اپیزود 1 : پیشنهاد برای مقالات

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FashisT

Active Member
من خیلی وقته میخوام چند تا پیشنهاد در باره آموزشها بگم ولی نشد حالا که میبینم جو اکتیوی هستش من پیشنهاداتم رو میگم .:
1. اول باید یک تیم دو-سه نفره تشکیل بدیم و از آموزشهای خاک خورده داخل آرشیو استفاده کنیم به این صورت که همه آموزشها جمع آوری و در یک تاپیک ایندکس بشه!(البته قبلا همچین کاری صورت گرفت ولی نیمه کاره ماند)
2. گذاشتن آموزش های ادونس فکر کنم اگه پلان یک انجام بشه کلی آموزش مبتدی و نیمه حرفه ای میاد بیرون در این صورت دیگه نیازی به آموزشهای پایه ای نیست برای همین میپردازیم به آموزشهای ادونس(پیشرفته) در همین زمینه من فکر کنم از کمک پرهام و حمید میشه کمک گرفت برای ترجمه و از سورس آموزش هم که من کم کمش 6 ماه جیره غذایی رو دارم
27.gif

اگه کسی هم در زمینه سورس و یا ترجمه میتونه کمک کنه که چه بهتر
23.gif
...
حالا کیا راغب هستند برای جمع آوری آموزش؟
البته همین الان بگم کار بسیار سختی هست و حدودا 2 ساعت در هر دفعه وقتتون رو میگیره!اگر کسی هم نبود مشکلی نیست چون من با مصطفی این مشکل رو حل میکنیم!
فعلا
13.gif

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
شهرام جان من که هر کمکی از دستم بر بیاد انجام میدم

البته منم می تونم توی زمینه ترجمه و پیدا کردن سورس اصلی کمک کنم همین الانشم به قول تو کلی جیره غذایی دارم

حالا خودت تصمیم بگیر هر جور که فکر می کنی بگو تا کمکت کنیم

Parham

Well-Known Member
من همینجا اعلام می‌کنم که حاضر هستم به خاطر بهتر شدن این انجمن هر کاری انجام بدم حتی‌ شده بشینم همش مقاله پیدا کنم و ترجمه کنم ... اما می‌خوام که این کار هدفدار باشه یعنی‌ اینکه آموزش ها دسته بندی بشه ... ببینید الان یکسری از بچها هنوز نمیدونن چجوری باید از یک ابزار به طور صحیح استفاده کنن یا کی‌ و کجا به کار ببرن ... اگر بشه که انجمن ها و قسمت مقالات و آموزش جوری بشه که هم برای کسانی‌ که در سطح بالاتر هستن جذاب باشه و هم برای کسانی‌ که مبتدی هستن مکفی‌ باشه فکر می‌کنم که انجمن بتونه خوب باشه ... الان میبینم که چند روزه بحث می‌کنید که مسابقه صورت بگیره و اینجوری بهتره ... من فکر می‌کنم الان زمان مسابقه نیستش ... باید اول به انجمن یک سرو سامانی‌ داده بشه ، الان اگر مسابقه ایجاد بشه فکر کنم کمتر از تعداد انگشتان دست شرکت کنن ... بهتر هستش الان همه یا هر کس که می‌خواد وضع بهتر بشه بیان و روی آموزش و مقالات وقت بزارن ، و وقتی‌ که یک قسمت آموزش داده می‌شه ، از همون قسمت یک مسابقه ایجاد بشه و سعی‌ بشه اشکالات کار گرفته بشه ( چیزی که الان تو انجمن کمتر هستش ، الان مد شده که یک کار گذاشته بشه و بعد از اون هم بگن خوبه ، بهتر کار کن ، رنگت بده ... ) امیدوارم که بتونیم با کمک همدیگه یک انجمن خوب و بهتر از قبل راه بندازیم

GFX Master

پرهام جان من توی تاپیکی که جدیدا زده بودم به نام (حتما بخونید-مخصوصا روسای انجمنها) دقیقا به همین چیزی که تو گفتی اشاره کردم یعنی امتحان گرفتن بدون آموزش دادن بی معنیه پس اول آموزش بعد امتحان. پیشنهاد میکنم یه سری به این تاپیک بزن چون بحث بدی نیست

Parham

Well-Known Member
من هر تاپیکی‌ که تو این انجمن ایجاد می‌شه به دقت می‌خونم ... می‌دونم که منظور من و شما و شهرام و کسانی‌ که برای بهتر شدن این انجمن فکر دارن و نظر میدن چی‌ هستش ... اما کم کم دیگه وقت اون رسیده که شروع به کار کنیم ... امیدوارم که با یک برنامه اصولی‌ به این هدف برسیم ...

mostafa_az

Well-Known Member
بده بياد اون اسمبلي سيمان رو كه تا ديوار نريخته استادش كنيم . شهرام آجرا رو بده بياد بالا .
88.gif

آقا منم هسته بيدم . ( البته هنوز كه درسام زياد حجيم نيست ) .

راستي دو تا آموزش بود كه هفت هشت صفحه اي بود ( دوربين و ساعت ) و از تو انجمنها گرفته بودم ( انگليسي بو ) . اگه كسي توان و وقتش رو داره بدم ترجمه كنه . آموزشهاي خوبين . ( حرفه ايه )

مخلصيم
مصطفي

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلااام
ایول آقا منم بازی.
من تا حدودی میتونم آموزش هایی رو مثلا هفته ای 1-2 تا ترجمه کنم .
قبول؟
یا علی مدد

Parham

Well-Known Member
راستي دو تا آموزش بود كه هفت هشت صفحه اي بود ( دوربين و ساعت ) و از تو انجمنها گرفته بودم ( انگليسي بو ) . اگه كسي توان و وقتش رو داره بدم ترجمه كنه . آموزشهاي خوبين . ( حرفه ايه )
مصطفی‌ بذار الان تکلیف به طور کامل روشن بشه و برنامه رو تو و شهرام بگین که میخواین چی‌ کار انجام بدید ، بعد اون 2 تا با من ...

hamid ir

Well-Known Member
آقا منم تا حدی جیره دارم سعی میکنم هفته ای یه دونه را ترجمه کنم و بزارم خداییش سرم شلوغه وگرنه 2 روزی 1 آموزش میزاشتم از سلعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر مدرسم الانم قاچاقی اومدم دارم ونگ میزنم چون قرار بود اینترنت تا آخر کنکور تعطیل بشه ولی نمیتونم دیگه
حمید

FashisT

Active Member
البته الانشم وصعیت انجمن انقدر اسفناک نیست که بخوایم اورژانسی کار کنیم!
پرهام جان در مورد مد شدن نظر خواهی باید بگم تا بوده همین بوده...بعدا برات عادی میشه!
.....
خب انگار همه دست به ترجمه شون خوبه!
باشه..
پس فعلا دو تیم تشکیل میدیم:
1.جمع آوری مقالات.(سارا و خودم
2.ترجمه . (حمید-پرهام- -- مصی --s.h.r.m.k)
(البته زیاد عجله ای نیست و با یک نفر هم کار راه میوفته(فعلا) با این حساب از درس و زندگی و خانواده و... نزنید به ترجمه برسید)
به نظره من در این زمینه فعلا عجله نشه بهتره...فعلا هفته ای یکی دوتا آموزش رو بزرایم بس باشه
.....
در مورد حرف پرهام که گفت اموزشها دسته بندی بشه باید بگم بعد از ایندکس کردن مقالات خاک خورده اون موقع با دسته بندیشون میفهمیم که چی کم داریم چی زیاد!
با این حساب برای نبش قبر کردن کسی داوطلب نیست پس خودمون انجام میدیم...
........
خب فکر کنم حالا یک گفتگوی آنلاین برای صحبت های نهایی فکر بدی نباشه!
اگر هنوز پای حرفتون هستید(!) وقتی که میتونید آنلاین باشید رو بگید تا تصویبش کنیم!
فعلا

GFX Master

من که هر شب هستم (تقریبا و فعلا)

شما تنظیم کنین به منم بگین

مرسییی

Parham

Well-Known Member
در مورد حرف پرهام که گفت اموزشها دسته بندی بشه باید بگم بعد از ایندکس کردن مقالات خاک خورده اون موقع با دسته بندیشون میفهمیم که چی کم داریم چی زیاد!
با این حساب برای نبش قبر کردن کسی داوطلب نیست پس خودمون انجام میدیم...
من در مورد این مورد هم می‌تونم کمک کنم اگر خواستی‌ ... فکر می‌کنم درست هستش که شاید سخت باشه اما اگر تقسیم بشه راحتر می‌شه انجام داد و زودتر انجام می‌شه ...
خب فکر کنم حالا یک گفتگوی آنلاین برای صحبت های نهایی فکر بدی نباشه!
فکر می‌کنم الان این نظر خوب هستش ! موافقم ...
اگر هنوز پای حرفتون هستید(!)
باشه دیگه ! حالا اینجوری میگی‌ شهرام !
وقتی که میتونید آنلاین باشید رو بگید تا تصویبش کنیم!
اگر بشه برای آخر شب گذاشت خیلی‌ بهتر هستش ...

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام
منم شبها هستم البته از ساعت 2 به بعد...
هر وقت بگید پاتونم

فعلا

hamid ir

Well-Known Member
آقا من نمیدونم گفتگوی آزاد چطوری میخواد ایجاد بشه
ولی یکی از راههای خوب ایجاد چت روم در Paltalk و ثبت نام در اون هست
ممکنه من از درسم نزنم ولی از زن و زندگیم میزنم و آموزش میزارم :oops: :cool: :wink:

آخرین ویرایش:

FashisT

Active Member
خب خوبه که اکثر شبها میتونن باشند..
البته فکر کنم همه دسترسی به پال ندارن اگه دارن که هیچی همونجا قرار رو میزایم اگر نه که تو conf یاهو میتونیم برگزار کنیم!
من وقت رو میگم 5 شنبه شب ساعت 1یا 2 !
..................
پرهام جان ناراحت نشو بزار به حساب پارانوید حاد من ..باور کن!
روی من هم احتمالا میتونی حساب کنی شهرام ;)
عالیه..وجود تو باعث دلگرمی منم میشه
176.gif

مردک خواستی 5 شنبه بیا اگر نتونستی یه شب دیگه بیا (دانشجو شدی میگیری خودتو
167.gif
)
فعلا
13.gif

Geshtapoou

Member
شهرام جون خودت كه ميدوني من در بست آماده اينكارم
حالا خودت بگو كي از كجا شرو كنيم
تا بعد
38.gif

S4DEGH

Well-Known Member
خب !
خيلي خوشحالم كه همه دوست دارن همكاي كنن !

منم تا جايي كه بتونم مقالات خفن پيدا ميكنم ! ( مثل اون قبله )

Ghamnevis

Well-Known Member
FashisT گفت:
خب خوبه که اکثر شبها میتونن باشند..
البته فکر کنم همه دسترسی به پال ندارن اگه دارن که هیچی همونجا قرار رو میزایم اگر نه که تو conf یاهو میتونیم برگزار کنیم!
من وقت رو میگم 5 شنبه شب ساعت 1یا 2 !
..................
پرهام جان ناراحت نشو بزار به حساب پارانوید حاد من ..باور کن!

عالیه..وجود تو باعث دلگرمی منم میشه
176.gif

مردک خواستی 5 شنبه بیا اگر نتونستی یه شب دیگه بیا (دانشجو شدی میگیری خودتو
167.gif
)
فعلا
13.gif
خوب پس دلگرم باش.. خودت را هم آماده کن که زین پس کارت شروع میشه !
فردا احتمالا نتونم بیام ! اما تا ببینیم خدا چه میخواد !

hamid ir

Well-Known Member
یعنی هر پنج شنبه قرار میزارید ؟
راستی فکر کنم Pal از همه بهتر باشه چون امکاناتش فکر کنم بیشتر باشه و یه مدیر میتونه داشته باشه که هر کی چرت و پرت گفت بندازش بیرون و ...
البته من با اون یکی گه گفتی نمیدونم چیه شاید اون بهتر باشه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا