تعیین سطح

Zero.v

New Member
سلام
این طور که من میبینم پتانسیل خیلی وحشتناک قوی و سطح بالایی در دوستان انیماتور عضو این سایت هست . با دیدن بعضی از کارهای شما بدنم میلرزید و تا چند شب تو کما بودم . برای همین خیلی دوست دارم کارهای همه ی شما رو ببینم تا همه با هم یه مقایسه ای داشته باشیم .
(فقط کنجکاوم)

Zero.v

New Member
مسئله همین جاست عزیز من : من کنجکاویم برای دیدن کارهای کسانی همانند شماست مثلا مدیران انجمن ,خود شما تمایل ندارید کارهای آقای hamed-ddd یا ehsan_3dmax را ببینید . این کارها برای من و امسال من که شاید تو خواب و رویا هم نتونیم به گرد پای این دوستان برسیم باعث انگیزه میشه و پس فردا که به یه جا رسیدیم مگوییم الگوی ما hamed-ddd بوده است .

pythoN

Active Member
کار های مدیر انجمن رو میتونی تو سایت شخصیش ببینی .

hamed-ddd

Well-Known Member
مسئله همین جاست عزیز من : من کنجکاویم برای دیدن کارهای کسانی همانند شماست مثلا مدیران انجمن ,خود شما تمایل ندارید کارهای آقای hamed-ddd یا ehsan_3dmax را ببینید . این کارها برای من و امسال من که شاید تو خواب و رویا هم نتونیم به گرد پای این دوستان برسیم باعث انگیزه میشه و پس فردا که به یه جا رسیدیم مگوییم الگوی ما hamed-ddd بوده است .

خوب مسئله اساسی تر اینجاست
که من رو با احسان اصلا مقایسه نکنید....من ممکنه در تئوری کمی قوی باشم ولی در عمل زیاد کار نکردم....
احسان تو مدل سازی خیلی تبحر داره
اگر یه الگو قراره باشه خودشه
در ضمن خاک پای همتون هستم ....:cry:
من فقط تا اونجا که بتونم به سوالاتتون پاسخ میدم ....

vahid_3d

Active Member
خوبه . پس دوستان دارن با Zero.v راه میان.پس ما هم استفاده کنیم.:eek:
اولین سوال رو من شروع می کنم و از Hamed-ddd می خوام که اگه ممکنه جواب بدن:
برای ساخت صورت انسان با استفاده از بهترین و اسونترین راه چطوریه . کمی شرح بدید.من تو سایتهای دیگه هیچی نصیبم نشد.:-?

hamed-ddd

Well-Known Member
برای ساخت صورت انسان با استفاده از بهترین و اسونترین راه چطوریه . کمی شرح بدید.من تو سایتهای دیگه هیچی نصیبم نشد.:-?

facegen modeler
face makewr script

بین برای ساخت صورت یه راه اصولی وجود داره که در نگاه اول دیوونگی به نظر می رسه!! (البته من کی باشم که بگم این راه خوبه یا بد؟!)
این راه فوق العاده طولانیه. اما نتیجه ی خارق العاده ای داره.
ساخت صورت با 4 تا SHIFT + Move Edge ساده تموم نمی شه!
کسایی که می خوان چهره ای بسازن که بعدا بتونن تغییرش بدن و کلی کار دیگه روش بکنن باید با ساختار ماهیچه ای انسان آشنایی کلی داشته باشن. مخصوصا ماهیچه های صورت!
همینطور با Rigging!
برای این روش من فقط یه Video Tutorial پیدا کردم که از این آدرس می تونی دانلود کنی:
http://www.umich.edu/~emaslows/forums/training_videos/modeling/
امیدوارم به کارت بیاد!!

pythoN

Active Member
خوب مسئله اساسی تر اینجاست
که من رو با احسان اصلا مقایسه نکنید....من ممکنه در تئوری کمی قوی باشم ولی در عمل زیاد کار نکردم....
احسان تو مدل سازی خیلی تبحر داره
اگر یه الگو قراره باشه خودشه
در ضمن خاک پای همتون هستم ....
من فقط تا اونجا که بتونم به سوالاتتون پاسخ میدم ....

بابا ... فردین ... :wink:
دیگه انقدر شکسته نفسی ننکن .

در زمن فکر کنم دارین تاپیک رو میبرین تو جاده خاکی . مسله ی face مهمه اما کر کنم یه تاپیک دیگه لازم داره .

vrb_3d

Active Member
a>

دوست عزیز سلام.من تازه عضو این سایت شدم.می خواستم نظرت شما رو در مورد این کار بدونم
.

Zero.v

New Member
salam
kashki mizashtish to galery ta hame bebinan amma alan ham mitoni. karet ham be nazare man ghashang shode man ke kheily khosham omad
:)

hamed-ddd

Well-Known Member
بازم نمونه کار تو جایی غیر از گالری سه بعدی!!!!

جهت نمایش نمونه کار فقط گالری سه بعدی

همونجا هم کارت رو بررسی میکنن و نظر میدن
موفق باشی

vrb_3d

Active Member
من خیلی دوست دارم vrayرو یاد بگیرم اگر دوستان بتونن کمک کنن یه دنیا ممنون می شم.:cry::cry::cry::cry::cry::cry:
این:)کار با light tracer بود

pythoN

Active Member
اول این تاپیک این تاپیک رو اشتباه گذاشتی دوم اینکه مسله رو توی یه تاپیک جدا بنویس تا توضیح بدم

vrb_3d

Active Member
تاپیک با عنوان کارهای معماری ساخته شد.واین کار اونجا قرار گرفت
تا دیگر دوستان هم اگر کار معماری انجام می دن قرار بدن و روش بحث بشه

einollahia

Well-Known Member

به نظر من Box modeling بهترین روش برای ساخت صورته.

یاد گیریش نسبت به بقیه خیلی سخت تره ولی اگه یاد بگیری به جرئت می گم در کمتر از 2 ساعت میشه صورت را کپی برابر اصل مدل کرد.

دقت کار در Box modeling خیلی بیشتر از Poly By Poly هست.

einollahia

Well-Known Member
تاپیک با عنوان کارهای معماری ساخته شد.واین کار اونجا قرار گرفت
تا دیگر دوستان هم اگر کار معماری انجام می دن قرار بدن و روش بحث بشه

برای معماری CGARCHITECT بهترین منبع در میان سایت های CG هست که می تونید ازش استفاده کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا