اکانت رایگان پریمیوم Premium Account & Cookies

goin

New Member
با سلام خدمت همه دوستان دو عدد دامنه شرکتی به آدرس های زیر به فروش می رسد:
www.goin.ir
سایت تخصصی ایران
www.bazeha.ir
سایت رسمی بازی در ایران
هر دو دامنه تا نزدیک رتبه 1 میلیون الکسا بالا آمدند در مدت 3 ماه البته با توجه به پست های زیاد بنده و با اینکه وقت اپدیت بیشتر از این ها را نداشتم هردو را واگزار می نماییم الان یک دامنه بین المللی دارم فقط و نیاز به ادامه تحصیل در مقطع ارشد و عدم وقت احتمالا رتبه ها پایین شوند که حیف می شوند.در مدت 1 هفته به 2 میلیون افت کردند.توجه نمایید امتحان کردم با هر پست روزانه 5000 رتبه بالا می گیرید به دلیل طرفدارانی که پیدا کردم و ثبت شده در سایت گوگل-بینگ-یاهو-تاپیک در سایت های معتبر با ورودی روزانه 1000 نفر برای آن ها از جمله گیمسپوت-ای جی ان -یاهو آنسور و...البته اگر بخواهید همه رو به ایمیل شما تغییر خواهیم داد مانند سایت های الکسا -گوگل آد و... که فقط یکبار امکان ثبت نام یک سایت در ان باشد هر چند که ما دیگر کاری به آنها نخواهیم داشت بهتر است به همان حالت پیش ما بمانند
تعداد لینک ورودی برای آن ها را می توانید از الکسا بیابید به همراه رتبه
alexa.com
برای هردو هاست لینوکس سی پنل با حجم بینهایت یکساله با امکانات بینهایت دارم اولی 3 ماه از هاست و دومی 1 ماه از هاست گذشت.الان اولی انجمن خالی دارای ریسپانسیو به همراه ترجمه توسط بنده انجام شده که به رایگان در صورت خرید ،البته قبل از اینکار فروشگاه گزاشته بودیم روزی 1 تا 2 فایل 5000 تومانی می فروختیم که همه رو به دامنه بین المللی ارتقا دادیم و دومی به همراه پوسته ویرایش شده و ترجمه شده برای خرید آن با توجه به اینکه اطلاعیه را در خیلی از انجمن ها و سایت های خارجی ماننید فیسبوک و تویتر اعلام می کنم. تایید فروش فقط از طریق پاسخ به مبلغ شما با همراه آدرس پرداخت بانکی به ایمیل شما منعکس می شود و از ارسال سوال و توضیحات اضافی برای شلوغ نشدن ایمیل خودداری نمایید.توجه نمایید نیاز دارید در ایرانیک ثبت نام نمایید یا آدرس دوستان خود را در ایرانیک بدید تا بعد از انتقال دی ان اس ها رو به هاست شما تغییر دهند در صورت خرید بدون هاست.شما هر زمان می توانید ایمیل بابت افزایش قیمت خود ارسال نمایید.
کاربران توجه نمایید فقط در صورت درخواست خرید ایمیل بزنید و مبلغ مورد نظر شما برای یکی یا هردو به همراه هاست یا بدون هاست را به آدرس زیر ایمیل بزنید و اگه سوال دارید در صفحه سوال نمایید البته ممکن است مدتی طول به شکل زیر ارسال نمایید چون اگه در اسپم قرار بگیره بدانم برای چه منظوری هست,بکشد تا دوباره سر بزنم
با عنوان
خرید دامنه ایرانی
با متن
مبلغ مورد نظر شما به همراه ایمیل برای با هاست یا بدون هاست
[email protected]

پیوست ها

• goin.gif
    goin.gif
    4.3 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا