این نوع طرح ها را چه جوری کار میکنند؟؟؟

Gharibeh_M

Member

پیوست ها

• 0010.jpg
    0010.jpg
    61 کیلوبایت · بازدیدها: 28

galagoola

Active Member
یه نوع براشه دوسته من
تو همین سایت بانک براش برو چیزای زیادی هست برای دانلود کردن
میتونی از کی ورد floral هم برای سرچ استفاده کنی
فلن

Gharibeh_M

Member
ممنون از راهنمایی شما
آیا این نوع براش به صورت وکتور هم هستند یا خیر EPS و...
منبع اگه هست میشه لطف کنید ممنون:oops::oops:

Erfan

Active Member
ممنون از راهنمایی شما
آیا این نوع براش به صورت وکتور هم هستند یا خیر EPS و...
منبع اگه هست میشه لطف کنید ممنون:oops::oops:

آره دوست من !

از این نوع طرح ها تا دلت بخواد موجود هست ... توی بانک شیپ در قسمت ابزارها از صفحه اول شروع کن و بسته به سلیقه خودت دانلود کن ...

موفق باشید.
عرفان

Gharibeh_M

Member
سلام
ممنون از راهمنمایی های شما
من اون چیزی را کهمی خواشتم بدست آوردم به صورت براش ولی چند تا سوال داشتم اول اینکه کیفیت خیلی پایین است و دوم چه جوری می شه آنها را رنگ امیزی کرد ممنون اگه راهنمایی کنید:wink:

S M S

New Member
سلام:)
من تازه كارم ولي چيزايي كه بلدم بهتون مي گم:
در مورد كيفيت بايد بگم براش همينجوريه و كيفيتش يه حد نهايي داره ولي اگه تبديل به شيپ بشه تا هر اندازه دلتون خواست مي تونين بزرگش كنين حالا طريقه تبديل براش به شيپ رو مي گم شايد به دردتون خورد:
1)يه لايه جديد ايجاد كنيد
2)با براشتون طرحتونو بكشيد
3)روي اون لايهCtrl+Click بكنين تا شكلتون انتخاب بشه(اگه اشكال گرفت Flow احتمالا روي 100% نيست اونو 100%‌كنيد)
4)با يكي از ابزار انتخاب يا سلكشن روي قسمت انتخابي كليك راست كنيد و از اونجا گزينه ي ... Make Work Path رو انتخاب كنيد و در پنجره اي كه باز مي شه كمترين عدد ممكن(يعني 0.5 ) رو وارد كنيد.
5)حالا از منوي Edit گزينه ي ... Define Custom Shape رو انتخاب كنيد و يه اسم واسه ش انتخاب كنيد.
حالا يه شيپ دارين كه مي تونين به هر اندازه بخواين درش بيارين و هزار ويك جور افكت مختلف(از قبيل رنگ آميزي و دادن سايه و برجستگي و...) بهش بدين.

ولي اگه نمي خواين به شيپ تبديلش كنيد و فقط مي خواين رنگ آميزيش كنين راهي كه به نظرم مي رسه اينه كه اول يه لايه ايجاد كنيد > بعد كشيدن براش > Ctrl+Click تا براش انتخاب بشه > حالا با هر ابزار رنگ آميزي مي تونين رنگش كنين.
اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم.
موفق باشين.

Gharibeh_M

Member
ممنون از راهنمایی های شما ولی فک نمی کنم این راه جواب بده البته برای بعضی از براش ها
خواهشمند است راه دیگری اگر هست لطف کنید

S M S

New Member
چرا جواب نميده؟

شما براش خاصي مد نظرتونه كه نشه اين كارو روش انجام داد؟
اگه براتون مقدوره لينك دانلود اون براش رو بذارين تا يه امتحاني بكنم
من خودم اين راهو امتحان كردم به تصوير زير دقت كنيد:

brushes.jpg

يه توضيحي هم بدم در مورد يه نكته در فوتوشاپ Cs كه در قسمت بالا سمت راست زبانه Brushes رو كليك كنيد گزينه هاي خوبي واسه ويرايش براش براتون داره ازجمله قسمت Color Dynamics كه با تنظيم اون رنگهاي مختلفي با توجه به رنگ اصلي انتخابيتون با براش پديد مياد.

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
ممنون از راهنمایی های شما ولی فک نمی کنم این راه جواب بده البته برای بعضی از براش ها

متسفانه افت کیفیت رو داریم

شاید بشه با یخورد ویرایش کیفیت شو ن رو بهتر کرد ولی طبییعه که افت کیفت رو داشته باشیم

اکثر براش های بانک براش مربوط به سایت دا .. ارت کیفت مقعولی هم دارن

S M S

New Member

ببخشيد اگه منظورتونو درست متوجه نشدم
اگه منظورتون سايز براش بود و كيفيتش كه مهدي عزيز توضيح دادن اما اگه منظورتون رنگ آميزي بود و من تو پست قبليم اينو برداشت كردم به اون عكسي كه گذاشتم نگاه كنين متوجه مي شين
اين پستو دادم تا يه وقت سوء تفاهمي پيش نياد
موفق باشين

Gharibeh_M

Member
برای مثال این براش که هم کیفیت پایین است و هم اینکه نمی شه به طور کامل به شیپ تبدیل کرد

آیا راهی غیر از این وجود دارد
چه جوری طرح هایی با کیفیت بالا طراحی میکنند؟؟

پیوست ها

• Floral_Brushes_digitalstar.rar
    44.7 کیلوبایت · بازدیدها: 9

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
برای طرحهای چاپی کمتر اتفاق میفته که از براش استفاده بشه.

مگر اینکه براش با کیفیت خیلی بالا بتونید پیدا کنید.

تو طراحی سعی کنید از طرحهای وکتور بیشتر استفاده کنید که تعدادشون هم کمتر از براشها نیست.

به بانک وکتور اگر سر بزنید متوجه این موضوع میشید.

Gharibeh_M

Member
بانک وکتور راهم گشتم اون چیزایی که مد نظرم بود را پیدا نکردم
بعضی ها هم که نمی شد از انها استفاده کرد
بازهم از راهنمایی های شما متشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا