افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تقريبا بيشتر چيزها در مورد رندر در افتر افكت تو اين فايل هست

پیوست ها

• Render After Effect project.zip
    134.6 کیلوبایت · بازدیدها: 5,779
آخرین ویرایش:

1835ali

Well-Known Member
کیفیت hd

سلام بچه ها
دنبال یه کیفیت برای رندرم در هد hd روی cd یا dvd
هر کس میدونه تنظیماتو اگه لطف کنه دقیق بده ممنون میشم
یا اگه حتی اگه بهترین کیفیتی که بلده رو هم بگه عالی میشه
یا علی

amirmc

Member
ببین گلم یا باید rgb uncompress بگیری یا tga 24 bit و یا tif که اینا هم uncompress :

من خودم همیشه tga می گیرم بعد می برم تو برنامه edius اگر صدا یا آرم و یا هر چیزه دیگری که بخواهم اضافه کنم. انجام میدم و بعد یا avi hq,یا با procoder wizrdesh مستقیم کارمو تبدیل به dvd می کنم با کیفیت عالی.....

ali_n1365

Member
آقا امیر روش شما بسیار روش خوبی هست
در افتر افکت CS3 قابلیت خروجی Blue-ray فراهم شده که خروجی بسیار با کیفیتی می ده.
همچنین quick time برای من همیشه بهترین گزینه هست.

1835ali

Well-Known Member
عزیزان من می خوام توی افتر و روی سی دی یا دی وی دی رایت کنم با کیفیت آناناس

راستش من stream hd ویدئو کوپایلوتو رندر گرفتم وقتی حجمو نگاه کردم 5 حدودا گیگ شد ولی وقتی رایت کردم شد 2 مگ بدشم کیفیت داغون شد
من می خوام با همون کیفیت بگیرم رو سی دی بزنم
چی کار کنم؟

ali_n1365

Member
دوست عزیز nero موقع VCD کردن کدکش رو عوض میکنه
پس اگر می خواهید کیفیت خوب خروجی بگیرید باید یا کاری که آقا امیر گفتند رو انجام بدید. و یا این که در موقع خروجی گرفتن گزینه mpeg-2 رو انتخاب کنید که فرمت DVD هست خروجی بگیرید و در نهایت توسط نرم افزار ادیوس خروجی VOB بگیرید.

ali_n1365

Member
دقیقا مثل یک dvd معمولی

همون طوری که یک dvd فیلم رو از هاردتون رایت می کنید.
در بخش DVD برنامه nero گزینه movie وجود داره با استفاده از اون بخش این کار رو بکنید.

Ardalan-Xenon

Active Member
خروجی از after به تلوزیون

سلام به دوستان
من می خواستم تو after میشه خروجی گرفت به تلوزیون؟(من یه تلوزیون گذاشتم کنار سیستم)
آیا capture card لازم هست؟
راهنمایی کنید.
یا علی.

artfilm

Member
سلام خدمت شما
بله براي گرفتن خروجي از افتر افكت نياز به كارت تدوين مثل dvx يا nx از كمپاني canopus يا matrox rtx2 از كمپاني matrox داريد

abkar

New Member
دوست عزیز hogabr
برای مشاهده تصویر پنجره Composition بر روی صفحه تلویزیون نیازی به هیچ گونه capture card نیست.
شما می توانید با استفاده از پلاگین TVzeka خروجی افتر افکت را روی صفحه تلویزیون مشاهده کنید.فقط کافی است پس از نصب این پلاگین تنظیمات را روی کارت گرافیک سیستم خود اعمال کنید و سپس کابلی را از خروجی Rca ویا Svideo کارت گرافیک خود به ورودی RCA تلویزیون متصل نمایید.این کابل عموما درتجهیزات داخل جعبه کارت گرافیک وجود دارد و پیدا کردن آن از بازار نیز کار ساده ای است.
با توجه به نوع کارت گرافیکی (Nvidia ویا ATI ) تنظیمات خاصی را برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید انجام داد.برای دانلود این پلاگین و کسب اطلاع از شیوه تنظیم کارت گرافیک خود به این آدرس مراجعه کنید:
http://www.cyberzeka.com/czk/gID~52~lang~en~products.html
در ضمن پس از تنظیم کارت گرافیک و اتصال کابل مخصوص از کارت گرافیک به تلویزیون شما می توانید حتی بدون پلاگین ،خروجی نرم افزارهای ادیت ویدئویی همانند پریمیر و ادیوس وغیره را روی صفحه تلویزیون مشاهده کنید.اما برای مشاهده خروجی روی افترافکت و نرم افزارهایی همچون Combustion نیاز به پلاگین نامبرده هست.

hajhosssein

Member
درخواست:خروجی با بکگراند transparent

سلام
چه شکلی میشه خروجی رو بودن بکگراند کرد.
ممنون

HamidSHS

Active Member
سلام
بايد اول کارتو روي يک لايه سياه انجام بدي
بعد از آخر روي اون شکل Transparent در زير جايي که تصوير خروجي رو ميبيني کليک کني تا لايه هشطرنجي رو ببيني
بعدش بايد همه لايه هايي که نياز داري رو ( به غير از بک گراند ) انتخاب کني
بعدش ميري توي منوي فايل
بعدش اکسپورت
بعد روي Quick Time ( که خروجي کويک تايم مياد )
بعد در قسمت تنظيمات ويدئويي : و در قسمت انتخاب کردن حالت فشرده سازي , Animation رو انتخاب ميکني
بعدش هم کيفيتشو از همون پايين بيشتر ميکني و رندر ميگيري
شايد بعد از اينکه رندر گرفتي و تموم شد , حالت ترنسپرنت رو نبيني
اما بعد از اينکه اون رو در پروژت اينمپورت ميکني , ميبيني که درست کار کرد
اميدوارم که متوجه شده باشي
چون خودم هم متوجه نشدم چي نوشتم » :دي
ياعلي

artfilm

Member
سلام
من کارت nx دارم ولی نمی درنم چطوری این کار رو کنم؟

دوست عزیز برای گرفتن خروجی با کیفیت بالا حتما نیاز به کارت تدوین دارید شما که nx دارید .این کارت nx برنامه ای را با عنوان output canopus نصب کنید . و به صورت اتوماتیک این کارت نرم افزار های که توانایی خروجی گرفتن را دارد نمایش می دهد مثل فتوشاپ و تری دی مکس . الان من مسافرت هستم نمی توانم این فایل را تو پست بزارم .این برنامه در داخل دی وی دی درایور کارت موجود می باشد موفق باشید

Phonix_NL

Active Member
توي بعضي از فرمتهاي فيلم قابليت Alpha Channel وجود داره يعني قادر هستيم فيلم رو به همراه Mask ذخيره كنيم
مثل همين فرمت QuickTime كه دوستمون بالا گفت

خروجي Transparent هم به نوعي فيلم به همراه Alpha Channel هست
پس ميشه فيلم رو ماسك كرد و به همراه ماسك ذخيره كرد
حال توي هر جايي(برنامه هاي كار با فيلم) اين فيلم رو وارد كنيم ماسك يا Alpha Channel هم به همراهش هست

فقط بايد روي فرمت و كدها براي اين كار دقت كرد
در اين گونه موارد بهترين حالت خروجي گرفتن با فرمت Image Sequence ميباشد

يا حق

جدیدترین ارسال ها

بالا