جلوه هاي ويژه گرافيکي مستقل از پنجره چگونه ايجاد مي شوند؟

sanbad

Member
جلوه هاي ويژه مستقل از پنجره چگونه ايجاد مي شوند؟
من با فلش و دايرکتور آشنايي دارم. براي ساخت بعضي پروژه هاي مولتي مديا ساخته شده با فلش يا دايرکتور چگونه مي تونم اين قابليت ها را که توضيح ميدم و در محصولاتي ديگر ديده ام را به برنامه اضافه کنم براي مثال در بعضي موارد ديدم که:

1- در يک محصول مولتي مديا وقتي پنجره بسته شد يک پروانه روي دسکتاپ ويندوز مستقل از پنجره ها شروع به پرواز مي کند و پس از چند بار چرخش از يک گوشه صفحه خارج مي شود وسپس نام شرکت روي مانيتور نوشته مي شود. شبيه همين آدمکهاي help آفيس که مستقل از پنجره ها هستند.
2- بعضي از توليدات مولتي مديا پنجره رابط کاربر به صورت پنجره مستطيلي نيست مثلا به شکل ستاره هست يا مثل همين اسکين هاي مختلف ويندوز مديا پلاير يا پنجره نرو استارت اسمارت.
3- هنگام باز شدن پنجره کاربر جلوه هاي ترانزيشن ايجاد بشه. مثلا چيزي شبيه جلوه بازشدن پنجره نرم افزار قفل پرولاک.

آيا پلاگين يا اکسترا هاي از قبل آماده براي دايرکتور يا فلش يا مولتي مديا بيلدر هست که اين کارها را انجام بده؟
يا اين ها توسط کامپانت ها و برنامه هاي زبان هايي نظير C به مولتي مديا افزوده مي شود؟

چون نميدونستم کدوم شاخه فاروم مناسب براي اين سوال هست هم تو فاروم برنامه نويسي و هم تو فاروم مالتي مديا مطرح کردم چون معمولا اين دو گروه کمتر به فاروم يکديگر مراجعه مي کنند و ممکن هست کسي جواب را بداند ولي فقط به فاروم مورد علاقه سر بزند و سوال من را مشاهده نکنه در دو فاروم مطرح کردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا