باز نشدن سایت

dark-man

Member
آقا من یک مشکل پیدا کردم و آن هم این است که یک سایتی هستش که من می خواهم واردش شوم ولی پیغام ارور می دهد (همانی که در ضمیمه ارسال کرده ام)ولی وقتی آن سایت را با فیلتر شکن و یا کچ گوگل می روم وارد می شود ..
به نظرتان راه حل چیست ؟؟؟

پیوست ها

• 01.jpg
    01.jpg
    50.2 کیلوبایت · بازدیدها: 6

Parham

Well-Known Member
مشکل از طرف شما نیستش ... مشکل از سرور هستش ... که ممکن هستش به دلیلی هایی‌ مثل به روز رسانی‌ سرور ، یا شلوغ بودن آن یا مشکلات دیگر باشد ... بهتر هستش که چند دقیقه بعد هم امتحان کنید...‌

dark-man

Member
پرهام جان الان نزدیک 5 روزه که اینجور شده ..در ثانی باcache گوگل و فیلتر شکن ها باز می شود

Parham

Well-Known Member
... والا پیغام خطا که به شما میده به این مفهوم هستش من هم خودم این مشکل را نه به این شکل اما .اشتم .. و پس از مدت چند روز یا چند ساعت تونستم که سایت را ببینم ... در ضمن امکانش هست که آدرس سایت را قرار بدی که منم امتحان کنم ...

Parham

Well-Known Member
والا برای من که بدون مشکل این سایت میاد بالا ... شاید مشکل از Isp هستش ... والا چه عرض کنم ...

Sunboy454

Active Member
این پیغامیه که بعضی از ISP ها برای سایت های فیلتر شده قرار میدن و کاربر رو از رفتن به اون سایت منصرف میکنن و علت اینکه تونستین با فیلترشکن یا catch گوگل برین تو سایت ، عبور کردن ار فیلتر ISP تون هست و غجیبه که ISP شما catch گوگل رو نبسته !

جدیدترین ارسال ها

بالا