درخواست اسـکریپت برای بالا بردن آمار سایت php

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sd.top30

New Member
سلام

من میخواستم ببینم که چجوری میتونم وقتی یه نفر وارد سایت میشه 2تا آمار بازدید بندازه

ممنون میشم اگه کمکم کنید

Mohammadreza

Well-Known Member
امارگير سايت شما چيه ؟
اگه از وبگذر و ... استفاده مي كنيد ، كد رو دو بار در كدتون قرار بديد ، دو بار مي شماره !

Saeed

Well-Known Member
امارگير سايت شما چيه ؟
اگه از وبگذر و ... استفاده مي كنيد ، كد رو دو بار در كدتون قرار بديد ، دو بار مي شماره !

یا استفاده از فریم

نظر شما دوستان قابل احترام هستش اما :

در صورت استفاده از دو کار بالا دسترسیتون از وبگذر قطع میشه
شاید هم شانس بیارید که نشه !!

ولی مطمئن باشید که اگه از " آی فریم " استفاده کنید حتما محروم میشید.

بنظرم بهتره که خودتون یه کانتر php بگیرید و بعد با دستکاری تنظیمات به راحتی 1 نفر بیاد 2 بازدید که هیچی می تونید 10 بازدید برای خودتون بندازید. :wink:

موفق باشی :rose:

Mohammad

Member
به نظر من بهتر بود این مبحث مطرح نمی شد
یعنی الان همه این آمارا که تو سایت ها هست الکیه ؟؟

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
سلام poosteh جان

نه این مربوط به هر سایتی نمیشه !!

به نظر شما سایت بزرگی مثل مجید آنلاین که 7،8 ساله داره کار میکنه میاد چنین کاری بکنه !! مطمئن باشید چنین کاری از آقا مجید بعید و محاله ، درضمن شما یوزر خود سایت هستید انتظار نمی رفت چنین حرفی بزنید !!

انقدر کاربران مجیدآنلاین زیاد هستش که خودتون تو چند وقت اخیر دچار مشکلاتی که شده بود رو دیدید ، مثلا دیتا بیس ...

poosteh جان هیچ وقت سایت های بزرگ که سایت خودشون رو به هزار زحمت درست کردن و شبانه روز واسش زحمت کشیدن چنین کاری نمی کنن.

این کار واسه کسایی که تازه سایت زدن می خوان ره چند ساله رو 1 شبه برن !!

Mohammad

Member
درسته DrSaeed ولی من با آقا مجید آشنایی ندارم اگه تاریخ عضویت منو نگاه کنید می فهمید که تازه واردم
حرف شما درسته من مجید آنلاین رو خوب می شناسم.
حرفم رو پس می گیرم پستم رو هم ویرایش کردم آخه من تو اون لحظه یه زد حالِ با حال خورده بودم و نمی دونستم چی بگم

از تمامی یوزرها و مدیران عذر خواهی می کنم و در پایان هم می گم که کاری که sd.top30 میخوان بکنن کار پسندیده ای نیست

tarhebartar

Member
این قضیه چخ دخلی به php داره ؟!

به این کار میگن دوز و کلک , و اینکه کسی سایت شما رو با آمارش و Hit و ... دوست نمیداره و بایستی محتوا جذب کننده داشته باشی !

ولی کلا فکر نمی کنم که وبگذر بتونه برای دو یا سه بار تکرار تگ Script لاگ و تشخیص وضعیت بزاره , احتمالا برای صفحه های AutoRefresh و سریع باشه

الله اعلم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا