تعیین حقوق برای تری دی کار

soh-rab

Member
سلام به همه دوستان تری دی زیاد حرفه ای نیستم متوسط به پایین بچه های گالری سایت
زیاد هم کار ندارم رفتم توی یه دفتر معماری درخواست کار دادم
گفتن 5 شنبه برم باهشون صحبت کنم اگه قرار باشه روزی 7 ساعت به عنوان تری دی کار در دفترشون کارکنم ساعتی چند بگیرم اگه بخوام بیمه هم بشم قراردادم باید حداقل یک سال باشه
اگه توضیح بیشتر می خوایین بگین تا بدم لطفا راهنماییم کنید توی شهری مثل کرمان من خودم معماری خوندم تموم هم کردم یعنی لیسانس دارم.
در فرمش میزان حقوق درخواستی رو هم زدم 450 تا 300

آخرین ویرایش:

m0hammad

Member
میزاشتی تا اونا قیمت بدن. وقتی زدی 300 تا 450 اونا همون 300 برداشت میکنن.

باید یکم جای چونه براش میزاشتی. کلا باید این جور مواقع طرف احساس کنه که تخفیف گرفته و خیلی زرنگه مگر نه اول پیشه خودش میگه 300 خوبه. دوباره روز بعد میگه شاید با 250 هم راضی بشه. روز بعد میگه کار کجا بود 200 از سرشم زیاده.

شما میزدی 500 بعد جلوش مینویشتی قابل مذاکره.

soh-rab

Member
چیزی که خیلی باعث تعجب می شد در ضوابط همکاریش نوشته بود فوق دیپلم ساعتی 1100 لیسانس 1400 و ارشد 2000
الان به طور ساعتی چند می گن؟

ETUD

Member
اولا به نظر من اصلاسیستم ساعتی کار نکن ! چرا ؟ چون هر وقت کار بود اونا کار داشتن شما هم درآمد داری ، 2 روز کارا سبک شد شما درآمد نداری.
بعد هم 300 فوق العاده کمه ! یک کارگر ساده ساختمون داره روزی 25-27 میگیره واسه 8 ساعت کار که 1 ساعت استراحت ( البته نوش جونش کمم هست )، حالا شما به عنوان یه مهندس میری تو شرکت حداقل کلاس کاری رو حفظ کن داداش من .
به نظر من اینجوری تنها شرکتها هستن که سود میبرن و یک سری مهندس جوان متضرر ، فقط به خاطر اینکه اینجوری سطح توقع و قیمتا خراب میشه .
ضوابط همکاری هم که گفتی چیزی که من دیدم البته تو شیراز ، لیسانس بین ساعتی3 تا 5 و فوق هم 6تا 7 هست .
باز هم تاکید دارم ساعتی اصلا خوب نیس .
من خودم دیگه اینجوری با شرکتا کار نمیکنم ، پروژه ای کار میکنم . بعدم پیشنهاد من اینه که بگی به ازاء روزی فزضا 8 ساعت کار مثلا 500 ، اضافه کاری هم توافقی یه درصدی بالاتر .
چیزی که هست شرکتا ضرر نمیکنن چون به مراتب دیدم شرکتا با یک کار سه بعدی معمولی همچین مخ کارفرما رو میزنن یه پروژه جند صد ملیونی میگیرن دست !
پس ارزش خودمونو حداقل خودمون حفظ کنیم.

m0hammad

Member
خیلی کلی گفتی! چقدر آشناست ؟ بعدا هم کار دارن که بهت بدن ؟ خودت فکر میکنی این پروژه را بیرون بخوان انجام بدن چند میشه؟

نهایاتا میتونی بهش بگی قیمتش مثلا یک میلیونه چون آشنایی باشه. یا بگو این بار ارزون میگیرم تا کیفیت کارمو ببینید مشتری بشید ولی باور کنید برام نمی صرفه این همه وقت بزارم.:green:

دوستان عزيز ، حداقل يه عكس از كاراتون بزاريد ببينيم در چه حد . كه بشه نظر داد .
من خودم تا كار كسي رو نبينم نظري هم نميدم كه چقدر خوبه .
قيمت ها خيلي پراكنده هستن . بهتره حد كيفي كارتون رو نشون بديد تا قيمت هاي اصلي به دستتون بياد .
انشاا... همه موفق باشيد .

جدیدترین ارسال ها

بالا