دانلود رایگان قالب خبری PG NewsLine

PG NewsLine یکی از قالب های حرفه ای Rockettheme است که در ژانویه 2007 با نام اصلی Sporticus و برای جوملا طراحی و منتشر شده.
این قالب تا کنون فقط با جوملا انگلیسی و فقط برای نسخه های 1.0 و 1.5 سازگار بوده و CMSTemplate.ir برای اولین بار این قالب را با نام PG NewsLine برای کاربران مامبو نسخه 4.6 فارسی سازگار کرده است.
این قالب مخصوص انتشار اخبار و مطالب ورزشی طراحی شده، این طرح شامل بسیاری از ویژگی های بزرگ و ماژول های پویاست.

sporticus_small.jpg

رنگبندی :
رنگ بندی این قالب منحصر به فرد در سه لایه بک گراند اصلی صفحه ، استایل نوشته ها و بدنه صفحه است که به این شکل می باشد :
بک گراند اصلی صفحه در چهار حالت روشن، خاکستری ، آبی و تیره
استایل نوشته ها در چهار حالت قرمز ، آبی ، سبز ، بنفش
بدنه صفحه در دو حالت خاکستری و بژ

امکانات :

slideshow
ماژول اسلاید تصاویر با فناوری آجاکس
یکی از ویژگی های این ماژول سادگی و راحتی کار با آن حتی برای افراد مبتدی است.

RT Scroller
ماژول اسکرول اخبار
این ماژول لینک آخرین تیتر اخبار سایت را نمایش میدهد.
فناوری بکار رفته در این ماژول جاوا اسکریپت 100% استاندارد است که با تمامی مرورگرها چک شده و بدون نقص عمل میکند.

Live Search
جستجوی زنده
یک سیستم جستجوی بسیار زیبا و جذاب که مطمئناً کاربران سایت شما لذت زیادی در هنگام جستجو توسط آن خواهند داشت.

Slimbox
( لایت باکس پیشرفته)
شما دیگه نیازی ندارین که مامبوت لایت باکس رو بصورت جداگانه نصب کنید ، این قالب سیستم پیشرفته لایت باکس را بصورت ویژه ای در خود جای داده و شما به راحتی میتوانید از آن استفاده کنید ، کافی است از راهنمای زیر استفاده کنید.

موقعیت ماژول ها:
همانطور که در شکل زیر می بینید این قالب دارای 12 موقعیت ماژول است.

module-positions.jpg

دانلود رایگان و سایر اطلاعات :

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
قرار دادن تمپلت های تجاری در سایت خلاف مقررات هستش پیشنهاد می کنم قبل از دریافت اخطار لینک رو حذف کنید

قرار دادن تمپلت های تجاری در سایت خلاف مقررات هستش پیشنهاد می کنم قبل از دریافت اخطار لینک رو حذف کنید

دوست من ، این قالب "تبدیل" شده "قالب تجاری" هست ! و کدهاش و سیار امکاناتش کاملا به مامبو تغییر کرده ! و دوباره نویسی شده ...
قرار دادن عکس ها و توضبحاتش برای درک بهتر کاربران بوده و هست !

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا