: درخواست : آموزش طراحی قالب وبلاگ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehran_j

Member
ممكنه بفرماييد كه چه تفاوتي بين طراحي قالب در سرويس ذهنده هاي مختلف هست و چرا طراحي قالب در اين سرويس دهنده ها از يك قائده مشترك پيروي نميكنه؟
ممنون

emad7

Member
سلام
جواب سوالت اینه که هر کدوم از این سیستمایه وبلاگ نویسی برای خودشون یه برنامهی خاصی ساخته اند که تگ های مخصوص همون سیستم رو پشتیبانی میکنه و تگ های سیتمای دیگه روی اون اث نداره

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
عجبا ... این پستو من 3 سال پیش زدم و به جوابشم نرسیدم. جالبه...
اگه هنوزم دوستان آموزش طراحی قالب میهن بلاگ رو دارن ، خوشحال میشم ببینمش.

تا بعد...!

mehdy59

Member
سلام من با فرنت پيج 2003 واسه بلاگفا مي خوام طراحي كنم ارور ميده عكس زير.وچه كدهايي رو كجا قرار بدم ؟ميشه كمكم كنيد؟:cool:
51x0xl6a3uqbdwrsavlu.png

ninjaghaleb

Member
سلام:rose:
این Error که عکسش در پست بالا است بیان گر این می باشد:neutral:

کا در قسمت کدهای پست تگ <BLOGFA> </BLOGFA>

را قرار نداده اید و یا کدها مشکل دارند:paint:
اگر بخواهید من کد های هر قسمت را در اختیار شما قرار می دهم:cool:

mehdy59

Member
:rose::rose::rose:سلام به دوست و استاد عزيز
من نحوه قرار گرفتن كد هاي بلاگفا رو مي خوام كه وقتي طراحي ميكنم كجا بزارم.بسيار ممنون ميشم كمكم ميكني.باز هم ممنونتم.

datasun

Member
سامان جان من آموزش طراحی قالب میهن بلاگ و بلاگ فا رو شروع میکنم البته از اول بهمن به طور کامل و واضح و همین طور با photo shop فقط نرم افزار فرانت پیج رو اگه دوستان داشته باشن بهتره چون زود یاد میگیرین

mehdy59

Member
سلام
اين بهترين خبره اما خواهش ميكنم با صبر و حوصله يكبار براي هميشه يه بزرگي اين كار رو بكنه به ويژه وقتي داريم بلاگفارو طراحي مي كنيم ،كدهاي بلاگفا به چه نحو و چگونه و كجا قرار داده بشن ...
ممنون.

balot

New Member
سلام امكان داره يه قالب واسه سپهر بلاگ طراحي كنيد ؟يا يه نزم افزار توپ واسه طراحي قالب وبلاگ معرفي كنيد؟

boysusa

New Member
درود بر شما دوست های من

من یک وبلاگ توی میهن بلاگ دارم ولی متاسفانه قالب بدرد بخوری واسش هنوز نتونستن پیدا بکنم و نرم افزار Microsoft Expression Web رو هم دانلود کردم ولی چیزی ازش سر در نیاوردم

میخواستم شما منو راهنمایی کنید. چند تا آموزش نرم افزارMicrosoft Expression Web رو دانلود کردم ولی همشون یه جورایی منو پیچوندند و آخر هم نگفتند چه جوری قالب میهن بلاگ درست کنم

من میخوام قالبی از خود قالب های میهن بلاگو تغیر بدم ولی نمیدونم چطوری باید این کارو بکنم لطفا اگه میشه منو راهنمایی کنید

بوی سوسا - قدرتمندترین سایت دانلود پارسی زبان
www.boysusa.mihanblog.com

جدیدترین اس ام اس ها رو اینجا بخون
www.smssusa.mihanblog.com

سپاسگذارم
بدورد

mehdy59

Member
:)نينجاي عزيز سلام.بهمن ماه رفت و اسفند هم داره مي گذره.نمي خواي يه سرك بكشي به اين تاپيك و كمكمون كني؟شديد بهت احتياج داريم ها!!!!
يادت نره.

farik

Well-Known Member
برای طراحی قالب توصیه میکنم یک سری به سایت iroveb.comبزنین آموطشش رو گذاشتن من خودم از اونجا یاد گرفتم
با تشکر TaboTabDesign

parsgoo

New Member
تبلیغات اکیدا ممنوع
مدیر انجمن: سعیدی

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا