بازی بسیار زیبا و اعتیاد آور تراوین Travian

adame_haji

Member
travian1.jpg

بازی بسیار زیبا و اعتیاد آور تراوین Travian

تراوین یک بازی تحت وب می‏باشد که بازیکن با دیگر بازیکنان به صورت آنلاین بازی می*کند و کار خود را به عنوان رئیس یک دهکده کوچک شروع می*کند.بازیکن قادر به انتخاب از میان سه نژاد رومی‏ها ، گول‏ها و توتن‏ها می*باشد که هر کدام نسبت به دیگری دارای مزایا و یا معایبی است . در این بازی می*توان به دهکده*های دیگر حمله کرد و با آنها جنگید و غنائم بدست آورد و یا دهکده‏های جدید احداث یا تصرف نمود.

یازی به دانلود ندارد و به صورت آنلاین (حتی با دایال آپ) بازی می*کنید. - این بازی مزیت*های یک نتورک اجتماعی را دارد و به صورت گروهی بازی می*شود

می*توانید قدرت مدریتی و برنامه ریزی خود را با ایجاد اتحاد گسترش دهید.

پس از عضویت در بازی شما مالک یک دهکده خواهید شد که در آن یک ساختمان اصلی مشاهده می*کنید. از این پس مسئولیت شما توسعهٔ تولیدات دهکده و ساختمان*های آن است، قدرت نظامی شما امکان غارت دیگر دهکده*ها را خواهد داد و طبعااز شما در مقابل حملات همسایه*ها دفاع خواهد کرد. بازیکنان صلح دوست می*توانند با بازرگانی قدرت خود را افزایش دهند.شما در این بازی دارای چهار منبع هستید که شامل گندم ، چوب ، آهن و خاک رس(خشت) می‏باشد.برای انجام هر کاری از ساختن ساختمان و ارتقاُ سطح معدن و مزارع تا تربیت سرباز و ساخت ادوات جنگی شما به این منابع احتیاج دارید.بعد از ۱۰۰ روز ناتاران‏ها توسط سرور آزاد می*شوند و هر کس بتواند ساختمان شگفتی جهان را به سطح ۱۰۰ برساند برنده بازی خواهد بود.در این بازی امکان خرید طلا از بانکهای کشور نیز وجود دارد.طلا در این بازی یک امتیاز برای خرید برخی امکانات در طول بازی است.در ابتدای بازی به خاطر انجام دادن وظایف مقداری طلا به هر بازیکن تعلق می‏گیرد.

شما برای ثبت نام باید در سرور 4 ثبت نام کنید چون این سرور تازه تولید شده و مناسب برای بازیکن های جدید هست سرورهای 1-2-3 برای قدیمی هار هاست و بازی توی اون مثل اینه که یه گوشت رو بندازین تو قفس شیر
برای ثبت نام به آدرس زیر بروید در قسمت ثبت نام گزینه سرور 4 رو انتخاب کنید
http://www.travian.ir/?uc=ir4_15069
اگر کمک یا آموزش خواستید توی همون سرور به من پیغام خصوصی بدین . البته خود بازی یه آموزش دهنده داره که میتونید از اون اتوماتیک استفاده کنید .

BioDread

Banned
travian پیش evony اصلا به حساب نمیاد

evony کاملا فلش هست و خیلی امکاناتش از travian بهتره !!!

evony.com

the_king

مدیرکل انجمن
لطفا پیش از ایجاد کردن تاپیک، انجمن متناسب با موضوع را انتخاب نمایید.

تاپیک منتقل گردید.

adame_haji

Member
travian پیش evony اصلا به حساب نمیاد

evony کاملا فلش هست و خیلی امکاناتش از travian بهتره !!!

Evony.com

معلوم میشه تراوین اصلا بازی نکردی
بازی تمام فارسی هیت
هفته اول 20.000 نفر ایرانی عضو این بازی شدن (توی سرور 4)
همه ایرانین
اینتر فیسش خیلی از این ساده تر و دلنشین تره
نیاز به لود شدن نداره (3 مگا بایت!!!!)
با موبال هم میشه بازی کرد
پیشنهد میکنم حتما بازی ترواین رو شروع کنی

یا علی

esiostad

New Member
سلام
تو سرور 5 بازي از اوايل مهر ماه شروع شده، اگه مي خواي عقب نموني از بقيه بازيكنها از لينك زير سريع ثبت نام كن.:)
اگه با لينك من اوديد تو بازي ازتون حمايت مي كنم.
مرسي

:cry: هر جا می رم بحث تراوین ول نمی کنن :sad:

:mad: باول کنید جز اعتیاد هیچی نداله :shock: من که نلفتم دنبالش :oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا