انیمیشن کوناه با عنوان مادر

rtasooji

New Member
کجا آپلود کنم که فیلتر نباشه خدا رو شکر که همه جا رو فیلتر کردن aniboom هم که هر کاری می کنم آپلود نمی کنه!!

سلام خیلی حس قشنگ و خوبی داشت...
محیط و موسیقی خیلی هماهنگ و خوب بودند...
موفق باشید...

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

لذت بردم.

من به نرم افزارهای 3d اصلا وارد نیستم اما یه سوال داشتم.

نمی شد کمی دکوپاژ داشته باشی. یعنی پلان عوض می کردی و چند زاویه نزدیکتر هم می داشتیم تا هم خسته کننده نشه هم این که با پلانهای درشت معمولا میشه احساسات بیشتری رو انتقال داد ( در هم رفتن ابروها ، تغییر حالت چشمها و ...) شاید معذورات فنی داشتید نمی دونم

بدرود

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
کار خیلی خیلی زیبایی بود ، واقعا لذت بردم:paint:
5 ستاره + پیشنهاد تاپ گالری:rose:
راجع به ساخت کار هم توضیح بده که با چه نرم افزار هایی کار شده و رندر و...
موفق باشید:oops:

rtasooji

New Member
علتی که دوربین رو ثابت گذاشته بودم می خواستم بزرگی محیط اطراف و کوچیکی نور توی این محیط رو نشون بدم بخاطر همین می خواستم تازه فاصله کانون دوربین رو از اینم حتی بیشتر کنم که محیط تاریک اطراف بیشتر از اینم خودشو نشون بده ولی دیگه زیاد تر از این پرسپکتیو تصویر رو می گرفت برای ستاره های پشت بد میشد بعد انقدر ساده و کوتاه هست که فکر می کنم دیگه نیازی به حرکت دوربین نداشت

در مورده ساختش با maya ساخته شده با mental ray ، رندر شده تصویر به اندازه کافی ساده هست که از final gather استفاده کردم توی After effect لایه های رندر شده رو blend کردم در واقع composite اش با after effect بود تو premiere هم فقط برای تنظیم صدا و گرفتن خروجی بهتر ازش استفاده کردم اون خط خطی ها هم با Paint Brush maya ست دیگه چیز خواصی نداره texture ها هم با body paint و photoshop بود

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
علتی که دوربین رو ثابت گذاشته بودم می خواستم بزرگی محیط اطراف و کوچیکی نور توی این محیط رو نشون بدم بخاطر همین می خواستم تازه فاصله کانون دوربین رو از اینم حتی بیشتر کنم که محیط تاریک اطراف بیشتر از اینم خودشو نشون بده ولی دیگه زیاد تر از این پرسپکتیو تصویر رو می گرفت برای ستاره های پشت بد میشد بعد انقدر ساده و کوتاه هست که فکر می کنم دیگه نیازی به حرکت دوربین نداشت

در مورده ساختش با maya ساخته شده با mental ray ، رندر شده تصویر به اندازه کافی ساده هست که از final gather استفاده کردم توی after effect لایه های رندر شده رو blend کردم در واقع composite اش با after effect بود تو premiere هم فقط برای تنظیم صدا و گرفتن خروجی بهتر ازش استفاده کردم اون خط خطی ها هم با paint brush maya ست دیگه چیز خواصی نداره texture ها هم با body paint و photoshop بود

سلام

می پذیریم. کارگردان شما بودی و خواستی این حس با چنین محیطی رو در من ایجاد کنی

انشاالله بتونیم تو یه پروژه های همکاری داشته باشیم

بدرود

rtasooji

New Member
سلام

می پذیریم. کارگردان شما بودی و خواستی این حس با چنین محیطی رو در من ایجاد کنی

انشاالله بتونیم تو یه پروژه های همکاری داشته باشیم

بدرود

حتما هر کاری بتونم و در حد توانم باشه خیلی خوشحال می شم بتونم انجام بدم
موفق باشین

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام دوست عزیز
خیلی قشنگ بود،تبریک عرض میکنم
ان شاالله موفق باشید

Hitchcock

Member
سلام.
كارت خيلي قشنگ بود. اولش فكر نمي كردم كار يكي از بچه هاي مجيدآنلاين باشه.فكر كردم خارجيه!
هرچند يه كم ديگه جاي كار داشت. در مورد داستانش...
دركل خيلي با كار حال كردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا