حذف Listener

ahmad ajiloo

New Member
سلام
من در یک صفحه قرار دارم و برای اینکه یک مووی کلیپ به اشاره موش حساس بشه از EventListener استفاده می کنم. بعدش با زدن یک دکمه قراره که در همون فیلم یک مووی کلیپ جدید باز بشه. می خوام حساسیت موش به مووی کلیپ قبلی از بین بره. قاعدتا باید از removeEventListener استفاده کنم. اما در این حالت دیگه به مووی کلیپ قبلی ام دسترسی ندارم. و نمی دونم چه جوری باید به اون مووی کلیپ قبلی بگم که دیگه به اشاره موش حساس نباش!

* شاید بشه با parent و getChildAt به مووی کلیپ قبلی رسید. اما یکی از آرگومانهای removeEventListener تابعی است که صداش می زدیم. حالا این تابع رو پیدا نمی کنه. حتی با parent .

اگر توضیحاتم روشن نیست، بفرمایید تا بیشتر توضیح بدم.

ممنون

mohammad.sub7

کاربر فعال
من دقیق منظورتون رو متوجه نشدم اگه نمونه دارید بدید ببینم. اما 1 راهی که به نظرم میرسه 1 باکس نامریی تو parent بزاری و بگی وقتی اون دکمه رو زدی باکس فعال بشه. البته هنوز منظورتون دقیق نفهمیدم

++Hadi++

Active Member
چرا اون مووی کلیپ رو تو یه متغیر مووی کلیپ نمی اندازین تا از اون در جاهایی که دوست داشتین استفاده کنین ؟
PHP:
var mc:MovieClip=myMC;
.
.
.
.
myMC.remove....

ahmad ajiloo

New Member
چرا اون مووی کلیپ رو تو یه متغیر مووی کلیپ نمی اندازین تا از اون در جاهایی که دوست داشتین استفاده کنین ؟
PHP:
.
.
.
.
myMC.remove....

از mohammad.sub7 و هادی تشکر می کنم. سعی کردم کد برنامه رو پیوست کنم اما خیلی پیچیده بود و مجبور می شدم همه برنامه رو بذارم و خلاصه نشد.

قاعدتا منظور شما اینه:

PHP:
.
.mc.remove....
[/QUOTE]

در همین تایم لاین بعد از اینکه روی یک دکمه کلیک کردیم به تابع x می رویم. در تابع x مووی کلیپ جدید باز می شود. حالا داریم در این مووی کلیپ جدید کد می زنیم. (در تایم لاین مربوط به مووی کلیپ جدید) اینجا چه جوری به مووی کلیپ mc دسترسی پیدا کنیم که بهش بگیم mc.removeEventListener ؟ و در آرگومانش هم باید بذاریم: (MouseEvent.CLICK, x) اما در تایم لاین مووی کلیپی که جدیدا باز شده دیگه به تابع x دسترسی نداریم.

با تشکر

++Hadi++

Active Member
قبل از رفتن به فریم یا مووی کلیپ جدید اول اون event رو حذف کنید و بعد تشریف ببرید...

جدیدترین ارسال ها

بالا