درج زیرنویس در پریمیر

[MASOUD]

Active Member
سلام

شما مي تونيد طريقه زير نويس رو تو پريمير يادم بدين . ممنون ميشم اگه يادم بدين

gon4431

Member
زیرنویس کردن

سلام دوست عزیز

این یکی از مشکل های پریمیره که برای زیرنویس کردن زیاد حال نمی ده

میشه نوشت ها ..در قسمت تایتل .... البته تا بیاییم و فارسی بنویسم ..( (حالا با برنامه های فارسی نویس )

وقت گیره .... اگه کارت کم باشه یعنی مقدار زیرنویس کم باشه میشه یه کارهایی کرد با پریمیر و فتوشاپ

که کیفیتش هم خوبه .. ولی اگه زیاد باشه به درد نمی خوره

***************** به همین خاطر من که با برنامه ساده یولید کار می کنم ... که کار زیرنویس یولید 10 خیلی بهتر شده امکامت سابتایتل هم بهش اضافه شده

قربونت امید

amir???

Member
برای زیر نویس کردن در پریمیر باید اول یه موشن درست کنی بد اونو سیوش کنی (چون دوست نداری که نوشته شما وسط صفحه باشه پس باید اونو به جایه مناسب بزاری بد موشن رو سیو کنی )حالا هر وقت که میخوای یه نوشته جدید بهش اضافه کنی کافیه اون موشن رو سیو کنی.این کار (سیو کردن یه خوبی داره که هر جا میتونی از اون استفهاده کنی حتی ببری تو یه کامپیوتر دیگه)

farhadfifi

Active Member
من براي زيرنويس كردن در برنامه پريمير اول نوشته هامو به فرمتهاي مختلف //عكس يا ويدئو(در صورت نوشته متحرك) // سيو ميكنم . بعد توي برنامه بعنوان تصوير دوم روي كليپ دلخواه قرارشون ميدم.
اميدوارم نوشته ام بدردتون بخوره .

ra_hossein

New Member
طریقه زیر نویس در پریمیر

عزیز ببخشید فضولی میکنم ولی زیر نویس کردن در پریمیر خیلی ساده تر از موشن و استفاده از فتوشاپ هست این روش شما چرخاندن لقمه دور سر است .

faridtabasi

New Member
دوستان عزيز سلام
من دو تا مشكل توى برنامه پريمير دارم
1- مى خوام زير نويس فارسى بنويسم، اما طبق گفته يكى از دوستانم با كمك فتوشاپ هم نتونستم اين كارو بكنم، اگه كسى مى تونه كمكم كنه لطفا
دوميش يه مشكل كليه، يعنى موقع كار با برنامه يه دفعه فقل مى كنه و فقط از راه تسك منيجر مى تونم برنامه رو ببندم، روى چند تا كامپيوتر هم امتحان كردم همين مشكل پيش اومد، بيشتر اين مشكل موفع رندر گرفتن پيش مى ياد،
خيلى ممنون از همه

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

مى خوام زير نويس فارسى بنويسم، اما طبق گفته يكى از دوستانم با كمك فتوشاپ هم نتونستم اين كارو بكنم، اگه كسى مى تونه كمكم كنه لطفا
یه فارسی نویس مریم (البته سی دی اورجینالشو) بخری مشکلت حل می شه.

موقع كار با برنامه يه دفعه فقل مى كنه و فقط از راه تسك منيجر مى تونم برنامه رو ببندم، روى چند تا كامپيوتر هم امتحان كردم همين مشكل پيش اومد، بيشتر اين مشكل موفع رندر گرفتن پيش مى ياد،
یا نسخهء برنامت مشکل داره و یا سیستم هایی که باهاشون کار می کنی.
شایدم از پریمیر cs3 استفاده می کنی!
اگه این جوریه همون پرو 2 رو نصب کن چون cs3 مشکل داره.

التماس دعا
یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا