راهنمایی برای خرید ریسلر ویندوز

کدام ریسلر برای ویندوز

• ایف هاست

رای: 0 0.0%
  • سرور پارس

• شاتل هاست

• مارال هاست

• تک کلاد

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

rozaboy

New Member
سلام دوستان من احتیاج به یک ریسلر ویندوز دارم اکثر فایل هایی که مشتریان من بر روی وب سایت هایشان قرار می دهند سنگین هستند اما خود سایت ها اغلب شرکتی می باشند و بنابراین بازدید کننده زیاد ندارند اما در عین حال برخی نیاز ها برای ما ضروری است همین طور قیمت هم بسیار مهم است در حال حاضر از یک شرکت در آمریکا ریسلر دارم که متاسفانه به دو دلیل مجبورم این سرویس را تمدید نکنم اول اینکه ایمیل زده دامنه های .ir رو باید از روی سرور های اونها بردارم دوم اینکه می خواهم حتما سرور جدیدم داخل ایران باشد چون پینگ تایم برایم بسیار مهم است. همین طور من اغلب از دات نت نوک استفاده می کنم که فضای دیتابانک زیادی لازم دارد
اولویت های ما برای خرید ریسلر :
1- پینگ تایم و سرعت سرور
2- اعتبار فروشنده
3- فضای بالای هارد
4- قیمت مناسب
5- پشتیبانی از asp و php بهتر بگم asp و وردپرس

با جستجویی در گوگل به این نتیجه رسیدم که این مجموعه ها بد نیستند شما از بین اینها کدام یک را انتخاب می کنید؟

1- ایف هاست
2- سرور پارس
3- شاتل هاست
4- مارال هاست
5- تک کلاد

لطفا نظر فنی و همین طور تجربیات شخصی خودتان از این سرویس دهنده را اعلام نمایید ممنون

Security9776

Active Member
با سلام و عرض ادب،
دوست عزیز،
من حدود 9 سال هست که از خدمات شرکت IRDOMAIN.com استفاده می کنم. تعداد زیادی هاست و دامین ( بین از 130-140 تا هاست و دامین ) دستشون دارم. البته فقط سرور لینوکس ارائه می کردند.
جدیدا باهاشون تماس گرفتم دارند سرور ویندوز هم اضافه می کنند.
پیشنهاد می کنم باهاشون یه تماس بگیری و سوال کنی که کی راه می اندازن سرور ویندوزشون رو.

موفق باشید و سربلند
محسن

rozaboy

New Member
دوستان کسی نیست در این رای گیری من شرکت کنه حداقل نظرتون رو راجع به این شرکت های اعلام کنید

جدیدترین ارسال ها

بالا