خواهشا اگه ميشه كمكم كنيد كارم گير كرده

hhboy

New Member
سلام
ببخشيد يه سوال دارم كه خيلي تلاش كردم حلش كنم اما نشد
من ميخوام 10 تا از آخرين مطلبهاي اضافه شده به ديتابيس رو نمايش بدم بعدش يه لينك بذارم به 10 مطلب بعدي نميخوام صفحه رفرش بشه ميخوام يه حاله ي سياه و يه علامت لودينگ بياد وسط صفحه تا 10 خبر بعدي نمايش داده بشن. فقط ميدونم اين كار با آجاكس شدنيه اگه كسي كمكم كنه ممنون ميشم در ضمن ميخوام اين خبرها تويه يه div بذارم روي همون صفحه ي اول
اگه ميتونيد كمك كنيد يه دنيا ممنونتون ميشم

خوب یک کمکی بکن و بگو تا چه حد خودت می تونی بنویسی کدشو؟! یعنی می تونی کد صفحه به صفحه کردن رو بنویسی (بر اساس تعداد کوری های داخل دیتا بیس؟!)

hhboy

New Member
آره قسمت صفحه صفحه كردن و بر اساس تاريخ ارسال بلدم فقط ميخوام صفحه رفرش نشه.
عزيزم من تمام قسمتهاي پي اچ پي و اچ تي ام ال رو ميتونم بنويسم فقط موندم تويه قسمتهاي جاوا يعني اصلا نمي دونم بايد چه الگوريتمي پياده كنم

آخرین ویرایش:

hhboy

New Member
اين قسمت آجاكس چرا اينقدر سوت و كوره هيچ كس نيست به من بيچاره يه كمكي بكنه:cry:
اي بابا فكر كنم همه ي آجاكس نويسا خوابن بابا من خيلي به كمك نياز دارم ها:cry:

hhboy

New Member
بفرما عزيزم من تا يه جاهاي پيش رفتم ببين تو ميدوني بقيه اش رو چيكار كنم
جونه من اگه ميتوني كمكم كني يه كم سريع تر باشه خيلي ممنونت ميشم اين مسئله داره مخمو داغون ميكنه

پیوست ها

• Script.zip
    70.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5
برادر بزرگوار ما با اینکه هیچ نمونه ای از بانک اطلاعاتی ات رو نداشتم تا تست کنم ببینم نتیجه درست شده یا نه اما برات اوکیش کردم.
والا اون زمانیکه من ایجکس رو دنبال کردم پروتوتایپ و کلاس بندی ها و فریم ورک های مشابه نبودند هنوز هم فرصت نکردم یک دورنمایی بهشون بندازم پس با کدهای ساده ی ایجکس برنامه ی شما رو تصحیح کردم.

اگر هنوز مشکل داشت مشخصات رو تو خود فایل نوشتم. تماس بگیر. شاید تونستم هنوز هم کمکی کنم.
(چون خودم خیلی خیلی با این دست و کله زدم و راهنمایی نداشتم می دونم چی میکشی)

فایل ضمیمه شده رو دانلود کن.

پیوست ها

• Exam.zip
    1.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9

hhboy

New Member
سلام بفرما اينم فايل Sql

پیوست ها

• DB.txt
    1.6 کیلوبایت · بازدیدها: 4
از صبح تو شهر دنبال کار سیستم های فرمانداری برای روز انتخابات بودم. الان هم با چند تا تو گوشی خودمو بیدار نگه داشتم اما بلاخره درست کردم کارتو (بلاخره قول قوله دیگه) :
ضمیمه شده

پیوست ها

• ajax_paging.zip
    4.7 کیلوبایت · بازدیدها: 10

hhboy

New Member
محمد جون خيلي دوست دارم.خيلي با مرامي واقعا همه ي اپن سورسي ها همينطورين ولي تو تكي
خيلي ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا