درخواست کد برای لاگین کردن در فرانت پیج

akbaro

Member
آقا یکی کمک کنه . من یک صفحه با فرانت پیج طراحی کردم و میخوام برای قسمت لاگین اون کد با asp.net بنویسم. ممنون میشم اگه کمک کنید. یه عمر دعاتون می کنم. ازتون تشکر میکنم.

zorig4fun

Member
من نمیدونم برای استفاده میخواهید یا اینکه میخواهید یاد بگیرید.

درکل هر دو مورد یکسری به تاپیک که مهم هست بزنید که در مورد لوگین صحبت کردیم.

اگر شما میخواهید از asp.net استفاده کنید میبایست سرور شما آن را ساپرت کند که این چه کاری هست کل سایت را به asp.net بنویسید.

akbaro

Member
منظورتون از اینکه کل سایت رو به asp.net بنویسین یعنی چی ؟ بیشتر توضیح بدین. میدونین من چی کار کردم؟ من یک سایتی رو از اینترنت save کردم بعد اونو تو فرانت پیج باز کردم بعد میخوام واسه قسمت لاگینش خودم کد بینویسم. سرورم iis درست کار میکنه. تو تاپیک ها سرچ کردم ولی همشونو که تو فرانت پیج قرار میدم و اجراش میکنم هی ارور میده مخصوصاً اروره اتصال نشدن به دیتابیس. تورو خدا کمکم کنید.

zorig4fun

Member
دوست عزیز من تاحالا اینجوریشو ندیده بودم

شما کدها را کپی کردید و در فرانت پیج استفاده کردید؟ این میدونی یعنی چی؟ یعنی اینکه شما تگهای اچ تی ام ال و جاوا اسکریپت را استفاده کردید و شما هیچ چیزی در مورد اچ تی ام ال نمیدانید تا چه برسه به دات نت.

البته تحین حساب نکنید من قصد راهنمادی دارم.

دات نت کدهاش مثل جاوا اسکریپت نیست و چیزی که شما اینجا از دوستان میخواهید مثل جاوا اسکریپت نیست که یک کدی به شما داده شود و کار شما راه بیفته.

شما اول از همه باید بدونید که فرانت پیج برای اچ تی ام ال ساخته شده و برای دات نت شما نیاز به ویژوال استودیو دارید.

در دات نت برنامه و کدهای زیادی نوشته میشه تا سرور آنها را اجرا کنه و در آخر کدهای اچ تی ام ال را درست کنه و به صفحه بفرسته درواقع همان کدهائی که شما از سایت مردم کپی گرفتید.

شما میبایست یاد بگیرید که چگونه برنامه بنویسید تا کاری که میخواهید انجام دهید را به عمل برسانید.

akbaro

Member
ممنونم از راهنماییتون. ولی یه سؤال دارم. من میتونم از ویژوال استادیو هم برای طراحی استفاده کنم هم برای برنامه نویسی با دات نت؟ یعنی کدهای html رو درست کنم بعد با asp.net هم برنامشونو بنویسم؟ کمک کنید تا یاد بگیرم دیگه:sad:

zorig4fun

Member
راه سختی رو در پیش روی داری ولی جا نزن

ویژوال استودیو دنیای خیلی بزرگی هست همه چی توش داره html هم جزء جدا نشدنی صفهات وبسایت میباشد درواقع بروزر شما فقط html رو میشناسه و جاوا اسکریپت رو و شما اول از html شروع کن و یاد بگیر در کنارش من و دوستان دیگر هم به شما کمک خواهیم کرد.

جدیدترین ارسال ها

بالا