درخواست نرم افزاري براي گذاشتن پسورد روي ويندوز..

[EHSAN]

Well-Known Member
باسلام
من دنبال نرم افزاري ميگردم كه بتونم با اون روي كل سيستم و ويندوزم پسورد بزارم.. همونطور كه ميدونين پسورد خود ويندوز قابل اطمينان نيست و به راحتي ميشه اونو دور زد...
اگر كسي نرم افزار مطمئني ميشناسه ممنون ميشم معرفي كنه.

با تشكر
احسان

سلام
ببخشید این دور زدن راحت شما از پسورد ویندوز چه جوریه؟؟!!!!
در ضمن از نرم افزار Advanced Security Administrator 9.1 هم میتونی استفاده کنی.
موفق باشی

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام
ببخشید این دور زدن راحت شما از پسورد ویندوز چه جوریه؟؟!!!!
در ضمن از نرم افزار Advanced Security Administrator 9.1 هم میتونی استفاده کنی.
موفق باشی

وقتي صفحه پسورد ويندوز XP مياد شما كليد هاي معروف Alt+Ctrl+Delete رو بزنيد صفحه اي باز ميشه كه بدون پسورد ميتونين براحتي وارد ويندوز بشين..:D
راستي از اين نرم افزاري كه گفتي لينكي هم سراغ داري؟!

ققنوس

Member
سلام. اگه شما روی administrator پسورد بزاری فکر نکنم بشه اونو دور زد دیگه.در ضمن چطوری میگی پسورد ویندوز رو میشه دور زد
297.gif
خیلی هم راحت نیست. اگه دیدی اینا کار نکرد برو رو bios پسورد بزار

[EHSAN]

Well-Known Member
سلام. اگه شما روی administrator پسورد بزاری فکر نکنم بشه اونو دور زد دیگه.در ضمن چطوری میگی پسورد ویندوز رو میشه دور زد
297.gif
خیلی هم راحت نیست. اگه دیدی اینا کار نکرد برو رو bios پسورد بزار
من خودم پسورد رو دور زدم اصلا اوني كه شما هم ميگي مهم اينه كه طرف تونسته بياد توي سيستم و اين مهمه.. فرقي نميكنه administrator يوزر بدي يا هر كي ديگه با همون اسم ميتوني وارد سيستم بشي.. كليدهاي سه گانه رو امتحان كن تا به قدرتشون پي ببري..

پسورد بايوس رو هم اگر باتري رو برداري ميشه وارد سيستم شد..

موفق باشي.

ققنوس

Member
میشه بگی چجوری دور زدی؟ منم یاد بگیرم.alt+ctrl+delet رو زدم خوب بعدش چی؟
297.gif
نکنه ویندوز 98 داری؟
283.gif

سلام
عزیز یعنی این عمو بیل گیس اینقده پول جمع کرده فکر این جاها رو نکرده. این راه حلی که باalt+ctrl+delet شما گفتید برای زمانی است که وقتی داری ویندوز میریزی برای ادمینیسترتورت پسورد نگذاشته باشی. اگه ÷سورد بزاری دیگه این راه نمیتونه کمکت کنه.
برای اینکه بتونی حرف منو باور کنی توی run تایپ کن .control userpasswords2 بعد برای ادمین پسورد بزار. بعد راهی رو که خودت گفتی رو امتحان کن. بعد میبینی که کاملا در اشتباهی.

هر کی با من موافقه جواب بده
موفق باشی

ramin2004

Member
حامد درست میگه، اگه موقع نصب ویندوز به ادمینیستریتور پسورد بدی (یا از راه run، همونی که حامد گفت) دیگه کسی نمیتونه وارد ویندوز بشه.
در ضمن بهتره که ویندوز SP2 هم باشه.

جهت دور زدن هم باید بگم همواره راهی وجود داره برخلاف مسیر امنیتی حرکت می کنه.
Reverse Engineering در همه حال وجود داره.
شما بر روی سیستم عامل خودتو password یا هر چیز دیگه ای که بزاری باز هم راه واسه نفوذ زیاده.
توصیه می کنم از درایو با فرمت ntfs استفاده کنید و از امکانات EFS بهره بگیرید.

mrmostafa

Member
جهت دور زدن هم باید بگم همواره راهی وجود داره برخلاف مسیر امنیتی حرکت می کنه.
Reverse Engineering در همه حال وجود داره.
شما بر روی سیستم عامل خودتو password یا هر چیز دیگه ای که بزاری باز هم راه واسه نفوذ زیاده.
توصیه می کنم از درایو با فرمت ntfs استفاده کنید و از امکانات EFS بهره بگیرید.

چطوري از امكانات EFS بهره بگيريم آخه من هر كاري كردم نشدش ميخوام مثل اداره كنم اولا بالا ميادش يوزرهارو نياره هركي يوزر خودش رو بزنه وارد بشه و بشه به يوزر ديگه دسترسي محدود دادش تو اداره هستش ميادم خونه فرق داره با اونكه من NTFs هستش ولي رو درايو ها proprtis ميزنم گزينه securety رو نداره كه هر كاري خواستم انجام بدم
ممنون ميشم كمك كنيد چرا نيستش و فرق داره با ويندوز اداره ويندوز ويندوزه حالا تحت شبكه يا خانه

navidba

Well-Known Member
مگه بی کاری از تو خود ویندوز روی admin و guest اگه پسورد بزاری و با چند تا تنظیم رجستری میتونی دسترسی به هر قسمتی رو که خواستی قطع کنی

mrmostafa

Member
اصلا خود سيستم ntfs بايد قسمت security براي هر درايو داشته باشه اونجا دسترسي رو ميشه كنترل كردش ولي براي من نداره نميدونم چرا

جدیدترین ارسال ها

بالا