جلوگيري از رايت غير مجاز از يک پروژه مولتي مديا

internet

Member
سلام
من يک کار آموزشي نسبتاً ساده رو انجام دادم روي دي وي دي مي خواهم رايت کنم
ولي مي خواهم مثلا طرف تلفني پسورد بگيره و اجرا کنه و نمي خواهم کپي غير مجاز بکنند ازش چيکار بايد بکنم
با تشکر

splinter cell

Well-Known Member
با سلام به شما!
یک پلاگین هست که کار یکی از دوستان این تالار (جناب موبایل باز) هست.و اون میاد شماره سریال هارد رو میگیره و کاربر اون رو براتون با تلفن میفرسته و شما با کیجنی که در اختیار دارید براش سریال رو ساخته و میفرستید! اسم پلاگ این GetDiskSerialPlugIn v1.4.1 هست و یک سرچ بکنید پیداش میکنید و توضیحات لازم هم توی سمپل همراهش هست.امیدوارم کارتون راه بیفته!
البته یادتون نره هیچ قفلی نیست که شکسته نشه!
موفق باشید.

internet

Member
با سلام به شما!
یک پلاگین هست که کار یکی از دوستان این تالار (جناب موبایل باز) هست.و اون میاد شماره سریال هارد رو میگیره و کاربر اون رو براتون با تلفن میفرسته و شما با کیجنی که در اختیار دارید براش سریال رو ساخته و میفرستید! اسم پلاگ این GetDiskSerialPlugIn v1.4.1 هست و یک سرچ بکنید پیداش میکنید و توضیحات لازم هم توی سمپل همراهش هست.امیدوارم کارتون راه بیفته!
البته یادتون نره هیچ قفلی نیست که شکسته نشه!
موفق باشید.

سلام
ممنون از لطف شما
من همين قفل رو ديدم که اينجا اين سوال رو مطرح کردم سمپل اش هم گرفتم اصلا متوجه نشدم اين چه طور کار مي کنه يعني با بيلدر رانش کردم يک صفحه اومد و يک کد هيچي ازش متوجه نشدم
اون برنامه اولي هم که گذاشتند اين دوستمون با بيلدر من که Multimedia Builder 4.9.7 ويرايش mp3 اش هست باز نشد
مي خواهم ببنيم چه طور از رايت غير مجاز اين دي وي دي فيلم آموزشي جلوگيري کنم

internet

Member
من يک طراحي ساده انجام دادم روي dvd هم رايت کردم و همه چيز خوب هست فقط يک سوال عکس ها رو هم روي دي وي دي رايت کردم ايا نياز بود؟ عکس هاي آيکن ها و گيف و غيره
لطفاً بفرمائيد چه طور يه قفل تلفني بزارم روي دي وي دي که تلفني فعال کنند ممنون مي شم اگه برام ساده توضيح بفرمائيد
با تشکر

splinter cell

Well-Known Member
فقط يک سوال عکس ها رو هم روي دي وي دي رايت کردم ايا نياز بود؟
وقتی شما عکس به پروژه اضافه میکنید به طور پیشفرض در پروژه تون ادغام میشه internal و احتیاج به ضمیمه کردن اون نیست!ولی اگه بخواین میتونید با دابل کلیک روی اون و در قسمت image storage عکس رو بطور خارجیexternal در پروژه داشته باشید که در این حالت باید پوشه ایمیج که بیلدر تولید میکنه توی روت اصلی دی وی دیتون قرار بگیره!

من همين قفل رو ديدم که اينجا اين سوال رو مطرح کردم سمپل اش هم گرفتم اصلا متوجه نشدم اين چه طور کار مي کنه يعني با بيلدر رانش کردم يک صفحه اومد و يک کد هيچي ازش متوجه نشدم
اون برنامه اولي هم که گذاشتند اين دوستمون با بيلدر من که Multimedia Builder 4.9.7 ويرايش mp3 اش هست باز نشد
اون سمپل ها با ورژن4.9.8 ساخته شده و شما نمیتونید اون رو ببینید مگر اون ورژن بیلدر رو داشته باشید.بنده هم از این لحاظ مثل شما هستم و مثالهای اون پلاگ این رو ندیدم و از روی توضیحات سازنده اون شما رو راهنمایی کردم.امیدوارم بقیه دوستان که اون مثال رو دیدند توضیح بدهند.ولی دستورات مورد استفاده در پلاگین در فایل تکست همراه اون نوشته شده!موفق باشید!

Learn65

Member
دوست عزیز
خودتون چقدر سعی کردین که به قانون کپی رایتی که رعایت نمیشه پایبند باشین
باید از خودمون شروع کنیم

جدیدترین ارسال ها

بالا