دانلود آپادانا 1.1.0.8 (کاملاً رایگان)

JavidX

Apadana Developer
کد:
Added:
 - Quick Compile. (When you right click on APR files)
 - RGB added to colors usage. Now you can use both hex and RGB colors when writing codes.  

Fixed:
 - After FOR loop, the final value was always larger by one.
 - Pressing Space key on runtime displayed some strange number on the form title.
 - Fixed the form delete bug.
 - Object Move command fixed.

Upgraded:
 - Apadana parses numbers faster than before now.
لطفا در صورت وجود احتمالی باگ در این نسخه آن را در انجمن مربوطه مطرح فرمایید.

دریافت

توجه کنید که این ورژن قدیمی شده ورژن جدیدش رو از همین تالار میتونید بگیرید

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

pcj

Member
دارم برای دومین با آپادانا رو دانلود می کنم ولی با هدف فراگیری کامل

JavidX

Apadana Developer
سلام
وژن بعدی کی میاد
منظورم وژن 2 هستش
سلام. با توجه به اینکه هسته ی برنامه از تو داره توسعه داده میشه، سال دیگه. ولی بعد از اون مرتبا خبرای خوب خواهید شنید!! چون مثلا یکی از خصوصیت هاش اینه که قابلیت مانور روش بالاست. بعد از ورژن 2 مرتبا شیءهای جدید به برنامه اضافه میشه (بخاطر هسته ی جدید این کار سخت نیست) و...

pcj

Member
سلام. با توجه به اینکه هسته ی برنامه از تو داره توسعه داده میشه، سال دیگه. ولی بعد از اون مرتبا خبرای خوب خواهید شنید!! چون مثلا یکی از خصوصیت هاش اینه که قابلیت مانور روش بالاست. بعد از ورژن 2 مرتبا شیءهای جدید به برنامه اضافه میشه (بخاطر هسته ی جدید این کار سخت نیست) و...

چقدر بد شد که آپادانای 2 سال دیگه میاد من واقعا از تعریف هایی که از آپادانای 2 دادید دهانم آب افتاد:cry:

JavidX

Apadana Developer
چقدر بد شد که آپادانای 2 سال دیگه میاد من واقعا از تعریف هایی که از آپادانای 2 دادید دهانم آب افتاد:cry:
بخاطر درسام هست که کنکور دارم وگرنه زودتر تمومش میکردم.
عوضش وقتی ورژن 2 بیاد شرط میبندم که ظاهرش رو ببینید شیفتش میشید چه برسه به کاراییش! (مثلا تنظیمات فرم مثل دریا میمونه :دی)
دلیلشم اینه که الان 2 نفریم روی برنامه کار میکنیم . من برنامه نویسی و پژمان عزیز گرافیک که یکی از بهترین گرافیست های ایرانی هستن ایشون. تمرکز روی چیزهایی هست که دوستان خواستند از زمانی که هنوز ورژن 1 هم کامل نشده بود تا حالا!

• Like
Reactions: pcj

جدیدترین ارسال ها

بالا