دنبال ارايه دهنده سرور مجازی هستم

daregooshi

New Member
سلام
من دنبال يک ارايه دهنده سرور مجازی vps خوب و ارزون قيمت با پشتيبانی خوب می گردم.
ترجيحا شرکت ايرانی باشه و پشتيبانی خوب هم داشته باشه.

شما شرکتی رو پيشنهاد نمی کنيد ؟؟

منتظر جواب شما عزيزان هستم.
ممنون

webmizban.com

Active Member
شما که ظاهرا نماينده سرور 24 هستی. شنيدم اصلا طرفش هم نبايد برم.
درسته ؟

خوب کاملا اشتباه شنیدید...ما 2 سرور از SERVERS24 داریم روی یکی از سرور ها VPS ارائه می دهیم اگر مایل بودید در خدمت هستیم در حال حاظر فقط 3 VPS روی سروری که VPS ارائه می شود وجود دارد....

daregooshi

New Member
خوب کاملا اشتباه شنیدید...ما 2 سرور از SERVERS24 داریم روی یکی از سرور ها VPS ارائه می دهیم اگر مایل بودید در خدمت هستیم در حال حاظر فقط 3 VPS روی سروری که VPS ارائه می شود وجود دارد....

نمی خوام بد شرکتی رو بگم و بگم چه چيزهایی شنيدم. اما همين که اين تاپيک اينجا وجود داره نشون می ده که يک موردی هست.
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=86702
من می خوام پول بدم پس ترجيح می دم با شرکتی که دربارش حرف و حديثی نيست کار کنم.
لطفا اگر کسی قرار داد می ده بنويسه. لازم دارم.

mamoolhacker

Active Member
من به شما VPS پلان ویژه مون که داخل سایت زده نشده رو پیشنهاد میکنم
اطلاعات
40 گیگابایت فضا
1000 گیگابایت پهنای باند
256 مگابایت رم
2 ای پی ادرس
سرور 4 تا CPU AMD داره !
با Cpanel میشه ماهانه 60.000 تومان

webmizban.com

Active Member
http://www.webmizban.com/hostingform.doc قرار داد کتبی ارائه خواهد شد.آدرس دفتر فروش : تنکابن خیابان علامه پاساژ آرش مرکز برنامه نویسی ویستا...تا به حال کسی هم سروز 24 ناراضی نبوده اگر بوده بسم الله در همین تایپیک مشکل رو بفرماییند...
مجددا" تکرار می کنم Vps های ارائه شده روی یکی از سرور های webmizban ایجاد می شود ولا غیر.....

daregooshi

New Member
http://www.webmizban.com/hostingform.doc قرار داد کتبی ارائه خواهد شد.آدرس دفتر فروش : تنکابن خیابان علامه پاساژ آرش مرکز برنامه نویسی ویستا...تا به حال کسی هم سروز 24 ناراضی نبوده اگر بوده بسم الله در همین تایپیک مشکل رو بفرماییند...
مجددا" تکرار می کنم Vps های ارائه شده روی یکی از سرور های webmizban ایجاد می شود ولا غیر.....

دوست عزيز من که با سرور 24 مشکلی ندارم که.
چيزی که شنيدم اين بوده که سرور 24 در ارايه سرويس مشکل داشته و هميشه هم به مشکلاتش اعتراف نمی کرده.
یکی از دوستانم ماه قبل 2 تا VPS از اين شرکت داشت که می گفت حتی تو انتقال اکانت ها هم مشکل داشته. حالا ديگه راست و دروغش با خودش.
ضمنا من که چيزی برای بحث کردن ندارم اما اگر همون لينکی که دادم رو بخونيد متوجه ميشيد که به دليل پاسخ ندادن به برخی پرسش ها توسط سرور 24 هيچ بحثی نبايد اينجا صورت بگيره و با متخلفين هم برخورد ميشه.
نمی دونم ولی آدم عاقل وقتی اين چيزا رو ميبينه طبيعی هستش که ديگه به اون سمت نره.
بازم از پيشنهادتون ممنونم و حتما به عنوان يکي از گزينه ها مد نظر قرار ميدم.

ممنون

daregooshi

New Member
من به شما VPS پلان ویژه مون که داخل سایت زده نشده رو پیشنهاد میکنم
اطلاعات
40 گیگابایت فضا
1000 گیگابایت پهنای باند
256 مگابایت رم
2 ای پی ادرس
سرور 4 تا CPU AMD داره !
با Cpanel میشه ماهانه 60.000 تومان
پيشنهاد خوبی هستش اما ترجيح می دم با اين قيمت از resource بهتری استفاده کنم. برای من کم نيوردن VPS ام مهتر از مقدار فضايي هستش که دارم.

دوست من ماهیانه
15 گیگا بایت فضا
400 گیگ پهنای باند
3 آی پی
سی پنل و پلسک مجانی
رم 256 مگابایت تضمینی
میدم ماهی 35 هزار تومان

daregooshi

New Member
دوست من ماهیانه
15 گیگا بایت فضا
400 گیگ پهنای باند
3 آی پی
سی پنل و پلسک مجانی
رم 256 مگابایت تضمینی
میدم ماهی 35 هزار تومان

شما نماينده hostforweb.com هستی ؟؟
کيفيت سرويسشون چطوره ؟؟
اين پيشنهادتون هم روی سرور های hostforweb.com هستش ؟

نه من نماینده نیستم نه و کیفیتشون عالیه اینم سایتشون
www.hostforweb.com
شما مینوانید سرعت را بسنجید www.ithost.ir
من این سرویس را برای شما میگرم ماهی 2000 یا 3000 میگیرم
ساپورت میکنم اگر بخواهی وی پی اس منیج شدست اما خوب بعضی وفتها ادم باید آپاچی را ریاستارت نمایید و یه سری کارها را انجام میدهم
چون زبان انگلیسیم فول هست من کارهاتون را انجام میدهم موفق باشید
محل دیتاسنتر: شیکاگو

جدیدترین ارسال ها

بالا