تبدیل فایل Dcr به Swf و یا Exe

sivaz

New Member
با سلام به تمامی عزیزان

عزیزان من یه سوال داشتم که ممنون میشم بهم جواب بدین چون واقعا گیر کردم . من تو این مبحث خیلی تازه کارم

میخواستم بدونم یه فایل DCR رو چه جور میشه نمایش داد ؟ البته منظورم بدون Internet Explorer هست یعنی یک Player که بتونه فایلهای DCR رو مستقل نشون بده لطفا اگه وجود داره اسم اون رو محبت کنین بگین

آیا امکان اینکه در دایرکتور یه Player نوشت که بتونه این فیلها رو نمایش بده وجود داره؟ اگه بله یه کم راهنمایی بفرمایین

در ضمن آیا امکان تبدیل فایلهای DCR به SWF و یا تبدیل به EXE وجود داره؟ و اگر بله یه لطف بکنین اسم اون رو بهم بگین

با تشکر فراوام و موفق باشید

salahi1000

New Member
سلام دوست عزیز
نرم افزار Director مثل فلش یک پخش کننده به نام Shock Wave Player داره کگه با استفاده از اون می تونید فایلهای DCR نرم افزار دایرکتور رو مستقل داخل اینترنت اکسپلورر نشون بدید . فقط باید ActiveX اون رو از اینترنت دانلود کنید .
اگه به سایت شرکت Adobe برید صد درصد آخرین ورژن اون رو میتونید دانلود کنید.
--------------------------------------------------------------------
حالا اگه میخواید کارتون راحت تر باشه میتونید فایلهای دایرکتورتون را EXE کنید تا بدون استفاده از هر نرم افزار جانبی اونا رو براتون پخش کنه واسه این کار از داخل دایرکتور این مسیر رو برید:
1- File -->Publish Setting
2- حالا تو صفحه ای که باز میشه قسمت مربوط به Windows Projector رو تیک بزنید ، بعد دکمه Publish رو بزنید.
3- حال به مسیر فایل اصلی پروژه برید . یه فایل می بینید که به صورت Exe است اگه اون رو اجرا کنید می تونید فایلتون رو بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگه ای ببینید.:)

جدیدترین ارسال ها

بالا