دارک آرت؟؟

hamid ir

Well-Known Member
سلام
2 سوال از دوستانی که دارک آرت کار میکنن داشتم
1-میشه دارک آرت وکتور باشه؟
2-میشه توی دارک آرت خونی به کار نره؟
ممنون

FashisT

Active Member
1. تا حدودی نه چون ماهیت وکتور یعنی تمیزی رنگها و شارپ بودن فرمهای استفاده شده!
2. بله!
کلا زیاد چارچوبی نداره حمید جان اگه ایده ات دارای زخمهای اطرافت و بدی هایی که دیدی گرفته شده باشه و تکنیک کارتم این نوع نگاه رو پیروی کنه میشه اون چیزی که میخوای...
متاسفانه برداشت بدی از اولش با این سبک بوده که فقط ترک و خون و بک گراند سیاه دیلی بر دارک ارت کار کردن هست!
فعلا

Ghamnevis

Well-Known Member
دارک آرت يک سبک هستش حميد جان
الزامي به بيتواره (Bitmap) بودن طرح نيست (ميتونه برداري يا وکتور هم باشه)

در مورد سوال دومت !
اصلا لازم نيست نه تنها خون ، بلکه هيچ جراحتي روي طرح باشه ! کاش شهرام بياد و همت کنه يک مقاله خوب بنويسه در مورد دارک آرت بلکه ذهن بچه ها روشن بشه...

hamid ir

Well-Known Member
از راهنماییتون ممنون ایشالله جبران کنیم
راستی شهرام مقاله جدیدی واسه دارک آرت نداری؟؟

hamid ir

Well-Known Member
یه سوال دیگه میشه توی دارک آرت از تکست استفاده کرد منظورم مثلاً یه جمله هست؟؟!!

FashisT

Active Member
ببین حمید مگه مانیفستی خوندی که گفته این نباشه اون نباشه!
کلا این سبکهارو خودمون اختراع یا کشف کردیم و خودمون هم میتونیم هر جوری که بخوایم رشد و گسترده اش کنیم!
پس دلیلی نداره تکس باشه یا نباشه یا خون ...
بلکه همیشه یه جمله تکس شاید تاثیرش از خود طرح بیشتر باشه و معمولا در مهم جای هنر و گرافیک تکسها تکمیل کننده عقیده و نظر طراح یا گرافیست رو بر عهده داشتند ../
فعلا

hamid ir

Well-Known Member
ممنونم شهرام جان خداییش جوابت خیلی تیمیز بود
سوال زیاده ولی سعی میکنم با اون چیزایی که خودت بهم دادی اول خودم فکر کنم و به جوابم برسم اگرم دیدم که مخم نکشید مزاحم میشیم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
استفاده از یه متن مناسب و کار درست روی اون متن می تونه تاثیر زیادی روی بیننده بذاره

نمونه استفاده از متن توی کاورها و پوسترای فیلمهای هالیوود زیاده یکیش همین فیلم saw من که از نوشتن اسم این فیلم خیلی لذت بردم یا اسم فیلم x-file که اسمای موندگاری شدن اغلب فیلمهای خیالی و ترسناک هالیوود همچین اسمایی دارن

جدیدترین ارسال ها

بالا