دفتر خاطرات / تقویم فعالیت ها

MnavidM

Active Member
سلام.

الآن که این تاپیک رو دارم میزنم؛ حدود 5 سال از تاسیس مجید آنلاین می گذره و در این مدت اتفاق های مختلفی افتاده که یا بعضی از اون ها خالی از لطف نیست.

این تاپیک رو برای درج این خاطرات شروع کردم، امید وارم شما دوستان هم اگر خاطراتی در مورد این انجمن مخصوصا انجمن برنامه نویسی و الگوریتم دارید، بنویسید.

در ضمن این تاپیک هم از قوانین سایت مستثنی نیست، و از نوشتن خاطراتی که توهین به کسی باشه پرهیز کنید.

لطفا از جر و بحث در مورد خاطرات دیگران پرهیز کنید.

با تشکر.
نوید 26/11/1386 -- 26 بهمن 1386

MnavidM

Active Member
خودم شروع میکنم و از اول تا الآن اون خاطراتی که یادم میاد به صورت اجمالی میگم:

حدود همون 4 سال نیم پیش که فعالیتم تو مجید آنلاین بیشتر شد با گروهی دیگه از دوستان پیشنهاد ایجاد بخش برنامه نویسی و الگوریتم رو مطرح کردیم و بعد از 5 6 صفحه صحبت به نتیجه + رسیدیم و قرار شد این انجمن برقرار بشه.

بعد از اون کم و بیش اینجا فعال بود اما نه به اون صورت، منم اون موقع مدیر انجمن فلش بودم و به اینجا زیاد سر نمی زنم.
گذشت و جریان مختلفی پیش اومد مثل دانشگاه من و ... که یه مدت از مجید آنلاین دور بودم و از مدیریت انجمن فلش هم استعفا داده بودم.

بعدش که حدود 2.5 3 سال پیش به اینجا برگشتم تصمیم گرفتیم زمینه کاریم رو در مجیدآنلاین با فعالیت تحصیلیم و شغلیم یکی کنم به همین خاطر مدیریت این بخش یعنی برنامه نویسی و الگوریتم رو قبول کردم.

بعد از اون بیشتر به سوالات جواب میدادم و رفع اشکالات رو انجام می دادم، تا اینکه فعالیت در انجمن بیشتر شد و قرار شد به آموزش C بپردازیم.

که بصورت گروهی آموزش انجام می شد و من پست های منتخب رو به اون تاپیک منتقل می کردم.

کم کم گروهی به اسم هیت امنا درست کردیم و قرار شد مدیریت آموزش C و همچنین فعالیت هایی برای انجام پروژه های گروهی انجام بدیم.

چندی از افرادی که در گروه بودند :

شهاب -- stranger_in_rain
***UNIQUE***
dark-man
saalek
aira
zfarhad2003
night11

بعد از اون کارها خوب پیش می رفت و قرار هایی هم تو مسنجر برگذار می کردیم و در موارد مختلف صحبت می کردیم. تا این که نزدیک کنکور دوستان شد و سایت هم به مدت زیادی تعطیل بود و متاسفانه گروه متلاشی شد !

همزمان با کار گروهی افراد هم به صورت انفرادی بی کار ننشته بودن و آموزش هایی مثل آموزش اسمبلی آیرا و آموزش های خوب سالک جان رو داشتیم.

بعد از شروع فعالیت دوباره سایت، من خودم دوباره درگیر کنکور بودم و هم اصلا فرصت نمی کردم دوباره یه کم وقفه در کار ها پیش میاد ولی تقریبا سوالات بی جواب نمی ماند و سالک عزیز هم که با آموزش هایش انجمن رو پر بار می نمود. و همچنین d@nyal عزیز با آموزش تصویری C++ ما رو همیاری نمودند.

در شش ماه اخیر هم شاهد فعالیت های خوب دیگری از دوستانی همچون farhad110 برای آموزش sql و دوستان عزیز دیگر DrXoX ، Ultra_PRG , d@nyal , hamidahmadi بودیم.

saalek110

Well-Known Member
من هم خاطره ام را می گویم.
حدود دو سال پیش آمدم به سایت مجیدآنلاین.
اون موقع با اولین کسانی که برخورد داشتم آقا نوید و سینا( میخک ) و آقا مسعود ( vb_bmv ) بود.
من قبلا اسمبلی و کمی سی یاد گرفته بودم. آمدم مجیدآنلاین وی بی شروع کردم. سینا کدنویسی وی بی را آموزش داد .

بعد مدتی تالار سی تاسیس شد. و منم خیلی مشتاق بودم سی یاد بگیرم.
ولی بدشانسی فروم مدتی داون بود. نمی دونم یک ماه شد یا دو ماه یا بیشتر و کمتر.

