باز كردن فايل مكس 10 در مكس 9 !؟

سلام دوستان
من يه كاراكتر توي مكس 10 ساختم ولي ميخوام از اين يه بعد با مكس 9 كار كنم (به خاطر VRay)! :-?
راهي هست كه من اين كارو انجام بدم؟

Hi MAJID

کاربر VIP
سلام دوست عزیز . این که میگم خودم هم امتحان کردم جواب داده . شما میتونین فایلتون رو به فرمت obj اکسپورت کنید بعد با مکس ورژن پایین تر اون رو باز کنید :rose:امیدوارم موفق باشید

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
فکر کنم یکنفر باید اینکارو برات انجام بده (اگه مکس 10 نداری)فایلوتو بزار تا یکنفر درست کنه من ندارم

:lol: جانه داش خیلی حال کردیم

یاد بچگی ها افتادم... تو کلاس وقتی معلم از بچه ها چیزی میخواست ... ما میگفتم آقا اجازه ما داریم

وقتی معلم میگفت خوب بیارین ... ما میگفتیم آقا اجازه خونمونه آقا:lol:

داش ممد جان این بابا میگه کاراکترشو تو مکس 10 ساخته ....

شما حرف تو دهنش میندازی؟

دوست عزیز شما میتونی با فرمت 3ds فایلت رو Export کنی

موفق باشی

ممنون
تازه ويندوز عوض كردم و حوصله ندارم يه بار مكس 10 رو نصب كنم و بعد پاكش كنم و 9 رو نصب كنم! :-?
هر موقع موفق شدم خودمو راضي كنم كه اين كارو انجام بدم و مشكلي پيش اومد ازتون مي پرسم. :sad:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
چرا پاک کنبن؟!!! خوب بزار باشه.مگه جای زیادی میخواد.وقتی مکس 2009 رو نصب کنین خودبه خود فایلهای مکس با اون باز میشه.

:lol: جانه داش خیلی حال کردیم

یاد بچگی ها افتادم... تو کلاس وقتی معلم از بچه ها چیزی میخواست ... ما میگفتم آقا اجازه ما داریم

وقتی معلم میگفت خوب بیارین ... ما میگفتیم آقا اجازه خونمونه آقا:lol:

داش ممد جان این بابا میگه کاراکترشو تو مکس 10 ساخته ....

شما حرف تو دهنش میندازی؟

دوست عزیز شما میتونی با فرمت 3ds فایلت رو Export کنی

موفق باشی

دیدی راست گفتم ما در اعماق صحبت ها می نگریم :green::lol:

mehransalem63

New Member
سلام اگه براي وي ري ميخواي اينكارو انجام بدي ميتوني براي 2010 هم ورري نصب كني ؟؟؟ كه تو همه سايتها وجود داره

pclord

کاربر متخصص
سلام اگه براي وي ري ميخواي اينكارو انجام بدي ميتوني براي 2010 هم ورري نصب كني ؟؟؟ كه تو همه سايتها وجود داره

vray 2010 هنوز کرک سالم براش نیومده،سرعت رندرش فوق العاده بالاست،اصلا پیشنهاد نمیشه.

موفق باشید.

همونطور كه جناب pclord گفتن هنوز وي ري كرك شده ي درست و حسابي وجود نداره!
راستي كسي ميدونه قيمت وي ري چقدره و از كجا ميشه خريدش؟

بخریش یعنی از سایت ها خارجی که بازم نمی شه همن گرونه هم نمی شه چون 3d max هم کرک شده است و تقلبی است ما همیشه با تقلب کار می کنیم

Ultra3D

Well-Known Member
بسته به ورژن و امکاناتش از 145 دلار(نسخه آموزشی) هست تا 950 دلار (نسخه کامل کامل) البته قیمت ها حدودیه و تو سایت های مختلف فرق می کنه!!
خود مکس هم از 2 تا 3.5 میلیون تومن هست!!

:shock: بيخيال! از همون كرك شده استفاده ميكنم! 1000 تومن كجا 2 تا 3 ميليون تومن كجا! :lol:
الان اگه بخواي تمام ورژن ها مكس رو بخري كلا ميشه 2000 يا 3000 تومن!

اگه شما قراره که نصب کنی چرا این سوال رو پرسیدی فقطی نصب کردی (2010) روexport کن با پسوند obj بعد توی 9 باز کن

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
این همه درد سر فقط به خاطر vray
یک سرچی توی تورنت بکن حتما کرک شده برای 2010 پیدا میکنی من که همین چند دقیقه پیش مکس 64bit 2010 نصب کردم یک فایلی هم از تورنت گرفتم رندر رو هم تست کردم هیچ مشکلی نداشت به صورت کامل کرک شده و هیچ خبری از لگوی vray نیست تازه ویندوز 7 ای که نصب کرده ام نیز غیر قانونی هست ............... چیکار کنیم دیگه باید دونبال لایسنس بگردیم

pclord

کاربر متخصص
دوست عزیز کرک برای 2010 زیاد هست،تو همین انجمن تا دلت بخواد پیدا میشه،اما کرک درست و حسابی براش نیومده، سرعت رندر خیلی کمه و اصلا توصیه نمیشه.

موفق باشید.

3D Art

Member
برای 2009 هم کرک ویری خوب کار نمیکنه!
فقط مکس 2008 64bit با وی ری 64 ! دیگه پادشاهی کنین :green:
قیمت مکس هم دوست من از آلمان dvd اصلش رو خریده بود 70 یورو ! مکس 2009 اصل اصل :sad: حالا نمیدونم چرا تو سایتها اینقدر گرونه
وی ری هم اگه کرکش توی تورنت باشه یه نفر دانلود کنه مثل توپ صداش می پیچه و همه دنیا میفهمن ! پس کرک تورنت با کرک موجود در رپید شیر و .... فر قی نمیکنه :-?
ولی کرک وی ری رو بی خیال بشین بابا منتال ری از وی ری قویتره بی خیال وی ری بشین .

سلام
شما
abbasi_0912
درست می گه که درسته ولی یک کار یک ساعته شما رندر بگیر می بینی که یک ساعت به 5-6-7 ساعت تبدیل شده و اصلا نمی شه باهاش کار کنیم
بعد شما
3D Art جان شما می گید با 64 بیتی من هم با 32 بیتی پاداشاهی کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا