انیمیشن تست انیمیت دویدن

arminAnim

کاربر متخصص
خسته نباشید
به اگه به چندتا نکته دقت می کردید شاید نتیجه بهتر بود
مثلا اینکه کاراکتر بیشتر از زمین جدا بشه، یا زمان جدا شدنش از زمین زمان بیشتری باشه
همین طور دستها هنگامی که در جلو قرار میگیرن بهتره که بیشتر رو به بالا باشن، اینطوری که الان هست انگار هنگام دویدن داره به جلو مشت می زنه.برای نمونه می تونه به دویدن "آقای شگفت انگیز" در انیمیشن شگفت انگیزان یک نگاهی بندازی. ریگ و اسکین کاراکتر بیشتر از حرکتش توجه من رو جلب کرد.
در کل حسش خوبه اما بک گروندی که گذاشتی یکم حسش رو ضعیف کرده چون چشم رو اذیت می کنه

Jackbil

Well-Known Member
ممنون از نظرات دلگرم کنندتون:rose:
خیلیییی قشنگ بود
لذت بردم
ممنون
کار خیلی قشنگیه با چه نرم افزارهایی کار کردی؟
با نرم افزار بلندر کار کردم

خیلی جالبه اما خیلی هم سریع هستش
یک کم زمان بیشتر و سرعتش کمتر بشه
خسته نباشی
مچکر
حتما دفعه بعد کار بلند تری می سازم

:rose:

Jackbil

Well-Known Member
خسته نباشید
به اگه به چندتا نکته دقت می کردید شاید نتیجه بهتر بود
مثلا اینکه کاراکتر بیشتر از زمین جدا بشه، یا زمان جدا شدنش از زمین زمان بیشتری باشه
همین طور دستها هنگامی که در جلو قرار میگیرن بهتره که بیشتر رو به بالا باشن، اینطوری که الان هست انگار هنگام دویدن داره به جلو مشت می زنه.برای نمونه می تونه به دویدن "آقای شگفت انگیز" در انیمیشن شگفت انگیزان یک نگاهی بندازی. ریگ و اسکین کاراکتر بیشتر از حرکتش توجه من رو جلب کرد.
در کل حسش خوبه اما بک گروندی که گذاشتی یکم حسش رو ضعیف کرده چون چشم رو اذیت می کنه

خیلی ممنون از اینکه وقت گذاشتید و با دقت دیدید
دلیل ابنکه زیاد از زمین بلند نمیشه و نمی پره , سنگین وزن بودن و عظلانی بودن اونه
درسته دستها کمی حالت مشت زدن داره , تشکر از یادآوری
در واقع کاراکتر اصلا تکون نمی خوره به همین دلین با یک چیزی می خواستم حرکت این کاراکتر رو نشون بدم
و این آسونترین و ساده ترین راه بود

madmaster_3d

Well-Known Member
له نظرم عالی بود. مدل رو هم خودت ساختی؟! زمانش رو هم بیشتر کن . 2 ثانیه کم بود. تازه میشه از روی یک سنگی چیزی هم بپره

Jackbil

Well-Known Member
له نظرم عالی بود. مدل رو هم خودت ساختی؟! زمانش رو هم بیشتر کن . 2 ثانیه کم بود. تازه میشه از روی یک سنگی چیزی هم بپره
ممنون :rose:madmaster
مدل کار خودمه . زمانش رو بخوام زیاد کنم باز همینه فقط تکرار می شه :-? آره می شه انیمیت پریدن هم بهش اضافه کنم

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.برای نشون دادن انیمیشن از پلیر سایت استفاده بکنین
کار قشنگی شده.اما خیلی تند هست.باید یه مقدار اسلو تر پخش کنین.
به نظرم برای نشون دادن کارتون طول مدت انیمیشن رو به 20 ثانیه برسونید.با تکنیک bulet time بازی کنین و یه چیز خوب بسازید.
در ضمن طوری درست کنین قابلیت loop داشته باشه.اینجوری نیازی نیست که 20 ثانیه یعنی حدود 600 فریم رو رندر بگیرید.
موفق باشید

[PLAYER]79877[/PLAYER]

پیوست ها

• Run_animate.avi
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 103

mahtab2009

Member
کار قشنگیه، خسته نباشی.
فقط با توجه به سنگین وزن بودنش آدم حس نمی کنه که قدمهاش محکم و سنگین روی زمین می خوره. شاید چون خیلی سریع میدوه و پاهاش رو به سرعت از زمین جدا می کنه.ببخشید لطفا بکگراندت هم عوض کن.
موفق باشی. :rose:

Jackbil

Well-Known Member
تشکر از همه ی دوستانی که نظر خودشون رو صادقانه گفتند:rose:

در ضمن طوری درست کنین قابلیت loop داشته باشه.اینجوری نیازی نیست که 20 ثانیه یعنی حدود 600 فریم رو رندر بگیرید.
موفق باشید
ممنون
دو رندر به صورت Loop گرفتم
لینک دانلود از پیوست

پیوست ها

• Run2.rar
    392.5 کیلوبایت · بازدیدها: 55

*farshid*

کاربر VIP
سلام
خیلی خوب شده
یه چند تا رندر از خود کاراکتر هم بذار لطفا
به نظر خیلی خوب و دیتیله هست کاراکترت
حالا چرا تست ؟!
یه سناریو خوب براش تنظیم کن ... یه بکگراند خوب ... رندر طولانی تر
توضیحات پست اول رو هم کامل کن ...نرم افزار های مورد استفاده...رندر تایم ...وایر ... توضیحاتی که میتونند آموزنده باشن

آخرین ویرایش:

K.D.G

Member
برادر خیلی تبریک خ.به اما این قدر کمه که به چشم فرصت نمیده .................... در مورد روش کارت هم بگو لطفا:rose:

Jackbil

Well-Known Member
ممنون از نظرات واقعا سازندتون:rose:
سلام
خیلی خوب شده
یه چند تا رندر از خود کاراکتر هم بذار لطفا
به نظر خیلی خوب و دیتیله هست کاراکترت
حالا چرا تست ؟!
یه سناریو خوب براش تنظیم کن ... یه بکگراند خوب ... رندر طولانی تر
توضیحات پست اول رو هم کامل کن ...نرم افزار های مورد استفاده...رندر تایم ...وایر ... توضیحاتی که میتونند آموزنده باشن
ممنون فرشید
حتما سر فرصت می زارم
در واقع الان درگیر ساخت یه انیمیشن دیگه هستم که بعد از اتمام کار حتما اون رو توی فروم میذارم.
برای توضیحات هم از نرم افزار بلندر استفاده کردم با اندازه ی 1920 در 730 رندر گرفتم رندر هر فریم هم حدودا 1 دقیقه طول کشیده(دلیل اینکه زمان رندر خیلی کمه رندر رو 50 درصد گرفتم و چیز خاصی جز کاراکتر توی اون نیست)
:paint:
ادر خیلی تبریک خ.به اما این قدر کمه که به چشم فرصت نمیده .................... در مورد روش کارت هم بگو لطفا
ممنون K.D.G
روش کار من توی انیت pose to pose است یعنی اول کلید های اصلی رو می زارم و بعد بریک دوون های اون رو قرار می دم تا کار طبیعی تر بشه
امیدوارم مفید بوده باشه

Amin 4D

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
به نظرم اومد که این فقط یه والک سایکل هستش و شما فقط دیوار و زمین زیر پای کاراکترتون رو به عقب حرکت دادین. درست متوجه شدم یا اشتباه از نده بوده؟
یه رندر هم جوری بگیرین که کاراکتر از بیرون بیان داخل کادر دوربینتون و از جهت مخالف در حین دویدن از کادر دوربین خارج بشن، یعنی دوربین ساکن باشه و همراه کاراکتر حرکت نکنه تا بیشتر بشه روح شکل حرکت تمرکز کرد.
شاد باشید و موفق.

جدیدترین ارسال ها

بالا