دنیایـــ آرشامکـــ / مهدیـــ گودینیـــ / GoogleSketchUp.photoshop

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Arsham

اینو میخوریم گول نخوریم ♠
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
منم دارم شرکت میکنم . ولی از همه معزرت میخوام
دلیل اول اینکه : من شرایت شرکت تو این مسابقه رو ندارم ولی تلاشم میکنم
دلیل دوم اینکه : من جایزم رو با کسی تقسیم نمی کنم پس تنها شرکت میکنم
دلیل سوم اینکه : من زیاد وقت اضافی ندارم واسه همین هم تو سایت کم پیدام
دلیل چهارم اینکه : همون سومی ، من زیاد نمی تونم تو کارای بچه ها بچرخم
دلیل پنجم اینکه : همون چهارمی ، من زیاد وقت نمی کنم وقت بزارم پس در نتیجه
از کارم انتظار نداشته باشید خفن باشه یا هرچیزی ولی خیلی بامزس

کل کار هم شخصیت خودمه : توکه سایتم ، کودک درونم ، یه رقیب داشته باشه ، اونم : مانی مدیره :green:

پیش تا پایان ای همیشه جاویدان آرشام :cool:

Arsham

دوباره سلام .
اول از همه بگم که
سبک کار من یکم با بقیه متفاوته . و یه آدم بسیار نماد گرا هستم . ( کل کار واسه من یه جور امضا )
اولش هدفم شرکت تو مسابقه نبود .
ولی دارم سعی میکنم مبحث جدیدی رو که یاد گرفتم رو به عنوان این پروژه تمرین میکنم .

مبحث در مورد "طرح نیک"
همین طور که پیش میرم توضیحات رو در مورد این قضیه میدم

اول یه مقدمه :
نکته : املا من خیلی ضعیفه پس گیر ندید
تو دنیای امروز که کار ما ( رسانه های دیجیتالی ) حرف اول رو میزنه ، آموزش ها و افکار به این روش به مزدم تزریق میشه شاید واسه شما جالب باشه که از نظر علمی اثبات شده که سازه های هرمی و شش ضلعی انرژی منفی از خود متساعد میکنن و اجسام هشت ضلعی انرژی مثبت
شاید جالب باشه بدونین که حتی دیدن تصاویر سازه های هشت ضلعی مثله مناره هشت پنجره ای بعضی از مساجد ( حرم امام رضا ) به انسان انرژی مثبت میده و به سمت خوبی دعوت میکنه .
همین طور از نظر روانشناسی اثبات شده عدد 12 و 8 در هر طرحی روی ضمیر ناخود اگاه انسان تاثیر مثبت ( کشیدن 8 با 12 گل در یک تصویر تاثیر بیشتری از کشیدن تعداد بیشتری گل در همان تصویر بر روی مخاطب میگذارد ) برخلاف این گفته عدد 6 و 11 و 13 خلاف این قضیه عمل میکند و انسان رو خسته و دل سرد میکند
شاید برای شما جالب باشه بدونید اگه در یه نقاشی 12 سیگار یا هر چیزه دیگه ای که رسم کنید دیدن این تصویر بر روی ضمیر ناخود آگاه مخاطت تاثیر مثبت میگذارد تا منفی

ولی متاسفانه اکثر طراحان برای زیبایی هرچه بیشتر کار خود یک نوع کپی کورکورانه از طرح های دیگران میکنند بدون اینکه دنبال دلیل آن باشند .
مثلا برای نمایش دادن آینده از سازه هایی به شکل هرم استفاده میکنند چون توی فلان فیلم این شکلی بود و قشنگ بود و ...
ولی این کار یه اشتباه خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بزرگه .
اگه خدا بخواد تو این بخش یا تو بخش فوتوشاپ تمامی این اشکال اععداد یا هرچیز شبیه این رو نقد و برسی بکنم تا طرح های طراحان ایرانی به جز زیبایی هدف مند هم یاشه

چی گفتم خودمم نفهمیدم خلاصه یه چیز تو این مایه ها دیگه .

آخرین ویرایش:

Arsham

شروع کار

اینجا سالن افکار منه که از 12 سطون 8 ضلعی ساخته شده ...
پلکان از 7 بخش تشکیل شده ...

و شروع کار رقم خورد . همین
attachment.php

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    40.9 کیلوبایت · بازدیدها: 129
آخرین ویرایش:

Arsham

سالن اجتماعات

این سالن که میبینید ، تو بچگی پاتق تنهایی های من بود . ( آخه دوران بچگی خوبی به هیچ وجه نداشتم )
( حتی دریق از یه دوچرخه ، همیشه تنها و گوشه گیر مشغول تخیل پردازی و بازی با شخصیت های خیالی )
( به خاطر شرایطم هیچوقت دوران کودکی رو تجربه نکردم . بخوای حساب کنی یه جورایی شبیه کزت بودم )
خوب گریه دیگه بسه ، شاید واسه همینه احساس میکنم کودک درونم تازه متولد شده و بچه های سایت رو کلافه کرده
attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    46.9 کیلوبایت · بازدیدها: 121
آخرین ویرایش:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
خب همونطور که گفتیدیکمی کارت متفاوت هست و امیدوارم بتونیم با ذهنیتت ارتباط خوبی برقرار کنیم، ولی حس میکنم با این قدرت تخیل زیاد این فضای طراحی شده زیاد نمیخونه و فضای عجیب غریب تری رو انتظار داشتم ببینم ، در ادامه ببینیم چه میکنی مهدی جان و موفق باشی

.:. soroosh .:.

