دستگاهم قفل میشود و ریست دستی هم جواب نمیدهد

kazemkhan

New Member
چند وقتیست که دستگاهم خود به خود قفل میکند......یعنی تمام اجزایش به حالت غیر فعال در می اید.....نه موس ونه کیبورد و نه .... کار نمیکنه ...... صفحه کامپیوتر مثله سنگ میشه......حتی ریست دستی هم برای خارج شدن از این وضعیت کمکی به من نمیکنه ........با ریست کردن تنها مونیتور خاموش میشه اما دستگاه همونطور باقی میمونه.......تنها راه خلاص شدن از این وضعیت قطع کردن برق و کشیدن سیم از پریز است.......به نظر شما چه اتفاقی برای دستگاهم افتاده ...... تغییر ویندوز و ریستور و ..... رو هم امتحان کردم........
خلاصه خیلی مشکل شده برام...... این اتفاق در این سه روز خیلی می افته ...... کمکم کنید .....

سلام.
ببینید این مشکلی که میگید ربطی به ویندوز و ریست و اینا نداره...
صد در صد مشکل سخت افزاری داره.
احتمال زیاد از mainboard یا cpu ممکنه باشه.
به هر باید قطعه بیاری و تست کنی .
از راه دور نمیشه کار سخت افزاری کرد... آخه واقعا بعضی وقتا اشکالاتی پیش می یاد که غیر منتظره هست و هزار حالت داره....
یا حق !

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
من هم با نظر دوستمون موافقم با این فرق که من می گم از مادر برد هست زود تر ببرش تعمیر ( البته اگه تعمیر بشه ) تا نسوخنه مال من هم همین جوری شد یه مین گیگا بود 110تومن خریده بودمش ولی سوخت که گارانتی عوض کرد

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
نه دوست عزیز از فن نمی تونه باشه به این دلیل که فن سی پی یو باعث هنگ کردن دستگاه می شه اما جلوی ری استارت شدن دستگاه رو نمی تونه بگیره مگر اینه مادر برد و فن خراب باشند

جدیدترین ارسال ها

بالا