رنگ طلایی

Erfan

Active Member
رنگ طلایی رو ما چندین نمونه داریم، هم ترکیبی و با ادغام چند رنگ هست که درست میشه و هم گرادینت داره.

بستگی داره کجا شما بخواهید از اون استفاده کنید ؟
به فرض مثال با ابزار گرادینت ترکیب رنگ f1da34 و fffffd
یا

ed9017 و f8d04a و f6e6b5 با هم که ترکیب بشوند + از حالت شاین {شیشه ای} استفاده کنید که طرح طلایی زیبایی میشه.

:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته این جوابی که عرفان جان دادن فقط زمانیه که شما بخواید یه طرحی رو داخل مانیتور تماشا کنید.

وگرنه چیزی به اسم رنگ طلائی رو نمیشه برای طرحی که میخواید چاپ کنید ایجاد کنید!

رنگهایی مثل طلائی یا نقره ای و ... رنگهایی هستن که بعنوان رنگ پنجم یا اسپات کالر (Spot Color) شناخته میشن
و موقع چاپ توسط ناظر چاپ ایجاد میشن و در کنار 4 رنگ CMYK استفاده میشن.

وگرنه شما مثلا زمانی که دارید یه کارت ویزیت طراحی میکنید نمیتونید بوسیله ی پالت رنگ ، رنگی به اسم طلایی یا نقره ای ایجاد کنید.

@Butterfly@

Member
من با رنگهایی که شما گفتید نتونستم رنگ طلایی رو ایحاد کنم،لطفا یه عکس از gradient editor تون بذارید تامن بتونم اونو دقیق درست کنم یا اگه style و یا گرادینتش را بذارید تا دانلود کنم ممنون میشم
در ضمن خروجی کار ر مانیتور هستش نه واسه چاپ

Komeyl_1110

Member
سلام
خسته نباشي
اگر نخواي از رنگاي اسپات استفاده كني يا حداقل بتوني رنگ طلاي رو تو مانيتور به مشتري نشون بدي از اين فرمول بري ساخت رنگ براي چاپ استفاده كن جواب ميده!
C:0 m:20 y:60 b:20
موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
کمیل جان مطمئنی این کد برای رنگ طلایی استفاده میشه؟!

چون طبق جدول رنگ پنتون رنگ طلایی یا همون Gold Yellow کد رنگ دیگه ای داره.

طلایی روشن : 0.0.88.15
طلایی : 0.16.100.0

mollazadeh

New Member
با تشکر از همه دوستان، این چند ترکیب هم برا رنگ طلایی استفاده میشه cmyk:10-30-95-0 طلایی و 0-96-21-8 برا طلایی روشن ، در rgb هم 223-186-2

جدیدترین ارسال ها

بالا