تغییر فوتر در vb

خواهش میکنم . به هر حال شما هرچی باشید یک ایرانی هستید. ایرانی هم به مهر و محبت معروفند. به خاطر همین من به عنوان یک ایرانی از شما تقاضا دارم که برای تعطیلات عید هم که شده به ایران بیاییدو مطمئن باشید خانوادتون خیلی خوشحال میشوند.

من میخوام به فوتر فرومم مطالبی اضافه کنم مثل همین فروم که پایینش نوشته
Hosted by persianservics
اگر میشه لطف کنید.

در ضمن قبلا هم برای زیر مجموعه درست کردن ، به کل مطالب انجمن عمل کردم. با هیچ کدوم درست نشد.

sparksun

Member
خواهش میکنم . به هر حال شما هرچی باشید یک ایرانی هستید. ایرانی هم به مهر و محبت معروفند. به خاطر همین من به عنوان یک ایرانی از شما تقاضا دارم که برای تعطیلات عید هم که شده به ایران بیاییدو مطمئن باشید خانوادتون خیلی خوشحال میشوند.

من میخوام به فوتر فرومم مطالبی اضافه کنم مثل همین فروم که پایینش نوشته
Hosted by persianservics
اگر میشه لطف کنید.

در ضمن قبلا هم برای زیر مجموعه درست کردن ، به کل مطالب انجمن عمل کردم. با هیچ کدوم درست نشد.

در مورد مسافرت به ایران نمی دونم چی بگم :D
ئر مورد فوتر تمام کد ها رو بریزید توی یک ادیتور مثل فروم پیج و باهاش تغییراتی که می خواید رو اعمال بکنید البته از طریق فارسی ساز هم میشه یه نوشته ای رو گذاشت ولی بهتر هست همین با استایل این کارو بکنید اگر داعمی نیست ..

در مورد زیر مجموعه درست کردن هم نمی دونم چی بگم چون متوجه نشدم ..

p30tip

Member
به AdminCP بروید.
به بخش تنظیمات استایل ها یا Styles Management بروید. در نزدیکی اسم استایل خود یک Drop Down Menu هست. از اونجا تمام تنظیمات را انتخاب کنید و بر روی Go یا برو کلیک کنید.در بخش Footer, این کد را پیدا کنید :
کد:
$vbphrase[powered_by_vbulletin]
در Line قبلی این کد را اضافه کنید :
کد:
<em>Hosted by Persian Services </em><br />
فقط به جای Hosted By Persian Services مطلب خودتون رو جایگزین کنین.

جدیدترین ارسال ها

بالا