در مورد دامین و cpanel

mather

New Member
سلام ميشه تو سي پنل كاري كرد كه هر ساب دومين كه وارد كرد صفحه اصلي سايت رو بالا بياره و خواستي آدرس ورودي به سايت رو نمايش بده اون سابدومين رو نشون بده هيت اگسس نمي خوام

k2-4u

Well-Known Member
عنوان تاپیک شما مناسب نبود و ویرایش شد
لطفا قوانین انجمن را مطاله کنید

------------------------------------------------------------

در cpanel دو تا امکان معروف هست
یکی Parket On Domain و یکی add On domain

یکی برای اینه که سایت شما بیشتر از یک دامین داشته باشه
و دیگری برای اینه که شما هر فولدر یا سابدومین هاست رو به یک دامین جدا وصل کنید

mather

New Member
نه منظورم اين بود
هر دومين يك آي پي هست ديگه ما هر ساب دوميني كه وارد كرديم وصل شه به اون آي پي بدونه اين كه ساب دومين رو بسازم. addon كنم و هر دوميني كه دي ان اس منو وارد كردم وصل شه به اون آي پي كه همون دومين منه و ببخشيد عنوان رو اشتباه دادم و ممنون كه عوض كرديد

hooom

Member
من متوجه نشدم دقیقاً چی میخواید . اما اگر اشتباه نکرده باشم کمی منظور شما رو گرفتم !
شما میتونید تنظیم کنید با Refid یا refindex وارد ساب دامنه بشه ! و اگر با ref نبود یعنی فاقد ref id بود صفحه اصلی رو نمایش بده !

موفق باشید

Masoud1365

مدیر انجمن
سلام ميشه تو سي پنل كاري كرد كه هر ساب دومين كه وارد كرد صفحه اصلي سايت رو بالا بياره و خواستي آدرس ورودي به سايت رو نمايش بده اون سابدومين رو نشون بده هيت اگسس نمي خوام
من دقیقا منظورتو نگرفتم ولی فکر کنم که کارت با redirect راه بیوفته ! البته اینو تو قسمت هاستینگ مطرح میکردی فکر کنم زودتر به جواب میرسیدی :wink:

mather

New Member
دوستان منظورم اينه كه هر سابدومين و دومين هايي كه دي ان اس سايت منو گذاشتن صفحه اول سايت منو نمايش بده بدون اينكه ساب دومينه ساخته بشه ريدايركت نشه آموزشش هست؟
فقط گفتم مبحث جديد باز نكنم مي خواستم ببينم تو دايركت ادمين چطور؟
ممنونم

آخرین ویرایش:

mosi20

Active Member
فکر کنم
دقیق نمیدونم
یک سابدومین به اسم * تعریف کن.
wild card هم فعال کن
ببین جواب میده یا نه

mather

New Member
من يكي گفت ميشه اينكارو كرد ولي بايد مشتري اين بشم گفت رو سرورش فشار مياد بايد وي پي اس بگيرم تو فايل پيكر بندي نبايد كاري كرد؟ من مي خوام صفحه اصلي رو نمايش بده اتوماتيك و كسي كه دي ان اس ادد كرد صفحه اصلي نمايش بده فكر نكنم اينجور كه شما فرموديد كار كنه

جدیدترین ارسال ها

بالا