درخواست معرفی چاپخانه برای چاپ کارت های Pvc

YTERROR

Active Member
سلام

من یکسری کار دارم که می خواستم به صورت Pvc که فکر کنم از همین جنس کارتهای عابربانک هست چاپ بشه ولی جای رو نمی شناسم که این کارو با کیفیت و مناسب انجام بده و تیتراژ کم

حدودا 7 تا طرح هست که می خوام از هر کدوم 200 تا الی 500 تا اپ بشه بستگی به هزینه اش داره چقدر باشه

اگه یکی لطف کنه هزینه چاپ رو بگه و یک چاپخونه معرفی کنه ممنون میشم

موفق و پیروز باشید

YTERROR

Active Member
ممنون دوست عزیز این دو تاپیک رو قبلا دیده بودم ولی متاسفانه تویی هیچکدوم تعرفه ای نداده بودند + هر کس هم یک شرکت یا جایی رو معرفی کرده بود پستش ویرایش شده در صورت که این نباید ویرایش بشه چون تبلیغات مفید بوده نه تبلیغات کاذب

در هر صورت اگر باز هم کسی اطلاعی داره ممنون میشم راهنمای کنه تویی اینترنت من سرچ کردم تعرفه ها خیلی وحشتناک بود من بعنوان کارت ویزیت می خوام استفاده بشه نه کارت شناسایی یا .......

ممنون

lpi

مدیر انجمن اصول چاپ
والا قیمتهاش خیلی نجومیه که اینجا نوشته :

هر کارت رو می خواد 1250 تومان بگیره در صورتی که اگه هم بخواد گرون بگیره باید هر کارتی رو 120 بگیره نه ......

لطفا اگه یکی می شناسه معرفی کنه من همچنان منتظرم

ممنون

سلام دوست من
یکی از مواردی که به نظر من برای رسیدن به جواب خوب لازم هست درست سوال کردن و مطرح کردن دقیق صورت مساله هست. مثلا در مورد کار شما تیراژ تنها بخشی از اطلاعات لازم برای تعریف کار شماست و در واقع اینکه این کارت ها چه استفاده ای دارن ، و اصولا اینکه قرار هست چه طرحی با چه مشخصاتی بر روی اونها چاپ بشه از مواردی هست که می تونه در دادن پاسخ دقیق تر به شما موثر باشه.
در سایت مذکور قیمت ها به دو بخش دیجیتال و افست تقسیم شده. که قیمت چاپ تکی بر روی کارت های شما 1250 تومنه در حالیکه قیمت چاپ افست برای تیراژ های مشخص شده اون قیمت مورد نظر شماست که طبیعتا این قیمت ها از تقسیم تعداد کارت هایی که در یک فرم چاپی با توجه به اندازه ورق چاپی بوده به دست اومده. به هر حال تا مشخصات دقیق نباشه حتی این عرایض بنده هم قطعی نیست و نمی شه قبولش کرد!!
موفق باشی
امین زردوزی
[email protected]

اینا قیمت های کارتهای شناسایی و بارکد دار و این حرفاست
اگه بخوای کارت ویزیت بزنی با 110 تومان میزنن چون که افست چاپ میکنن
این قیمت ها که میبینی برای چاپ با ovilos هست

katibeh

Member
من چاپ پدیده رضوان پرتو رو به شما معرفی میکنم
این چاپخانه مجهز به دستگاه دی آی هست
و آدرسش خ ظهیر السلام کوچه رزاقی هست

جدیدترین ارسال ها