راه اندازی یک سایت محلی

hamed1363

Member
سلام***تا اونجایی که بنده می دونم همون ای ای اس برای اینترانتتون کافیه.فقط برای اینکه کلاینتهاتون بتونن به سایت دسترسی داشته باشن باید تو نوار آدرس اکسپلورر نام کامپیوتری رو که سایت روشه وارد کنن.***اگه بقیه اساتید هم نظراتشون رو بگن خیلی خوشحال میشم/

Solymani

New Member
سلام دوستان
من یک سایت آماده کردم و سایتم تقریبا کامله. صفحاتم اچ تی ام ال و ای اس پی هستش
من می خوام این صفحات روی یک سرور قرار بدم تا کلاینتهام که حدود 40 تا هستن از اونها استفاده کنن. ابتدا رفتم و از آی آی اس استفاده کردم. داخل کامپیوتر سرور مشکلی نداشت و لی کلاینتها اصلا نتونستن به صفحات دسترسی داشته باشن.
اگر دوستان برنامه مدیریت محتوایی سراغ دارین که به درد من بخوره لطفا بهم معرفی کنین و یک کم هم در مورد نصب و اه اندازیش راهنماییم کنین.
راستی اگه بخوام کلاینت هام با آدرس یک سایت وارد سایت محلیم بشم چکار باید بکنم.
من این سایت رو فقط روی یک شبکه لوکال می خوام نه اینترنت و سرورهام هم ویندوز 2003 هستش
از همه ممنونم

سلیمانی

Solymani

New Member
حامد جان از توجهت ممنونم
من اینکار رو کردم. روی سرور هم جواب مب ده. ولی از رو کلاینتها خیر !!!! حامد جان میشه خودت یا یکی از اساتید زحمت بکشن مختصر ما رو راهنمایی کنن که این آی آی اس رو راه اندازی کنیم
می خواهم که کلاینتهام با نام کامپیوتر سرور به صفحات دسترسی نداشته یاشن بلکه با یک آدرس Url باشه

hamed1363

Member
آقای سلیمانی
من این کار رو خیلی وقت پیش روی یک شبکه ی پیر تو پیر انجام دادم اونم به صورت تفریحی.
اشکال شاید از دو چیز باشه البته فقط احتمال میدم.
1-فکر کنم روی کلاینتها هم باید آی آی اس نصب باشه.
2-شاید پیکر بندی شبکه اشکال داشته باشه.
البته بازم اگه اساتید شبکه اظهار نظر می کردن خیلی بهتر بود ما هم یه چیزی یاد می گرفتیم.

Solymani

New Member
حامد جان من بازم ازت ممنونم
البته گویا بقیه اساتید براشون مهم نیست یا اینکه کم لطفی می کنن
من خودم برنامه نویسم با کار شبکه زیاد سر و کار نداشتم برا همینه که پس از معرفی دوستان اینجا عضو شدم
شبکه من بصورت DHCP هستش
راستش من یکی از سرورهام رو ( که مدیریت یوزرهام رو هم انجام میده - ویندوز 2003 ) به فایل سرور تبدیل کردم طبق چیزی که من به شکل تئوری خوندم مشکلی نبود ولی فقط بقیه سرورهام (از جمله DVB-ISA-Dial Up ) اون رو می دیدن و بقیه کلاینتها که در دورتر هستن و با سویچ و ... به سرور متصل می شن دیده نمی شد ولی Ping می شه.
فکر می کنم اینم همون مشکل باشه
حامد جان قربون دستت می شه تنظیم IIS رو روی ویندوز 2003 ، بشکل مختصر برام بگی چون احتمال می دهم مشکل از این تنظیماتم باشه اگه هم منبعی سراغ داری که خیلی ساده بیان کرده باشه ممنونت می شم بهم معرفی کنی

سلیمانی

hamed1363

Member
من سواتم در همین حده عزیز چیز بیشتری سرم نمیشه.
تازه ظاهرا خود شما از من خیلی واردتری.
در مورد منبع هم اگه سرچ کنی باید زیاد وجود داشته باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا