راه اندازی سرور در مشهد

razeqi

Member
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
من مدتی هست که یک مشکل برام به وجود اومده و چند وقتی هست که دارم دنبال جوابش می گردم.اگر کسی بتونه جوب من رو بده خیلی خیلی خیلی ازش ممنون و متشکر میشم.
سوال من اینه : من به تازگی یک شرکت چند منظوره در شهر مشهد تاسیس کردم که یکی از خدماتش فناوری اطلاعات هست.برای همین از مدتی پیش قصد راه اندازی یک سایت اینترنتی بزرگ و یک سیستم وبلاگدهی رو دارم.از چند جایی تحقیق کردم گفتند که برو و سرور اختصاصی در کانادا اجاره کن.من هم کمی تحقیق کردم و دیدم که این کار برای من ماهیانه صدها هزار تومان هزینه داره.بعد با خودم فکر کردم که بیام و خودم یک یا چند تا سرور خریداری کنم و اون رو در محل شرکتم نصب کنم تا اطلاعات سایتم رو همینجا بارگذاری کنم.حالا چند تا سوال در ادامه این متن برام پیش میاد.
1- میخواستم ببینم که اصولا همچین طرحی عملی هست یا نه
2- هزینه خرید هر عدد سرور با تجهیزات کامل چقدر میشه
3- در شهر مشهد فرد یا شرکتی هست که بتونه برام اون ها تهیه و نصب کنه
4- فرد یا شرکتی هست که بتونه یک سستم وبلاگدهی مثل میهن بلاگ یا ایران بلاگ طراحی و پشتیبانی کنه
البته بگم که شرکت ما تازه تاسیس هست و سرمایه چندانی نداره و فعلا در مرحله تحقیقات پروژه هست.پس اگه کسی بتونه برای ما یک راه خیلی کم خرج در حد دانشجویی! پیدا کنه خیلی ممنون میشم.
5- یه سوال بی ربط هم دارم : کسی یه هاست مناسب برای نصب Php nuke 8.1 سراغ داره
اگر کسی راهی پیدا کرد یا اطلاعاتی داشت لطفا در قسمت نظرات همین بخش بگه یا به ادرس ایمیل [email protected] کنه.

MAHDI_AK47

Member
سلام دوست من .

1 - بله عملي هست اما به سختي :دي
2 - اونطور سرور كه شما فكرشو ميكني و ... خرج زياد داره بستگي به سرور مورد نيازت داره اما خرجش بالاست ميليوني بزن
3 - بله بنده هستم :دي
4 - وبلاگ دهي هم بله طراحي ميكنم .

و اما بايد بگم خدمتون واسه راه اندازي اينطور سرور كه بخواي بغل دست خودت باشه خيلي سخت و مشكلات داره حداقلش تو ايران
اول كه ADSL پر سرعت ميخواي كه خودش بزرگترين معذل هست قيمت بسيار بالا پهناي باند پايين .
من خودم تو ايران سرور دارم و به ADSL 2mb هم اتصال داره كه بخيرو بركت دانشگاه فردوسي مشهد در اختيارم هست
اما شما بخواي تهيه كني هزينه بسيار بالا و كلا جوازو .... كه فكر كنم دردسرش نمي ارزه

اما راههاي بسيار ساده تر هست براي اول كار كه خواستيد كمكتون ميكنم با من در تماس باشيد .

اي دي ياهو : ariadownload
موبايل : 09355241862

شاه عباسيان هستم .

و اما جواب سوال 5 كه ربطي به سرور نداره : بنده هاست مناسب دارم كه اونم تماس بگير راهنماييت كنم .

موفق باشيد .

MJ Rayaneh

Well-Known Member
سلام.
شما براي شروع ميتونيد يك اكانت ريسلري يا سرور مجازي بگيريد و كار خودتون رو پيش ببريد. وقتي كار پيشرفت كرد و امكانات بيشتري نياز بود، با جذب تبليغات و راه هاي ديگه ميتونيد بودجه لازم براي تهيه سرور و ... رو تامين كنيد. البته بايد بررسي بشه ... شايد براي شروع، يك سرور نياز نباشه.
در رابطه با سوال 5، ميتونيد از سرويسهاي ما استفاده كنيد.
موفق باشيد.

Mozafary

Member
یا هزینه دانشجویی فقط میشه توی اینترنت وب گردی کرد دوست گرامی.

خودتون رو درگیر ایجاد سرور در ایران نکنید.واقعا مناسب نیست.
1. از لحاظ مالی غیر قابل قبوله
2. پهنای باند مشکل ریشه ای داریم تو کشور - پهنای باند کل کشور اندازه یک هزارم پهنای باند امریکا نیست!

resellergb

New Member
سلام . آقا من هم با سرعت پایین سرور زدم به راحتی ... این ها مهم نیست اگه در هر ثانیه شانس بیاری کاربرای ورودی بیشتر 10 تا نشن سرور با قدرت عالی بالا می یارد ( یکمی هم بالا میارد ) !!!!!!!!
اگر خوستی کمک بگیری باز هم ( ما که عقلمون به این جاها نمی رسه ... )
با شماره 09376879219 تماس بگیر .

جدیدترین ارسال ها

بالا