سؤ seo

fcity

Member
سئو seo

سلام
دوستان گل
اساتید محترم
می خوام تو این پست درباره قدرت سئو هریک از سیستم های مدیریت محتوا نظرتون رو بگین

و در آخر بهترین cms از نظر سئو رو معرفی کنین

ممنون

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
می خوام تو این پست درباره قدرت سئو هریک از سیستم های مدیریت محتوا نظرتون رو بگین
تقریبا من با 50 تا 60 سیستم مدیریت محتوا آشنام حالا همه رو باید بگیم : D ؟ شما اونایی که مد نظرتون هست رو بگید این طوری بهتره.

fcity

Member
تقریبا من با 50 تا 60 سیستم مدیریت محتوا آشنام حالا همه رو باید بگیم : D ؟ شما اونایی که مد نظرتون هست رو بگید این طوری بهتره.

داداش اونا که از همه معروف ترن:green:
وردپرس
جوملا
مامبو
دروپال
نیوک
دیتالایف
مووبل تایپ
e107
میترا

و اونایی که معروفترن دیگه شما خودتون استادین که

میخوام هم خودم هم دوستان اطلاعاتشون بیشتر بشه

مد نظر من جوملا و ورد پرس بیشتر هستش

VAHID216

مدیر بازنشسته
به ترتیب سئو (البته نظر شخصی و تجربه)
1- وردپرس
2- دروپال و جوملا و مامبو و Modx
3- MT و دیتالایف و e107
در مورد میترا هم تجربه ای ندارم .
رتبه های آخر هم مطمئنا نیوک داره که البته با مد seo اگر استفاده بشه خیلی بهتر می شه.

NAKOOT

Well-Known Member
توی گوگل سرچ کنید "تلفن اینترنتی" اولین نتیجه سایت شرکت ما رو میاره :دی
پورتال اختصاصیمون هم نقش cms رو ایفا می کنه.

VAHID216

مدیر بازنشسته
شرمنده ولی چه ربطی به این موضوع داشت !!

NAKOOT

Well-Known Member
شرمنده ولی چه ربطی به این موضوع داشت !!

سلام
دوستان گل
اساتید محترم

و در آخر بهترین cms از نظر سئو رو معرفی کنین

ممنون

حالا ربطش کجاست؟ اینجاست که cms تاثیر زیادی روی روند seo نداره! مهم استراتژی و کارایی هستش که خودتون انجام می دید، نه نرم افزاری می خواد نه چیزی.
الان واضح هستش یا باز نیاز به توضیح دارید؟!
292.gif

p30room

Member
سلام
به نظر من سیستم وردپرس هم از لحاظ seo بسیار عالی عمل می کنه و هم کار کردن باهاش خیلی راحته و نیاز به هیچ تخصصی هم نداره
موفق باشید

fcity

Member
حالا ربطش کجاست؟ اینجاست که cms تاثیر زیادی روی روند seo نداره! مهم استراتژی و کارایی هستش که خودتون انجام می دید، نه نرم افزاری می خواد نه چیزی.
الان واضح هستش یا باز نیاز به توضیح دارید؟!
292.gif

عزیز حرف شما درست
ولی بحث ما در مورد سئو در cmsهاست و میخوایم cmsها رو معرفی کنیم
پس به این دلیل حرفتون ربطی نداشت

ajomehri

Member
شرمندم ولی برای من گزینه پنجم اومدین ! در ضمن با validator چک کردم 13 تا ارور داشتین و 5 تا وارنینگ بهتره رفع بشه
اما مرتبط به تاپیک : وی بولتین و ووردپرس بهترین ها هستند دیگه هیچی تو سئو جاشونو نمی تونه بگیره مگر دست سازه خوف ( عمرا )

آخرین ویرایش:

VAHID216

مدیر بازنشسته
منم با شما هم عقیده هستم در مورد وردپرس و سئو بسیار بالای اون ولی در مورد VB تنها VB نیست بلکه IPB هم هم سطح اون و حتی phpbb در رده اینها قرار داره.

ajomehri

Member
جسارت نباشه و امیدوارم بن نشم :d ولی به نظر من فرمایشات شما کمی تعصبیه به خاطر امضاتون وگرنه مجید آنلاین هم IPB نصب میکرد یا کلا فرومهای بزرگ دنیا مگر اینکه دلیل استقبال بالای از بولتین پلاگینهای مجانی و ساپورتش باشه که در این صورت من اشتباه می کنم

VAHID216

مدیر بازنشسته
جسارت نباشه و امیدوارم بن نشم :d
دیکتاتور که نیستم :green: من نمی گم که نظرم به خاطر اینکه با IPB آشنا هستم جانبدارانه نیست. ولی در مورد IPB هم زیاد بحث نمی شه تو جامعه ایرانی ( فارسی زبان نه) . VB تو ایران به دلایلی که هست تو ایران خیلی طرفدار داره که نمی خوام بپردازم. واقعا هم سیستم خوبیه ولی چیزی که هست این جو تو ایران هست که یه تنه همه VB هستند ( نزدیک به 85 درصد دوست دارن نصب کنن) .
در مورد سایت های بزرگی که فرمودین مطمئنا اطلاع نداشتین وگرنه سایت های بزرگ دیگه ای مثل Sony ، Sharp ، nVidia ، بخش مدیریت پرسنل Yahoo ، کسپرسکی ، EMI ، بخش روابط داخلی Nasa ، سایت NeoWin که توسط شرکت Microsoft خریداری شد ،همه از مشتریان IPB هستند اینجاست که من توصیه می کنم شما کمی رو حرف خودتون توجه کنید و ببینید چرا این شرکت ها که بزرگ هم هستند چرا به وقل شما VB نصب نکردن. اشتباه نکنید من نمی گم VB بزرگ نیست ولی چیزی که هست تو دنیا این دو تا سیستم با هم رقابت دارند هر چند که واسه کاربرای ایران IPB شناخته شده نیست و خیلی ها فکر می کنن VB تنها سیستم پولی واقعا کاملی که وجود داره.
نمی خوام به IPB مزایای اون بپردازم ولی چیزی که هست توصیه می کنم کمی بیشتر این سیستم رو بشناسید .
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا