راههای تقلب در بالا بردن آمار ؟

myhost

Member
سلام دوستان من به فکرم رسید راههای تقلب در آمار سایت را اینجا بنویسیم
چون من میخوام بدونم آیا این سایتهای پر بازدید واقعا همچین آماری دارند
چون بعضی هاشون واقعا بهشون نمیاد
شاید تقلب میکنند
به هر حال بد نیست با این راهها به طور کامل آشنا بشیم
شاید ...

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
نمی دونم آیا نام این روش رو می توان تقلب نامید یا خیر!
یکی از این راهها ،خرید بازدید کننده است! سایت هایی هستند که در قبال در یافت چند دلال، به همان می زان بازدید کننده به سایت شما می فرستند، مثلا 2000 تا بازدید کننده با 30000 تا بازدید!!!!

Patris Net

Member
منم برنامه هايي سراغ دارم كه با وارد كردن آدرس صفحه به صورت اتوماتيك زماني كه تو اينترنت هستيم هر چند ثانيه / دقيقه يك بار صفحه رو رفرش ميكنه !

myhost

Member
ممنون منتظر جواب های دیگر هستم همین رفرش خیلی کاربردیه ولی راههای دیگه هم هست که مسلما با تکنیک های خاصی انجام میشه

en.mehrdad

New Member
خب کانتر ها هم نمیزارن با رفرش شما به مقصودت برسی مثلا شاید بر اساس IP ،بشمارن !
اونوقت چی؟ یه برنامه هایی هستن که Pay2Surf گفته میشن که به ازای باردید پول میدن به کاربرهاشون .

rasoooli

Member
من از یک برنامه برای چک کردن جهت سالم بودن لینکهای سایتم استفاده کردم .

وبگذر هم اکانت مرا غیر فعال و صفر کرد .

DaRiOuShJh

Member
هه هه هه
واقعا وبگذر هم عالمی داره ها!
ولی در کل خیلی امکاناتش نسبت به قدیم بهتر شده

------------------------------

فک کنم بشه اسکریپتی نوشت یا نوشته شده باشه که با تغییره ip طیه یه لوپ هی به یه تعداد صفحه سر بزنه

mohammadrezams

New Member
سلام .
منم ديدم نمونش يه وبلاگ كه بيست تا مطلب داشت و آمارش روزي 5000 تا بود . بعد وبلاگا بدبخت من با 800 تا مطلب روزي نزديك 200 تا :razz: . باورتون ميشه ؟ حالا يكي از تقلب هايي كه بعضي ها ميكنن اينه :
درست کردن صفحه مخفی

شما میتونید تو یه صفحه وبگذر خودتون را بزارید و ان را اپ کنید و اونو داخل کد زیر و بگزارید داخل وبلاگ یا لینک باکس خود.این روش به خوبی برای پرشین استت جواب میدهد.

src="http://www.bia2dl/link.htm"></iframe><iframename=

"***"height="1"width="1"

ويا :

شما میتوانید وبگذر و پرشین استت خودتون را مخفی کنید.
هر چند تا خواستید زیره کده زیر بزارید.اون چیزایی که زیرش باشه مخفی میشه.مثلا ۱۰ تا وبگذر بزارید
<!--hiden menu-->
<a style="font-family: tahoma; font-size: 7pt; color: #506880; text-decoration: none" </a> </p>
<div id="other" style="border:1px dotted #F3F3F3; display: none; font-family:Tahoma; font-size:8pt; background-color:#F9F9F9">

البته روش هاي خيلي زيادي وجود داره ...

EMIRATES

Active Member
تبلیغ نیست ولی این سایت رو ببین تو بلاگ اسکی هستش و آمارش رو ببین!!!!! :lol:پ

دوست عزیز
مطابق قوانین انجمن، تبلیق ممنوع. پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم.
حسین سعیدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

rasoooli

Member
سلام .
منم ديدم نمونش يه وبلاگ كه بيست تا مطلب داشت و آمارش روزي 5000 تا بود . بعد وبلاگا بدبخت من با 800 تا مطلب روزي نزديك 200 تا :razz: . باورتون ميشه ؟ حالا يكي از تقلب هايي كه بعضي ها ميكنن اينه :
درست کردن صفحه مخفی

شما میتونید تو یه صفحه وبگذر خودتون را بزارید و ان را اپ کنید و اونو داخل کد زیر و بگزارید داخل وبلاگ یا لینک باکس خود.این روش به خوبی برای پرشین استت جواب میدهد.

src="http://www.bia2dl/link.htm"></iframe><iframename=

"***"height="1"width="1"

ويا :

شما میتوانید وبگذر و پرشین استت خودتون را مخفی کنید.
هر چند تا خواستید زیره کده زیر بزارید.اون چیزایی که زیرش باشه مخفی میشه.مثلا ۱۰ تا وبگذر بزارید
<!--hiden menu-->
<a style="font-family: tahoma; font-size: 7pt; color: #506880; text-decoration: none" </a> </p>
<div id="other" style="border:1px dotted #F3F3F3; display: none; font-family:Tahoma; font-size:8pt; background-color:#F9F9F9">

البته روش هاي خيلي زيادي وجود داره ...

آيا واقعا كار مي كنه !

mryroot

Member
سلام دوست عزیز سعی نکن از این کارا بکنی
چند تا راه هست که بشه متوجه شد تقلب کردی یا نه!!!!!!!!!!!
این کارو نکنی بهتره!!!
این نظر منه!:d

حالا بر فرض همه جارو پيچوندين !
اينجارو چي كار مي كنين ؟ http://www.alexa.com
ما خودمون هر موقع مي خوايم كه به جايي تبليغ بديم اينجارو نيگا مي كنيم !
همه نيگا مي كنند! كي اعتماد داره به اين سايتاي ايراني :‌))

آخرین ویرایش:

1p30

Member
تازه مگه وبگزر کشک هست
ای پی مگه کشک هست
تعدا بازدید صفحه میره بالا
هر آدم عاقلی می تونه مقایسه کنه تعداد بازدید کننده هارو با و تعداد بازدید صفحه
موفق باشید

isat

Member
تو مامبو رو ميدونم ميري قسمت ماژول ها ماژول امار و اونجا هر ميزاني که بخواي به بازديدت اضافه بشه ميزني

hypermatrix

Member
fake trafic!

این تاپیک برای آگاهی بخشی جای مناسبی هست. اما من هم مثل دوستمون این کار رو معقول نمی دونم.

البته، الکسا حتی با تغییرات اخیرش، باز هم ضعیف هست و فریب الکسا از بسیاری از کانترها راحت تر!
چون بسیاری از کانترها، آی پی های بلک دارند یا رنجهای آی پی ویزیتورها رو بررسی و ارزش سنجی می کنند، اما الکسا اینکار رو نمیکنه!

شما با نوشتن یک اسکریپت ساده، میتونید هزاران پراک.سی موجود در اینترنت رو دسته بندی کنید و در یک لوپ و به صورت روزانه، برای خودتون ویزیتور بفرستید!

البته auto surf هم از نظر الکسا معتبر هست و این هم یک ایراد دیگه!

حالا بر فرض همه جارو پيچوندين !
اينجارو چي كار مي كنين ؟ http://www.alexa.com
ما خودمون هر موقع مي خوايم كه به جايي تبليغ بديم اينجارو نيگا مي كنيم !
همه نيگا مي كنند! كي اعتماد داره به اين سايتاي ايراني :‌))

pckiller

Member
هالا اگه میشه بزرگواری کنید راهشو توضیح بدید واسه نیوک

دستتون درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا