ساخت انجمن رایگان + هاست و دامنه رایگان !

وضعیت
موضوع بسته شده است.
در دنياي اينترنت سايتهاي گوناگوني وجود دارند كه سرويس وبلاگ دهي ارائه مي دهند. ماند بلاگفا ،‌ميهن بلاگ و ... اما سايت میهن تولز دست به ابتكار جديدي زده و اقدام به ارائه سرويس انجمندهي نموده است.
تالارهاي گفتگو امروزه يكي از ابزارهاي مفيد جهت ارتباط با افراد ديگر در كنار وبلاگها شناخته ‌شده اند. اكنون شما مي‌تونيد به آساني و با چند كليك تالار گفتگوي خود را بسازيد.
tem.gif
توسط اين سيستم شما قادر خواهيد بود براي خود يك انجمن به صورت رايگان ايجاد كرده و آن را مديريت كنيد و شروع به عضو گيري نموده و حتي براي بخشهاي مختلف انجمن خود نيز مدير يا مديراني تعيين نماييد.
امكانات سيستم:
ثبت نام كاملاً رايگان
بدون تبليغات
پشتيباني بالا
استفاده از قالبهاي فراوان (به مرور بیشتر هم خواهد شد)
محيط كاملاً فارسي
قابليت ايجاد نامحدود تالار
قابليت گرفتن نامحدود عضو براي تالار شما
ايجاد نامحدود گروه و پست
مديريت بر تالار شما با كنترل پنل
بك آپ روزانه جهت حفظ اطلاعات شما
استفاده از سرورهاي سريع جهت بارگذاري سريع صفحات

آخرین ویرایش:

Dark Prince

Member
آقا من هرچی میخوام ثبت نام کنم تمام مشخصات رو میدم ولی بهم اینو میگه و از دوباره برمیگرده به صفحه ی ثبت نام اول
Access name, password, and admin username can only contain numbers and letters
اشکال از سایت خودشونه یا من مشخصات رو اشتباه وارد می کنم ؟!!

honarpishe

New Member
بهترين انجمن

به نظرمنhonarpishe.iranpanel.comبهترين انجمنه!براي بازيگرشدن ونقدفيلم هاوهنرپيشه

azim000

New Member
ای بابا من تو ایران پنل یه انجمن توپ داشتم ولی هک شد و بعد از اون ایران پنل پرید
الان هم که ایران پنل شده خرید و فروش کتاب های دسته دوم
دیگه هیچ جایی نیست بشه انجمن درست کرد؟میهن بی بی چیه جریانش که انجمن ها رو لود نمی کنه؟

am1n

New Member
جالبه که بسیاری از شرکت های ایرانی بدون وجود پشتوانه اقدام به ارائه ی سرویس میکنن و بعد از مدتی هم کل دیتای کاربران و اعتماد کاربران رو بر باد میدن
اینه که دیگه به سرویس های ایرانی اعتمادی وجود نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا