اينم لينك دانلود ZBrush 2 به صورت فول

arash_irani

Member
سلام دوستان
مثل اينكه اين شاخه از انجمن ديگه تار انكبوت زده ولي من لينك دانلود اين نرم افزار رو ميزارم
اگر هم نداريد حتما دانلود كنيد ضرر نميكنيد

http://rapidshare.de/files/1674382/ZBrush2.rar.html
حجم: 16.60 مگابايت
من كه هيچي ازش سر در نميارم ولي خيلي ازش خوشم مياد
موفق باشيد
يا حق

ZIZIJONZE

New Member
آقا ما هر کاری می کنیم نمی فهمیم این آدرسی که دادین چه طوری zbrush رو ازش دانلود کنیم ظاهرا که باید خریدش

hamidak

Member
تو اون صفحه اي كه باز ميشه برو پايين free رو بزن بعد يك دقيقه صبر كن (خودش تايمر داره) بعد يك كادر باز ميشه از روي اون عكسي كه نشون ميده اون سه حرف رو وارد كن دكمه ي زيرش رو بزن و دان كن فقط اگر اينترنتت زياد قطع ميشه توصيه ميكنم نگير چون نميتوني از اين سايت با برنامه هاي دانلودر دان كني
فقط اگر آموزشي چيزي از زيبراش داري رو كن چون من هم علاقه دارم ياد بگيرم هم آموزش ندارم
موفق باشي

Mandana

Active Member
مرسی آرش دستت درد نکنه.درست شد.ممنونم

آخرین ویرایش:

saeedzz21

New Member
سلام

آقا مثل اینکه تقدیر ما نیست این zbrush رو استفاده کنیم دفعه قبل که لینکی که آقا طوفان گذاشتن دان کردیم 9 قسمت از ده قسمت بود و باز نشد واین دفعه هم که با هر بدبختی بود گرفتمش بازم مال شما هم ناقص بود آقا یه بررسی کنید و از دوستان هم خواهش میکنم برنامه هاشون رو یه جا بریزن که با منجرها بشه گرفتشون

با تشکر مخلص همه سعید

mahdyfallah

Member
عزيز من نرم افزاري كه حدود 600 دلار قيمت داره و به تازگي مد شده و در ضمن قدرتي در مدل سازي سه بعدي داره كه تا به حال نظيرش را كم تر ديديم و البته با سيستمهاي كم قدرت ما درست كار نميكنه را هرگز فول و بدون كرك نخواهي ديد اين لينكهاي بالا همگي ورژن تريل كه مدت زمان سي روز هم بيشتر كار نميكنه و البته در زمان كار كردن هم محدوديت داره هستن و بي خود دانلود نكنيد. چون همونطور كه گفتم جديده و به راحتي نميشه كراكش كرد چون من سعي كردم اما نشد. حالا هر كس تو بازار ازش سراغ داره بگه چون من در به در دنبالشم ممنون باي

جدیدترین ارسال ها

بالا