ايرانيان به پا خيزند

delphii

Member
ایرانیان به پا خیزند
سایت گوگل در اقدامی عجیب و با زیر پا گذاشتن قوانین سازمان ملل در سایت خود نام خلیج فارس را به خلیج عربی تغییر داده، اگر يك ميليون نفر اعتراض خودشون رو به اين آدرس بفرستند گوگل مجبور به برگرداندن خليج عربي به خليج فارس ميشه لطفا ساكت نشينيد اين خبر رو به اطلاع همه برسونيد

سایت گوگل در اقدامی عجیب و با زیر پا گذاشتن قوانین سازمان ملل در سایت خود به خلیج عربی تغییر داده، اگر يك ميليون نفر اعتراض خودشون رو به اين

http://www.petitiononline.com/sos02082/petition-sign.html "

چگونه این فرم را پر کنیم ؟

شما دوستان برای این که با این قسمت هیچ مشکلی نداشته باشید ما اموزش ان را نیز برای شما اماده کرده ایم تا بدون هیچ گونه مشکلی قادر به ارسال نظر خود باشید.

پس از کلیک بر روی لینک بالا در صفحه نمایش داده شده برای شما در پایین صفحه بر روی گزینه "click here to sign petition " سپس در صفحه ظاهر شده شما سه گزینه را مشاهده میکنید قسمت اول "Name " در اینجا اسم خود را وارد کنید در قسمت " Email Address " شما ایمیل خود را وارد میکنید و در قسمت سوم " Comments " عبارت only persion gulf را وارد کنید و در پایان بر روی گزینه " perview your signature " کلیک کنید.

دوستانی که وبلاگ یا وب سایت دارند حتماْ این گزارش رو در صفحه اصلی وبسایتشون بزارن و دوستان دیگر هم از طریق فرستادن این متن به ادد لیستهای خود تلاش کنند تا امضای بیشتری جمع بشه.

تا این لحظه حدوداْ 420 هزار نفر امضا کردن که باید این عدد به یک میلیون (1/000/000) نفر برسه.

آخرین ویرایش:

delphii

Member
آقایون چقدر تعداد امضا کننده ها کمه

الان شدند 443000 نفر این برای ما خیلی کمه یه خوره این موضوع را فوق العاده جدی در نظر بگیرید

بقای ما ایرانی ها به این مسائل ریز و درشت است

آنها می خواهند کم کم نا را از صحنه حذف کنند

از مدیر کل سایت تقاضا دارم یک فراخوان عمومی به تمام اعضا بدهند و یک Breaking NEWS در صفحه اول سایت تا پایان زمان نظر سنجی گوگل بگذارند.

خلییییییییییییییییییییییلللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییی مهمه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nevisande

Active Member
سلام دوستان.
الان تعداد رای ها شد 455766 نفر.
زودتر برید و رای بدید.
نزارید که هویتتونو بدزدند.

ALI4GHA

Member
455954 Signatures Total

راستی دوستان یه طرح جالبی داده بودند که با sms همدیگر را خبر می کردن ، منم از همین طریق خبر شدم

egcom

Member
سلام .
من خودم امضا کردم اما خواستم بدونم شما از کجا این خبر رو دارید که اگر یک میلیون امضا بشه خلیج عربی رو حذف میکنن ؟

nevisande

Active Member
دوست عزیز:
شما که رفتید امضا کردید، آمار به چند رای رسیده بود؟

دایی محسن

Active Member
477591 Total Signatures

سرعت حرکت تا اینجا خیلی بود و تا یک میلیون خیلی راه مونده و به نظر می رسه تو ایران نیم میلیون بیشتر به اینترت دسترسی ندارن

دایی محسن

Active Member
یعنی کلاً نیم میلیون ایرانی هست که به اینترنت دسترسی داشته باشه !!!!!
خب بیاید راه کار هایی رو معرفی کنیم تا یه مقدار این کار سرعتش زیاد بشه

من خودم تو سایتم لینک رو قرار دادم تو کلاس دانشگاه هم یکی از دانشجو ها از استاد اجازه گرفتو این آدرس رو نوشت .
اما تبلیغ تو اینترنت یه چیز دیگس

با سلام
باید خاطر نشان کنم که در صفحه ی مربوط به امضا ، اصلا مهم نیست که شما از اسم حقیقی استفاده کنید ( میتونید از هر اسمی استفاده کنید ، حتی دوستان و آشنایان )
در قسمت ایمیل هم نیازی به این نیست که ایمیل مربوطه متعلق به شخص خاصی باشه ، فقط ایمیل انتخاب شده ، معتبر باشه ، کافیه .
به این روش ، هر شخص میتونه بارها و با اسم های مختلف ، اقدام به امضاهای زیاد کنه .
از جمله خود من که تا حالا از 100 امضا هم فراتر رفته !

آمار امضاها ، تا این لحظه : 509110 نفر
موفق باشید

nevisande

Active Member
خیلی جالبه.
هر دو اسم رو با هم نوشتن.

منم تو دانشگاه تبلیغش رو کردم.
یه راهکار دیگه. یه چیزی بگید تا بترکونه

جدیدترین ارسال ها

بالا