یه صفحه Login برای ورود کاربر به صفحه میل هود ساخت ؟و دیگه از Cpanel وارد نشد؟
سلام دوستان این سوال من هم هست
من تو فروم هم سرچ کردم چیزی پیدا نکردم
من الان میخوام واسه مدیران میل درست کردم ولی صفحه لوگینی وجود نداره ( یوزر و پس سی پنل رو هم که نمیشه به همه داد )
به گفته دوستان من کد لوگین Horde رو برای میل قرار دادم ولی بازم یوزر و پس سی پنل رو میخواد .
mail.eca.ir
چاره کار چیه ؟؟

younesamini

New Member
سلام من هم به ساخت همچین صفحه ای خیلی نیاز دارم تو انجمن و گوگل هم گشتم چیزی پیدا نکردم لطفا یک کسی راهنمایی کنه

reza_pa48

Active Member
من اینجوری عمل می کنم :
می زنم
www.ucurumnet.com/webmail
بعد یوزر نیم و پس میلی که می خ.ام ببینم می دم.
و وارد می شم و مثلا هورد رو انتخاب می کنم.
دیگه سی پا نل لازم نیست که.

جدیدترین ارسال ها

بالا