Active Member
چه تخیلاتی داشتی در کودکی، تخیلاتت خیلی بزرگ بودن :green:
همه چی خوبه و ببینیم در ادامه کار چه میکنی .... :rose:

M O R T E Z A

Son of South Darkness
ایده ی جالبیه ( دنیای جالبی باید بشه )

امیدوارم بتونی عین تخیلت و ذهنیتت رو برای کارت درست کنی

خیلی دوست دارم ببینم چی میشه

موفق باشی :rose:

باشه من اصلا ايده اتو هيج جا جار نمي زنم
اووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
ایول، تفاوت رو دوست دارم. منم خودم با همه فرق دارم، یه آدم متفاوت به افکار متفاوت و علایق متفاوت. پسر منتظر باش منم تا چند روز دیگه وارد مسابقه می شم (البته به احتمال 70 درصد)، اونوقت ببینیم کی متفاوت تره. :wink:
خیلی سرعتت کنده ها، اینطوری پیش بری مسابقه هم تموم بشه کارت تموم نشده هنوزا. :lol: پس سریع باش که منتظریم ببینیم چه می کنیا.

Arsham

Mandana
هاها یدونه مدیر واسه رقابت با من کم . همتون با هم یه طرف منم همون طرف . هه هه .
دقت نکنید آخه از ئقت خوابم گذشته .
FATEMEH
بگذار کار تموم شه اونوقت میفهمی تو بچگی چه تخیلی داشتم .
الان 1% کارو تقریبا انجام دادم .
ممنون
hosienmax100
نه باب اون موقع فکر میکردم تو سیگار فوت میکنن تا دود نه دودش رو نگاه کنن .
بعدم ذهن من که تو هیچیزی نمی تونه پیاده شه . هه هه .
ممنون
Reza(B)ghavam
این برنامه که بیشتر واسه دانشجو های معمارییه و واسه مدل سازی حرفهای نماهای ساختمانی .
بعدم بازم میگم :
من تو مسابقه شرکت نکردم اومدم بچه هارو تحریک کنم . هم سریع تر کار کنن هو حرفه ای تر پیش برن
ممنون
.:. soroosh .:.
آره تو هم تو بچگی یه دونه اسباب بازی هم نداشتی . مجبور بودی با اسباب بازی های خیالیت بازی کنی .
بعد مسه من یه آدم تخیلی و ایدولوژیست میشدی . هه هه
چاکرتیم و در ادامه میخوام فک بچه هارو منحدم کنم
ممنون
MortezaAghili
خیلی خفن بود و هست جای تو خالی بود توش
منم خیلی دوست دارم تا جایی که ممکنه شبیح اون دوران بشه ولی باید دید
به زودی خواهید دید دوست من ممنون
raeika_rich65
اگه همجا هم جار بزنی کسی نمی تونه او چیزی که تو مخم من رو درست پباده کنه چون خودمم نمیدونم دارم چی کار میکنم . هه هه
ممنون
Amin 4D
تازه اینکه چیزی نیست تو تیم فوتبال هم با همه تفاوت دارم ولی مثه تو اینتر ایم .
و آخ جون حرفهای ها یکی یکی دارن میان . امین جان گول بخور زود باش زود باش . تو هم شرکت کن .
بابا منو دست کم گرفتی من کل کار رو هفت دقیقه ای تموم میکنم . هه هه
ممنون
و در آخر از همه تشکر ها متشکرم . ممنون .
( ستاد روحیه دهی به بجه ها ) ( سازمان رقابت انگیزی آرشام )با تشگر از بقیه دوستان
ساعتم شد سه . هه هه

آخرین ویرایش:

ali3dm

کاربر VIP
بابا عجب موضوعی
127fs4196680.gif
!!!!
(همه بچه ها تو همه تاپیکا اولش همینو میگن گفتم منم بگم!!)
consoling1.gif

از نظر روانشناسی اثبات شده عدد 12 و 8 در هر طرحی روی ضمیر ناخود اگاه انسان تاثیر مثبت ( کشیدن 8 با 12 گل در یک تصویر تاثیر بیشتری از کشیدن تعداد بیشتری گل در همان تصویر بر روی مخاطب میگذارد ) برخلاف این گفته عدد 6 و 11 و 13 خلاف این قضیه عمل میکند و انسان رو خسته و دل سرد میکند
دست شما نشکنه الهی
آخه باعث شدی من امروز اطلاعات جدیدی به دست بیارم
s2220.gif

سلام

با اینکه همه مطالب رو دقیق نخوندم به نظرم اومد که شما میتونی یه ایده تجریدی فانتزی رو به کمک تاکید رو حجم- کادر - پرسپکتیو نشون بدی. موضوع شما کمتر نمایشی هست. یه جورایی آموزش و مقاله ای هست. البته متفاوت هست اما اصلا اشکالی نداره. من از هدف دقیقتون مطلع نیستم اما با توجه به نرم افزاری که انتخاب کردین فکر میکنم با اسکچ حجمی خوب و نهایی کردن دو بعدی اون نتیجه نهایی رو بتونید خوب جلوه بدین. البته من هنوز ندیدمش چون میدونید که تو پرزانته باید خود کار حرف بزنه نه ما براش! برای اسکچ آپ فکر کنم پلاگین های خوبی باشند که خروجی دو بعدی آرتیستی بدن. پلاگین های npr فکر کنم داشت... این معمایی که تو ذهن بچه هاست رو با یه نتیجه تصویری نشون بدین. میتونه کارتون مثل یه پوستر علمی یا علمی تخیلی برای کودکان باشه. یا حتی ما بزرگسالان!

یا زهرا

Arsham

فعلا که خوابیده ولی یه شگردی تو مخمه که عرض چند روز کارو میکشم بالا . شایدم تمومش کنم .

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا