Fa توقفmmb

asl6000

New Member
باسلام
دوستان من الان جایی خوندم تولید این نرم افزار متوقف شده است درست است ؟من که خیلی نگرانم:sad:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
باسلام
دوستان من الان جایی خوندم تولید این نرم افزار متوقف شده است درست است ؟من که خیلی نگرانم:sad:
نگران نباش دوست من در عوض آپادانا که یک نرم افزار ایرانی هست ارائه شده که تو همین انجمن میتونید به انجمن آپادانا دسترسی و برنامش رو دانلود کنید ولی فعلا برنامه کاملی نیست ولی آپادانا 2 در حال ساخت هست که این ورژن با تمام قدرت ظاهر خواهد شد و بیلدر و دیگر برنامه ها هم قادر به رقابت باهاش نخواهد بود.

asl6000

New Member
نگران نباش دوست من در عوض آپادانا که یک نرم افزار ایرانی هست ارائه شده که تو همین انجمن میتونید به انجمن آپادانا دسترسی و برنامش رو دانلود کنید ولی فعلا برنامه کاملی نیست ولی آپادانا 2 در حال ساخت هست که این ورژن با تمام قدرت ظاهر خواهد شد و بیلدر و دیگر برنامه ها هم قادر به رقابت باهاش نخواهد بود.
سلام
به نظرشما بین نرم افزارهای دیگرغیرازmmbمانند AutoPlay Media Studioوashampoo autoplayوDirectorوApandaکدام یکی بهتراست وقابلیت بیشتری داردمن خودم تاحدودی بادوتای اولی کارکرده ام وبرایمAutoPlay Media Studioجذاب وحرفه ای به نظررسیده تا نظردوستان چی باشه؟:rose:

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
فعلا که AutoPlay Media Studio ولی Apadana با اینکه ورژن یکش کامل نیست میتونید ازش تو ساخت مولتی مدیا یا برنامه استفاده کنید چون اگر کمبودی حس کردین میتونید از پلاگینهای بیلدر هم داخلش استفاده کنید.
ضمنا اگه قصد ساخت اتورانهای فلش و حرفه ای رو دارین Director گزینه مناسبی است.

mohammad.sub7

کاربر فعال
از لحاظ کامل بودن adobe director خیلی کامل هست. واقعاً 1 سر و گردن ازهمه برنامه ها بالاتره. مخصوصاً ترکیب دایرکتور و فلش علاوه بر

امکانات از لحاظ ظاهری هم زیبا تر میکنه کار رو. شاید مهمترین قابلیت دایرکتور خاصیت سرچ بدون کد نویسی با فقط 1 پلاگین هست

هوشمندی دایرکتور از همه برنامه های مالتی مدیا بالاتر هست. به نظرم هیچ برنامه ای به پای دایرکتور نمیتونه برسه (جز آپادانا خودمون). من خودم فلش کار

میکنم . مالتی مدیا ها که میسازم هم فلش هست اما دایرکتور من رو به زانو در آورد با هوشمندی بالا که داره . چند تا از امکانات دایرکتور :

1 . قابلیت سرچ

2. امکان ارتباط مستقیم با پایگاه داده

3. ارتباط نزدیک با سیستم و دسترسی تقریباً به همه قسمتهای ویندوز و مکینتاش

4. ساخت بازی های هوشمند

5. امکانات 3 بعدی سازی

6. ساخت ویروس های پیشرفته و
....
---------------------------------------------
من خودم مشتاقانه منتظر آپادانا 2 هستم. مطمئنم تا روزی که بهترین مالتی مدیا ساز بشه فاصله چندانی نداره و اون روز نزدیکه

جدیدترین ارسال ها

بالا