بچه ها را اسم نمی برم. خیلی ها فعالیت کردن.
دانیال و جناب یونیکیو خیلی خوب فعالیت می کردند.

سئوالات دو سال پیش خیلی مبتدی بود. در همه فرومها. ولی از پارسال همه تخصصی و فنی شده.

farhad110

Member
سلام
من خاطره خاصي رو يادم نمياد. فقط خواستم به خاطر راه اندازي اين تاپيك از نويد عزيز تشكر كنم. اميدوارم سطح اين انجمن كه نسبت به قبلا خيلي بالاتر رفته، روز به روز بهتر از اين كه هست بشه و دسترسي به يك سطح عالي نيازمند همكاري تمام اساتيد برنامه نويسي هست كه در majidonline حضور دارند و گهگاه كم كاري مي كنند.
با آرزوي موفقيت براي همه عزيزان

saalek110

Well-Known Member
سلام.

w3.png

اوضاع خیلی خوبه. ابزارهای فروم تکمیل شده. سلام می کنم به همه دوستان. همچنین دوستان قدیمی.

fr4.png

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
با اجازه مدیر تالار.
این فروم مشترک من و آقا نوید مدیر قبلی چند تالار مجیدآنلاین است.
فعلا به عنوان دفتر مشترک ماست.
من بعد فعالیتهای اخیر در مجیدآنلاین این فروم را زدم تا مطالب را دسته بندی کنم و برای ارایه در مجیدآنلاین آماده کنم.
مقدم دوستان دیگر مخصوصا کینگ عزیز را گرامی می داریم. دوستان می توانید در تالارهای مخصوص خودتان کنار ما باشید.

فروم جدید چند پست پایین تر اعلام شد. اونجا عضو بشید.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
دوستانی که قبلا در این تالار فعال بودند می توانند اینجا پست بزنند و دیگران را از وضعیت خود آگاه کنند.

من خودم 6 ماه پیش که اینجا فعال بودم و three js پست زدم تا الان فعالیت نداشتم ولی محیطی که با three js ساختم برام جالبه ولی فعلا قصد تکمیل کردنش را ندارم. فروم دست نویسم هم هنوز فعاله ولی بازدید نمی خورد. http://saalek110.rf.gd/forum

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
با اجازه مدیر تالار.
این فروم مشترک من و آقا نوید مدیر قبلی چند تالار مجیدآنلاین است.
فعلا به عنوان دفتر مشترک ماست.
من بعد فعالیتهای اخیر در مجیدآنلاین این فروم را زدم تا مطالب را دسته بندی کنم و برای ارایه در مجیدآنلاین آماده کنم.
مقدم دوستان دیگر مخصوصا کینگ عزیز را گرامی می داریم. دوستان می توانید در تالارهای مخصوص خودتان کنار ما باشید.
سلام. نقل مکان کردیم به فروم:
البته فرومی که در نقل قول هست هم فعال است. اون فروم مطالب بازی سازی گیم میکر و یو دی کی داشت که همان جا فعلا می ماند.
Udk و game maker

دوستان دیگر یونیکیو و شهاب و نایت و دانیال و فرهاد و بقیه که الان اسمشون یادم نیست هم سلام می کنم و می توانید در فروم جدید من ثبت نام کنید. کینگ عزیز هم همچنین.

فروم جدید در همان فضایی است که من پارسال فروم دست نویس ساختم. اون فروم دست نویس هم فعال است ولی ثبت نام نداشت.
این بود:
http://saalek110.rf.gd/forum

امسال گرایش خود به الکترونیک و روبوتیک را آشکار کردم ولی علاقه ام به برنامه نویسی و طراحی سایت و بازی سازی به قوت خود باقی است. مطالب علوم انسانی هم علاقه مندم.

آخرین ویرایش:

saalek110

Well-Known Member
امروز ۸ فروردین ۱۴۰۱ ،
تالار مهندسی الکترونیک افتتاح شد. حدود ۵۰۰ پست الکترونیک و ربات به آنجا منتقل شد.

hanie9988

Member
مهاجرت به آلمان یکی از قدرت‌های اقتصادی و صنعتی برجسته در اروپا است. با جمعیت بالغ بر ۸۳ میلیون نفر، آلمان یک کشور صنعتی پیشرفته با تکنولوژی پیشرفته، آموزش عالی معتبر، و نظام حمایت از کارآفرینی است. اقتصاد آلمان به عنوان یکی از بزرگترین اقتصادهای جهان به شمار می‌رود و نقش مهمی در اتحادیه اروپا دارد. دانشگاه های آلمان

جدیدترین ارسال ها

بالا