درخواست قالب

ahmaddll

New Member
با سلام
متن زیر رو تو انجمن مولتی مدیا گذاشته بودم و دوستان گفتن تو انجمن فتو شاپ بذارید زودتر به نتیجه می رسید :rose:
من تا حدود زیادی با برنامه مولتی مدیا بلیدر کار کردم و چند نمونه اتوران نه چندان حرفه ای هم ساختم باهاش
این ترم آخرم هستش و پروژه پایان ترمم نرم افزار آموزش سخت افزار هستش
یعنی یک سیدی مولتی مدیا بسازم که توش هم اطلاعات سخت افزار ها هم به صورت متنی باشه هم فیلمشو بذارم
باید بگم که من همه اینکار ها رو بلدم ولی به صورت ساده ...
یک قالب یا تم میخام که خیلی زیبا باشه
شرمنده فتوشاپ یاد دارم ولی اصلا طراح خوبی نیستم :cry::-?

دوستان اگه تم وقالبی در این باره دارند لطف کنند واسه دانلود بذارند:rose:

با تشکر

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز ببخشید که اینطوری رک توضیح میدم ، فقط به این دلیل هست که زودتر به نتیجه برسید.

کاری که شما انتظار دارید حداقل از 2 جهت یا امکانپذیر نیست یا خیلی سخت ممکن ِ انجام بشه:

اول اینکه طراحی قالب مالتی مدیا کاری وقتگیر و پرزحمت هست و به هر حال شما هم باید شرایط اون طراح رو در نظر بگیرید
و اینکه انتظار داشته باشیم که یک طراح به صورت رایگان کاری رو در اختیار دیگران قرار بده یکمی کم لطفی هست.

دوم اینکه این چیزی که شما نیاز دارید یه مقداری تخصصی هست و بعیده که کسی به صورت از پیش آماده داشته باشه و باید
براتون به صورت تخصصی و از صفر (متناسب با نیاز شما) طراحی بشه.

این توضیحات رو عرض کردم که خدای نکرده این تصور ایجاد نشه که در این انجمن به سوال کسی پاسخ داده نمیشه یا کمکی نمیشه.

ahmaddll

New Member
با سلام خدمت شما مدیر محترم
شرمنده باید تو پستی که زده بودم ذکر میکردم که اگر کسی داره و یا میتونه یک طرح جالب درست کنه ؟
لطفا پیام بده که هزینه اش چقدر میشه ...
بازم از همه دوستان عذرخواهی میکنم و اصلا قصد بدی نداشته که تو فروم به سواله کسی پاسخ نمیدن
باید بگم که یکی از بهترین فروم هایی هستش که تا حالا دیدم .

منتظر پیام دوستان هستم
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا