تشكيل گروه سايت وبلاگ دهي

viassi

Member
با سلام

من محمد رضا راد هستم 20 ساله قصد راهندازي يك سرويس وبلاگ دهي دارم با امكاناتي متفاوت از سرويسهاي مشابه براي اينكار هاست مناسب از شركت معتبر تهيه شده است دوستان و علاقمندان طراح و برنامه نويس كه ميتونن من رو در انجام اين پروژه ياري كنند اينجا اعلام كنند و ايميلشون هم بزارن توجه داشته باشيد كه همكاراني كه با من شروع به كار ميكنند از سود اين پرژه هم بهره مند خواهند شد من همكاراني لازم دارم كه برنامه نويسي تحت وب براي ساخت سيستم بلد باشند

منتظر همياري شما در اين پروژه هستم
با تشكر:محمدرضا راد

دایی محسن

Active Member
دوست عزیزم من هستم اینم ای دی م . MohsenElectronic
فقط یه مقدار بیشتر در مورد کار توضیح بده . مرسی

viassi

Member
با تشكر فراوان از دوستان من همونطور كه قصد دارم با كمك خداوند ميخوام يك گروه تشكيل بدم كه يك سيستم(سايت) بزرگ ارائه وبلاگ مانند سيستم هاي مشابه ميهن بلاگ و... ايجاد كنم از هاست هم صحبت كردم اماده شده كاراي تبليغاتي هم انجام دادم باز هم دوستان من منتظر حضور شما هستم كه در كار برنامه نويسي كمك كنيد

با تشكر
بازم سوالي بود در خدمتم

hamedfardin

Member
بچه ها براي ايجاد يه سايت وبلاگدهي نياز به يك سرور متوسط داريد نه يك هاست حتي در حد حرفه اي...كه ساليهنه حدود 2 ميليون تومان هزينه نگهداري سرور و آپديت نرم افزار وبلاگدهي شما ميشه...و مسلما هزينه تبليغاتش هم هست..و اينكه شايد تا يكسال نتوانيد سودي بدست بياريد....و از جيب مبارك بذاري...گفتم..اينارو بگم...چون خودم هم دنبالش بودم...موفق باشيد

viassi

Member
سلام دوست عزيز

من فكر اينا همه رو كردم از نظر ميزباني سرويس مشكلي نيست فقط مشكل سيستم هست كه واقعا از دوستان تقضا ميكنم كساني كه ميتونن سيستمو بسازن بگن

جدیدترین ارسال ها

بالا