بیا سوال رو جواب بده و برو به سلامت

omrdabakhte

Member
خوب چند مدتی بود که بیکار بودم. یه روز با خودم گفتم چرا به مجید آنلاین اومدم(حوصله داریها) بعدش گفتم چرا این حرفو میزنم مجید آنلاین خونه سوم من شده الان.اومدم بگم که چرا و چگونه وارد مجید آنلاین شدم و چرا الان موندگار شدم توش؟
از شما هم میخوام توضیحاتی در مورد ورود خود به جید آنلاین بدین و بگید چرا موندگار شدید؟

omrdabakhte

Member
چگونگی ورود : من دنبال سیستم مدیریت محتوا و مدیریت تالار گفتمان بودم که مجید آنلاین رو پیدا کردم. بعدش تو قسمت دیتابیس و این کارهای آسون هاست مشکل داشتم که دوستان کمک کردند.خلاصه یاد گرفتم.

چگونگی ماندگاری : دیدم من که این چیزا رو یاد گرفتم و چیزایی از قبل بلد بودم رو چرا به بقیه یاد ندم؟هر روز تو قسمت تازه ترین نوشته ها میرفتم و به سوالاتی که در ضمینه تخصصم بود جواب میدادم و مجید آنلاین شد خونه سوم ما

reza699

Active Member
در حال حاضر مجید آنلاین یک انجمن جا افتاده هستش و افراد زیادی به اینجا سر میزنند در نتیجه اطلاعات زیادی به اشتراک گزاشته میشه یکی از دلایلی که من سر میزنم اینه که اطلاعات جدید و به روز زیادی اینجا وجود داره

Peace Dove

Well-Known Member
ورود:من وقتی کمی با برنامه ویژوال بیسک آشنا شدم دنبال سورس میگشنم که یهو افتادم تو مجید آنلاین!!
وبعدش رفتم تو قسمت میکس و مونتاژ وکمی فتو شاپ

ماندگاری:من هنوز کا دارم اینجا باید آموزشای ادیوس رو تموم کنم .اگه من اینکارو نکنم کی میکنه؟!!!!

سلام دوست عزیزم .
میدونی چرا من 1 هفته هست امدم تو مجید آنلاین و معتاد شدم چون یکی هست تو این دنیای شلوق اینترنت درست سوال هام رو جواب بده . اگه تو یه چتروم سوال کنم از یه نفر یا با فهش جواب میده یا مسخره ولی اینجا همه آدامایه درست حزور دارن .

http://www.sibesorkh.ir حتما سایت منو هم ببینید .

alionline1366

Active Member
اومدن من : من تو 2-3 سال پیش یا شایدم بیشتر تو اینترنت میگشتم که چشمم خورد به مجید آنلاین بعد کلی باهاش حال کردم هی میومدم میرفتم ولی یواش یواش که گربه شاخم نزنه فقط اطلاعات دیگرون رو میگرفتم حالشو میبردم .

دلیل موندگاری : (نمکگیر شدیم دیگه) محیط دوستانه هست همه پر معلومات هستن اونایی هم که کمه بیشتر میشه معلوماتشون آدم چیز یاد میده چیز یاد میگیره وکلی چیز دیگه (چه قد چیز گفتم)

جدیدترین ارسال ها

بالا