تازه كارم خوشحال ميشم به كارهام نظر بدين

با سلام من مهدي هستم كه تازگي ها با فتو شاپ آشنا شدم اما خودم فكر ميكنم پيشرفتم خيلي خوب بوده
البته با توجه به اينكه من 16 سال بيشتر ندارم و هيچ كلاس خاصي نرفتم
به هر حال زياد تعريف نكنم اگه ميشه به اين كار من نظر بدين تا بتونم پيشرفتم رو مديون شما باشم
http://www.mygigpix.com/images/5LW89937.jpg
با تشكر پسرجادويي(مهدي)

-AWG-

Member
چون تازه کاری خوبه ولی کار بخصوصی انجام ندادی امیدوارم موفق باشی!

FashisT

Active Member
Oops!
خوب برای شروع خوبه! ولی سعی کن افکتها و تکنیکهای بیشتری یاد بگیری و باهم ادغام کنی!
ورودتم به انجمن خوش امد میگم
فعلا

NaviD.R.R

Member
ضمن خوش آمد گویی باید بگم که فقط یاد گیری ابزارهای Photoshop برای طراحی یک طرح زیبا کافی نیست.
سعی کن که به Photoshop مسلط بشی و بعد با رنگها و کاربرد اونها و اصول گرافیک آشنا بشی.
یکی از مهمترین چیزها برای اینکه بتونی طراح خوبی بشی اینه که با نمونه کارهای افراد مختلف آشنا بشی و از اونها ایده بگیری. به هر حال موفق باشی.

MohsenMX

New Member
يه کم کمتر تعريف کن يه ذره بيشتر سعى
wink.gif

mashreghi

Member
اگر وقتي طرحي رو مي زني به موقعيت در آب اومده اون بعد ازچاپ دقت كني بهتر رنگها رو با هم مخلوط مي كني . قشنگ بود وبراي يه تازه وارد يك شروع خوب . موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
واسه شروع خوبه منتها همونطوری که یقیه هم گفتن اول سعی کن همه ابزار رو بشناسی و جای درست استفاده اونها رو اول یاد بگیری چون استفاده صحیح از هر ترفندی خیلی مهمه

موفق باشی و خوش اومدی

Ocarina

Member
سلام
تبریک میگم پیوستن به جمع گرافیستها
سعی کن از تجربیات بقیه استفاده کنی ... مهمترین مطلب ذهنیت گرایی است و اینکه هدف داشته باشی
من گرافیست نیستم البته یه زمانی یه چند طرحی با فوتوشاپ زدم اما هرگز حرفه ای نبوده...
به هر حال امیدوارم موفق باشی
در ضمن اگه خواستی میتونی فایلهای psd طرح های منو بگیری و از اونا کمک بگیری به عنوان کسی که کمی تجربه کرده

MAGIC BOY

Member
از همه ممنونم كه نظر دادين من سعي ميكنم كه از نظرات هموتون نهايت استفاده رو ببرم.
البته اون User من مشكل داشتاين بود كه با اين شناسه اومدم
ممنون Bye

saharbanooooo.h

New Member
سلام. تبریک می گم. امیدوارم که پشتکارت هم مثل انتقاد پذیریت خوب باشه. برات آرزوی موفقت می کنم
فعلا

Behzad.GP

New Member
سلام ..
عزیزم با دقت کار کن . بااااااااا دقت ..
هممون یه شروعی داشتیم ... ولی باز میگم با صبر و دقت ..

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
ُسلام
رنگ بندي و رنگ شناسي و سليقه رو سعي كن ياد بگيري حالا به هر طريقي

موفق باشي...

جدیدترین ارسال ها

بالا